Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bielsko-Biała -> Czeski Cieszyn i okolice wycieczka po piwo

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mrmario
    Member
    • 03-2012
    • 40

    Bielsko-Biała -> Czeski Cieszyn i okolice wycieczka po piwo

    Tak jak w temacie proponuje samochodem wycieczkę krajoznawczą do Cieszyna Czeskiego i okolic celem zakupu piwa
    Mogę zabrać z dwie osoby.
    Termin do ustalenia.
    Koszty, drobna ściepa na paliwo.
    Plan do ustalenia, wstępnie Trzyniec (Penny Market), Czeski Cieszyn (Billa, Tesco, Lidl, Kaufland)
    W Czechach można płacić kartą Banki przeliczają dosyć korzystnie kursy, nie ma potrzeby zaopatrywać się w korny czeskie w kantorze, chyba że ktoś chce

    Tutaj oferta promocyjna piwa po czeskiej stronie

    PS. Np. w takim Penny Markecie można kupić świetnego Pilznera za 6.5 Korony Generalnie jest w czym wybierać i można zrobić mały zapas do spichlerza. Raz na dwa trzy miesiące przejeżdżam przez CR i mam obadane co i jak
    Last edited by mrmario; 19-04-2012, 09:04.
    Naprawa i sprzedaż komputerów, pogotowie komputerowe, odzyskiwanie danych, tworzenie stron internetowych, optymalizacja i pozycjonowanie stron www.
  • chemmobile
    Senior
    • 03-2009
    • 2168

    #2
    Ogłoszenia proszę zamieszczać w odpowiednim dziale, a nie w wątkach dotyczących sklepów. Temat przeniesiony
    Last edited by chemmobile; 19-04-2012, 10:17.
    Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
    Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

    Comment

    • danhaj
      Senior
      • 04-2010
      • 619

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mrmario Wyświetlenie odpowiedzi
      Tak jak w temacie proponuje samochodem wycieczkę krajoznawczą do Cieszyna Czeskiego i okolic celem zakupu piwa
      Mogę zabrać z dwie osoby.
      Termin do ustalenia.
      Koszty, drobna ściepa na paliwo.
      Plan do ustalenia, wstępnie Trzyniec (Penny Market), Czeski Cieszyn (Billa, Tesco, Lidl, Kaufland)
      W Czechach można płacić kartą Banki przeliczają dosyć korzystnie kursy, nie ma potrzeby zaopatrywać się w korny czeskie w kantorze, chyba że ktoś chce

      Tutaj oferta promocyjna piwa po czeskiej stronie

      PS. Np. w takim Penny Markecie można kupić świetnego Pilznera za 6.5 Korony Generalnie jest w czym wybierać i można zrobić mały zapas do spichlerza. Raz na dwa trzy miesiące przejeżdżam przez CR i mam obadane co i jak
      To już nie lepiej zajechać do Koniczka po porządne piwo, do Karpetnej będąc w Trzincu, do Pivoteki w Havirzowie...
      Wycieczki do czeskich browarów (z Krakowa)

      www.czechforum.pl

      Comment

      • mrmario
        Member
        • 03-2012
        • 40

        #4
        Pivoteka w Hawirzowie jak najbardziej
        Byłem na ich stronie mają kilka ciekawych piw, testowałeś może jakieś ?
        Naprawa i sprzedaż komputerów, pogotowie komputerowe, odzyskiwanie danych, tworzenie stron internetowych, optymalizacja i pozycjonowanie stron www.

        Comment

        • danhaj
          Senior
          • 04-2010
          • 619

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mrmario Wyświetlenie odpowiedzi
          Pivoteka w Hawirzowie jak najbardziej
          Byłem na ich stronie mają kilka ciekawych piw, testowałeś może jakieś ?
          Od nich z oferty piłem większość. Ale co tam moja opinia, proponuję sobie poczytać w odpowiednim dziale o piwach czeskich i będzie można na podstawie opinii przygotować sobie listę zakupów.
          Wycieczki do czeskich browarów (z Krakowa)

          www.czechforum.pl

          Comment

          • mrmario
            Member
            • 03-2012
            • 40

            #6
            Już to zrobiłem wcześniej, wybrałem kilku faworytów
            Naprawa i sprzedaż komputerów, pogotowie komputerowe, odzyskiwanie danych, tworzenie stron internetowych, optymalizacja i pozycjonowanie stron www.

            Comment

            • draimon
              Junior
              • 07-2012
              • 1

              #7
              Jako, że jeszcze nigdy nie byłem w Czechach po piwo chciałbym się zapytać jakie marki wybierać? Na początek tych z supermarketów. Z czasem przyjdzie czas na lokalne małe świetne browary. Korzystając z linku zamieszczonego w pierwszym poście zauważyłem, że bardzo tanio można kupić piwo Branik. Czy jest ono dobre w smaku? Do jakiego polskiego można je porównać? Proszę o radę dla świeżaka
              Pozdrawiam

              Comment

              • abernacka
                Senior
                • 12-2003
                • 10837

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika draimon Wyświetlenie odpowiedzi
                (...)zauważyłem, że bardzo tanio można kupić piwo Branik. Czy jest ono dobre w smaku? Do jakiego polskiego można je porównać? (...)
                Do Harnasia.
                Piwna turystyka według abernackiego

                Comment

                • mrmario
                  Member
                  • 03-2012
                  • 40

                  #9
                  Czasmi z kumplami robimy wypady z Bielska do Cieszyna to mogę się wypowiedzieć na ten temat

                  Z tych co piłem i pamiętam to mogę polecić:

                  Černá Hora, Modra Luna - czeskie piwo jagodowe
                  Bohemia Regent Premium
                  Svijany Svijansky Maz

                  Polecam też Primatory, których było 11 rodzajów, obecnie może być więcej:

                  Primátor English Pale Ale - połączenie owocowych posmaków z przyjemną goryczką
                  Primátor Weizenbier - bardzo fajna pszenica podobna Paulanera Naturtrub
                  Primátor Premium - w smaku tylko goryczka

                  Są recenzje na naszym forum to możesz sobie poczytać, jak się zdecydujesz to warto wygóglować na grafice żeby zobaczyć jak wygląda butelka.
                  W Globusie są teraz fajne promocje np. 7 pack różnych piw za 99.90 Koron, fajna sprawa np. komuś na prezent
                  Najbliższy Globus jest 15 km od Cieszyna Czeskiego w Hawirzowie.
                  Naprawa i sprzedaż komputerów, pogotowie komputerowe, odzyskiwanie danych, tworzenie stron internetowych, optymalizacja i pozycjonowanie stron www.

                  Comment

                  • mrmario
                    Member
                    • 03-2012
                    • 40

                    #10
                    Gdzie tam na przyszły rok, jeszcze w tym roku trzeba się udać do Pivoteki w Hawirzowie, może nie na degustację ale chociaż na zakupy
                    Naprawa i sprzedaż komputerów, pogotowie komputerowe, odzyskiwanie danych, tworzenie stron internetowych, optymalizacja i pozycjonowanie stron www.

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎