Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Tczew, Armii Krajowej 40A, Piwoteka Tczewska [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    Tczew, Armii Krajowej 40A, Piwoteka Tczewska [zamknięte]

    Zakładam temat, gdyż rozmówcy z tego wątku tego nie uczynili. Wg ich wpisów:
    - polskie piwa regionalne (w tym Gościszewo, Pinta, Ale Browar).
    - czeskie
    - niemieckie
    - litewskie
    - ukraińskie
    - rosyjskie

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • kedziorr12
    Junior
    • 04-2011
    • 12

    #2
    Witam

    Teraz już oficjalnie chciałbym zaprosić wszystkich zainteresowanych do odwiedzania naszego sklepu

    W ofercie można dostać min

    Browary polskie:

    Amber (Żywe, Koźlak, Złote Lwy, Johanes, Grand, Pszeniczniak, Amber Naturalny a także Remus i Harde)
    Bearnard (Grejfrut, Korzenne, Limonka, Miód Malina, Porzeczkowe, Toffi, Bearnard z Knii, Koźlak, Porter )
    Ciechan (Wyborny, Miodowy, Pszeniczne, Porter, Lagerowe, Maciejowe, Mocne)
    Cornelius (Porter, Koźlak, Pszeniczne jasne, Pszeniczne ciemne, Grejfrutowe, Miodowe)
    Fortuna ( Czarna, Wiśniowa, Miodowa, Miłosław Koźlak, Miłosław Pilzner)
    Czarnków (Gniewosz Jasne, Koźlak, Na miodzie akacjowym, Wiśnia, Limonka, Noteckie Eire)
    Gościszewo ( Ciemne, Pszeniczne, Naturalne, Rycerz, Pils)
    Jabłonowo (Na miodzie gryczanym, Trzy zboża, Wiśniowe, Altbier,Klasztorne)
    Jagiełło (Magnus: wiśnia, śliwka, czekolada, rum, żurawina, pomelo, cytryna)
    Lwówek śląski (Lwówek książęcy, Lwówek malinowy, Lwówek Belg, Lwówek Ratuszowy)
    Lubuskie(Perła : Chmielowa, Export, Miodowa, Mocna Niepasteryzowana, Summer, Czarna extra strong, Zwierzyniec)
    Łomża ( Export, Export Miodowe, Export Niefiltrowane, Export Niepasteryzowana, Export Pszeniczne, Wyborowe, Wyborowe Niepasteryzowane)
    Konstancin (Lekki, Jasny, Mocny, Czarny Dąb)
    Kormoran ( wszystkie)
    Południe (Krakowiak Nieklarowny, Podhalańskie, Krakowiak Miodowy, Krakowiak Miód – Malina)
    Pinta (Czarna Dziura, Viva la wita, Dymy Marcowe, A’la Grodziskie, Atak Chmielu)
    Witnica (Celtyckie, Black boss, Lubuskie Jasne, Wiśniowe, Malinowe, Podpiwek Lubuski)
    Zamkowy (raciborskie : Jasne, Ciemne, Miodowe, Mocne ; Twierdzowe, Zielone, Pyszne)

    Browary zagraniczne

    Czeskie (Cerna Hora, Chodovar, Plzeňský Prazdroj, Staropramen, Velké Popovice, Krušovice, Radegast, Primátor, Budějovický Budvar, Rohozec, Svijany, Bernard Bernard, Dudák, Eggenberg, Poutník, Nová Paka, Opat, )

    Oprócz tego po kilka rodzajów piw :

    Holanderskich (La Trappe)
    Belgijskiech (Grimberger, Duvel, Blanche de Namur, Pater Lieven, La chouffe)
    Niemieckich ( Schofferhofer, Paulaner, Landbier, Schlenkerla)
    Brytyjskich (Brew Dogi, Aboty, Fuller's Golden Pride, Fuller's London Porter, Strong Suffolk)
    Rosyjskich
    Ukraińskich

    no i jeszcze wszystkim dobrze znane wyroby piwopodobne (Lech, Tyskie itd )


    W sklepie można także zaopatrzyć się w przekąski do piwa min. suszone owoce morza.
    Na początku przyszłego tygodnia pojawi się szkło do piwa.


    godziny otwarcia
    poniedziałek - sobota
    10-21

    Zapraszamy

    Comment

    • chemmobile
      Senior
      • 03-2009
      • 2168

      #3
      Jeszcze numer lokalu, bo ul. Armii Krajowej trochę długa jest
      Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
      Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

      Comment

      • kedziorr12
        Junior
        • 04-2011
        • 12

        #4
        Szukajcie a będzie Wam dane
        Armii Krajowej 40A ( obok Hacjendy)

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13949

          #5
          Daleko nie mam, to za niedługo przyjadę i poszukam. Wtedy zobaczymy co będzie mi dane.
          Last edited by Pendragon; 11-08-2012, 17:04.

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13949

            #6
            Byłem i było mi dane... 10 piw w plecaku (max obciążenie).
            Bardzo dobrze rokujący sklep (mimo głupich kłód rzucanych z miasta Łodzi), w zasadzie tylko brak Poutnika mnie niemile zaskoczył. Dobry, to wykupiony. Duży plus za niezależną lodówkę na wrażliwe piwa. Co prawda jej "format" raczej nie spotykany, ale ma to swój urok.
            Z racji odległości nie będę tam stałym gościem, ale kilka razy w roku zajrzę, zwłaszcza gdy przeczytam, że uzupełniono Czechy.
            Mieszkańcom Tczewa gratuluję miejsca i troszkę zazdraszczam typowo piwnego sklepu
            Last edited by Pendragon; 14-08-2012, 19:54.

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13949

              #7
              Zapomniałem dopisać, że można też kupić kilka rodzajów szkła, np. nowość z Pinty za 13 zł.

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • HaJni
                Member
                • 06-2009
                • 77

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kedziorr12 Wyświetlenie odpowiedzi
                Witam

                Na początku przyszłego tygodnia pojawi się szkło do piwa.
                Czy można prosić o napisanie, jakie, jeżeli są, posiadacie szkła piwne?
                Last edited by ART; 18-08-2012, 07:29. Powód: cyt.

                Comment

                • kedziorr12
                  Junior
                  • 04-2011
                  • 12

                  #9
                  Birofilia 2007 0.5
                  Paulaner 0.3
                  Murphy 's 0.5
                  Pinta 0.5

                  Comment

                  • Pendragon
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 13949

                    #10
                    Czy była jakaś dostawa czeskich piw? Jeśli nie, to kiedy można się spodziewać?

                    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                    Comment

                    • kedziorr12
                      Junior
                      • 04-2011
                      • 12

                      #11
                      Piwko będzie już jutro. Zapraszam. Chyba, że chciałbyś z dostawą do domu Praktycznie w każdą niedzielę kursujemy w stronę Starogardu.

                      Comment

                      • Pendragon
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 13949

                        #12
                        W tę niedzielę to mnie może akurat nie być, ale w przyszłości chętnie skorzystam z takiej opcji. Wcześniej jednak musimy pogadać o piwach domowych

                        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                        Comment

                        • kedziorr12
                          Junior
                          • 04-2011
                          • 12

                          #13
                          Na premierę AleBrowaru się wybierasz?

                          Comment

                          • Pendragon
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 13949

                            #14
                            Odpisałem na PW.

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • Pendragon
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 13949

                              #15
                              Trudno wyżyć z piwa w Polsce. I ten sklep kończy swój żywot. Podziała jeszcze tydzień, do 22 grudnia. Szkoda

                              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎