Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Poznań, Jugosłowiańska, Delikatesy Jagódka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jarek_22
    Junior
    • 08-2012
    • 2

    Poznań, Jugosłowiańska, Delikatesy Jagódka

    Witam. od niedawna mieszkam na osiedlu Keplera w Poznaniu i szukałem miejsca, gdzie mógłbym dostać fajne niemasowe piwo. No i znalazłem, trochę przypadkowo, ale jest. Na ulicy Jugosłowiańskiej w Poznaniu, jakieś 200m od skrzyżowania Grunwaldzka/Bułgarska są delikatesy Jagódka gdzie można dostać Fortunę, Miłosławia, Perłę, Łomżę, Noteckie. Ponoć z czasem będzie więcej piwka regionalnego, ale jak na taki mały sklepik to i tak dobrze. Polecam
  • alterbeer
    Senior
    • 09-2011
    • 138

    #2
    Zważywszy, że w 5 minut samochodem lub 10 minut autobusem mpk jesteś w stanie dotrzeć do Piw Świata (przy skrzyżowaniu Głogowska/Hetmańska) to marna pociecha z tego sklepu.

    Nie mówię już, że w okolicy jest Piotr i Paweł czy też Tesco (do obu na pieszo idzie dotrzeć z osiedla Keplera), które mają zdecydowanie większy wybór piw niż ten mały spożywczak.

    A tak już abstrahując, gdyby opisywać każdy poznański sklep z dostępnymi piwami z Miłosławia i Czarnkowa (ogólnodostępne Perły i Łomże pominę milczeniem) to ten dział powiększyłby się 10-krotnie (sam mogę zakupić te piwa w każdym niemal spożywczaku pod domem, w sieciach Fresh Market czy też Krecik).
    Last edited by alterbeer; 12-08-2012, 13:43.

    Comment

    • jarek_22
      Junior
      • 08-2012
      • 2

      #3
      ...

      no możliwe, ale jakoś w chacie polskiej ich nie moglem dostać, a nie zawsze się chce jechać gdzieś autem bądź tramwajem po 1-2 piwa

      Comment

      • chemmobile
        Senior
        • 03-2009
        • 2168

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jarek_22 Wyświetlenie odpowiedzi
        Witam (...)
        Jak widać kolega nadal ma w głębokim poważaniu zasady tworzenia tematów na tym forum pomimo wcześniejszego usunięcia postu dotyczącego tego sklepu i zwróceniu uwagi. Na przyszłość proszę nadawać tytuł wątku zgodnie z zasadami, bo... porządek musi być i nie mam ochoty każdego twojego wpisu moderować
        Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
        Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎