Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Penibetica de Cervezas, DIA Lager Premium

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Piecia
    Senior
    • 02-2002
    • 3307

    Penibetica de Cervezas, DIA Lager Premium

    może powinienem tą dyskusje zamieścić w dziale "Piwo dla marketów" (http://www.browar.biz/forum/showthre...&threadid=6556) ale że jest to piwo z hiszpańskiego dyskontu DIA popularnego w Katalonii i na wybrzeżach uczęszczanych przez naszych rodaków czynię to w tym miejscu:

    Piwo Lager Premium do nabycia w "ptysiowych" butelkach 1l oraz w puszkach 0,33l (o dziwo dużo lepsze w smaku!!! ) pianka dosyć gęsta utrzymująca się dosyć długo goryczka wyczuwalna. o zawartości ekstraktu brak danych na opakowaniach alc. 4,7% w sam raz na hiszpańskie upały!!! dla mnie solidne 4!!!
    Koniec i bomba,
    Kto nie pije ten trąba !!!
    __________________________
    piję bo lubię!
  • head
    Gość
    • 10-2002
    • 3

    #2
    Jak dla mnie to 4 z solidnym plusem za niepowtarzalność opakowania i niska cenę

    Comment

    • eden
      Junior
      • 08-2003
      • 6

      #3
      Kilka razy płynąłem z Algeciras do Tangeru i dalej pociągiem do Marrakeszu i zawsze kupowałem około 20 niezłego Lager Premium ponieważ puszki 0,33l były bardzo tanie(nawet jak na nasze warunki) i mogłem to piwo sobie racjonować bo marokańskie(Flag) jest lekko mówiąc niedobre(trudno za nim tęsknić).Dzięki racjonowaniu, piwa starczyło mi na kilka dni.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎