Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2015.04.11 - Wrocław, Beer Geek Madnees 2015

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • emes
    Nadszyszkownik Chmielowy
    • 08-2003
    • 4275

    2015.04.11 - Wrocław, Beer Geek Madnees 2015

    Już za chwilę Beer Geek Madness, 12 premierowych piw czołowych polskich kraftów, peleton amerykańskiego rzemiosła z browarem rzemieślniczym Alchemist, którego piwo Heady Topper jest najlepszym piwem na świecie według BeerAdvocate, opiniotwórczego, znanego i cenionego w stanach portalu oceniającego piwa. Mało kto o tym piszę, ale z b.biz będzie tam trochę ludzi, w tym ja.
  • mareks
    Senior
    • 05-2002
    • 1939

    #2
    11.04.2015 Beer Geek Madnees 2015

    Właśnie wróciłem i to w samej koszulce bo szatnia "zgubiła" mój polar.
    Na pamiątkę ostał mi się numerek z szatni, bo na moim numerku wisiały jakieś inne kurtki ale ich nie wziąłem.

    Co do piw to bardzo smakowało mi : amber ale z Profesji, Nitro z Widawy, saison z Pracowni Piwa, wędzony alt od Masona no i oba piwa z pinty.
    Rozczarował mnie witbier z Kingpina (za gorzki i za kwaśny), mint stout ze stu mostów.
    Imperial witbier z pieprzem i kurkumą z Piwoteki to wg. mnie pomyłka. Wypala przełyk i nie ma nic wspólnego z witbierem.

    Poza IPA z Widawy (polecanego przez znajomych) innych IPA nie próbowałem.

    Kwaśnych piw nie próbowałem ale chyba nie był to dobry pomysł bo ludzie naprawdę myśleli, że te piwa są zepsute.

    Żaden z browarów nie miał podstawek.
    Uważam, że to jest granda! :-)

    Amerykanckich piw nie próbowałem a w szczególności polecanego przez Kopyra Alchemista w cenie 32 zł za puszkę 0,5 l.

    Comment

    • Shedao
      Senior
      • 09-2007
      • 900

      #3
      Byłem i ja, wypiłem wszystkie premiery + Funky Cherry + dwa amerykańce. Już to odchorowałem i wstałem, także mogę opowiadać

      Odbiór szkła i żetonów przeprowadzony był bardzo sprawnie. Siedzieliśmy cały czas na dole, gdzie tłum był znacznie mniejszy niż na pierwszym piętrze. Na górę przeprowadzałem wycieczki tylko do toalety i po te dwa amerykańce - traumą było samo przepchanie się do nich Swoją drogą to ciekawe, że ludzie woleli stać u góry w ogromnej kolejce do stoiska danego browaru, zamiast zejść niżej i sprawdzić czy czasem tam nie jest lepiej - bo było. Szczególnie przy wielce reklamowanym projekcie Magnum Opus, gdzie w większości kolejek nie było wcale.

      Co do samych piw, to najbardziej mi smakowało szałpiwowe Funky Cherry - pyszny cherry sour ale. Obok tego Magic Dragon, czyli ziołowy saison z Pracowni Piwa - opis piwa niespecjalnie mnie zachęcał, a okazało się ono najsmaczniejszą premierą imprezy. Najsłabiej wypadły dla mnie: Albedo z Piwoteki oraz Rubedo od Masona (ale to akurat nic dziwnego, bo nie cierpię altbierów ). Spodziewałem się czegoś ekstra po takAHaka z Pinty, a okazało się ono całkiem zwyczajnym IPA - dobrym, ale niezapadającym w pamięć. Rozczarowaniem było również Nigredo ze Stu Mostów - chocolate mint foreign stout, w którym ani tego "chocolate" ani "mint" zbyt nie było. Jako "stout" się sprawdziło, chociaż szału nie było. Reszta piw - pozytywnie.

      Organizatorom chwali się wprowadzenie standardu cenowego - wszystkie polskie piwa za 6 zł/0,2l. i 10 zł/0,4l. Może nie jest to specjalna taniocha, ale jak na dzisiejsze czasy to wiadomo, że niektóre browary mogły znacznie bardziej przyszaleć

      Również nie próbowałem z pewnością przepysznego Alchemista w cenie 32 zł/puszka. Ojej.

      Ogólnie BGM 2 to była bardzo fajna impreza, z niezłym wyborem cenowym i sporym wachlarzem ciekawych piw. Do zobaczenia na kolejnej edycji

      Comment

      • mareks
        Senior
        • 05-2002
        • 1939

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mareks Wyświetlenie odpowiedzi
        Właśnie wróciłem i to w samej koszulce bo szatnia "zgubiła" mój polar.
        Na pamiątkę ostał mi się numerek z szatni, bo na moim numerku wisiały jakieś inne kurtki ale ich nie wziąłem.
        Polar odzyskany.
        Szatniarz dupa i nie potrafił go znaleźć choć numerek był prawidłowy.
        :-)
        Last edited by mareks; 12-04-2015, 18:20.

        Comment

        • zgoda
          Senior
          • 05-2005
          • 3516

          #5
          Polary są passe. Ja bym to potraktował jako modowy znak od losu.
          Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

          Comment

          • dyczkin
            Serce w kolorze blaugrana
            • 05-2011
            • 3657

            #6
            Poprawcie mnie jeśli się mylę ale większość piw które piłem (polskie nowości) charakteryzował aromat siarki (jajo, kanaliza)
            Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

            Moje warzenie // Piwny Wojownik

            Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

            Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

            Comment

            • Horse1963
              Senior
              • 06-2009
              • 547

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
              Poprawcie mnie jeśli się mylę ale większość piw które piłem (polskie nowości) charakteryzował aromat siarki (jajo, kanaliza)
              Wszystkie to moze nie, ale cos jest w tym co piszesz. Taki nasz duch (aromat) kraftu...
              Last edited by Horse1963; 13-04-2015, 15:00.

              Comment

              • amap
                Member
                • 02-2010
                • 98

                #8
                Przecież nie napisał, że wszystkie a większość

                Comment

                • zgoda
                  Senior
                  • 05-2005
                  • 3516

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
                  Poprawcie mnie jeśli się mylę ale większość piw które piłem (polskie nowości) charakteryzował aromat siarki (jajo, kanaliza)
                  Pogratulować udanej imprezy.
                  Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                  Comment

                  • anteks
                    maruda
                    • 08-2003
                    • 10738

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgoda Wyświetlenie odpowiedzi
                    Pogratulować udanej imprezy.
                    Za te marne grosze chcieli byście frykasy?
                    Mniej książków więcej piwa

                    Comment

                    • kopyr
                      Senior
                      • 06-2004
                      • 9475

                      #11
                      Powiem tak, nieźle macie chłopaki na chacie. Jak czytam ten wątek, to widzę, że żyjecie w jakiejś alternatywnej rzeczywistości. A najwięcej do powiedzenia mają Ci, których tam w ogóle nie było.
                      blog.kopyra.com

                      Comment

                      • zgoda
                        Senior
                        • 05-2005
                        • 3516

                        #12
                        Kto dodał opinię o imprezie a wcale na niej nie był? Przyznać się proszę, to bardzo nieładnie tak wprowadzać w błąd.
                        Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                        Comment

                        • Shedao
                          Senior
                          • 09-2007
                          • 900

                          #13
                          OK, przyznaję się, tak naprawdę to tam nie byłem. Tak tylko napisałem parę zdań, żeby mieć "szacun na dzielni"... znaczy, forum

                          Comment

                          • mareks
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 1939

                            #14
                            Ja byłem i siary nie czułem, ale nie piłem wszystkiego co było. :-)

                            Comment

                            Przetwarzanie...
                            X
                            😀
                            🥰
                            🤢
                            😎
                            😡
                            👍
                            👎