Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Poznań, św. Marcin 8, Setka Pub [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • reveur
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika SetkaPub Wyświetlenie odpowiedzi
    BrewDog w Poznaniu..? Czy to jest możliwe,
    niedługo w Setce?
    Niedługo się okaże
    Czy to możliwe, że w końcu uda mi się spróbować legendarnego już Punk IPA?

    Leave a comment:


  • kony
    replied
    Z kranu czy z butli?

    Leave a comment:


  • SetkaPub
    replied
    BrewDog..?

    BrewDog w Poznaniu..? Czy to jest możliwe,
    niedługo w Setce?
    Niedługo się okaże

    Leave a comment:


  • Pendragon
    replied
    Na edycję masz tylko 5 minut.

    Leave a comment:


  • SetkaPub
    replied
    Chciałem wyedytować powyższy post, ale niestety forum na to nie pozwala, dodam zatem tutaj, że do lodówek trafiło póki co parę z nowości z ostatniej dostawy - ESP, Discovery, Honey Dew, London Porter, IPA, London Pride od Fullersa, Spitfire, Stout i Wee Heavy z Belhavena i 1698 z Shepherd's Neame.

    Leave a comment:


  • SetkaPub
    replied
    Przepraszamy, czasami tak się już niestety dzieje, że nagle coś wypada, i nie jesteśmy w stanie zorganizować żadnego zastępstwa na szybko, staramy się jednak, by takie sytuacje miały miejsce jak najrzadziej.
    Ze zmian na nalewakach - na kiju znów Bartek, pojawił się też po raz drugi czeski półciemny Demon z browaru Vysoký Chlumec.
    Z innych informacji natomiast - przypominamy, że Setka jest strefą wolną od Euro, dlatego jeśli boicie się otworzyć lodówkę zapraszamy do nas!

    Leave a comment:


  • kony
    replied
    Wpadłem wczoraj z małżonką po południu na kontrolę nowej lokalizacji Musieliśmy trochę poczekać bo wyjątkowo otwarcie przesunięto na 17 a my niefejsbukowi jesteśmy i nie wiedzieliśmy. Ale warto było poczekać te pół godzinki bo wybór piw zacny, obsługa miła no i sam lokal bardzo przyjemny. Chyba mogę powiedzieć że w tym momencie to dla mnie numer 1 w Poznaniu i nie mam wątpliwości gdzie wpaść w wolnej chwili i gdzie przyciągnąć znajomych.

    Leave a comment:


  • SetkaPub
    replied
    Dziękujemy za miłe słowa, staramy się, byście właśnie tak nas odbierali. Z nowości: od dziś na kiju pojawiła się Rychnovská Kněžna, wyborna czeska 12%, obecnie lista piw z nalewaków wygląda następująco:
    1. Viva la Wita!
    2. Opat bitter
    3. A'la Grodziskie
    4. Mahrs Weisse
    5. Dymy marcowe
    6. Lubuskie malinowe
    7. Rychnovská Kněžna
    8. Lady blanche
    9. Dobry wieczór
    10. Odsiecz wiedeńska/

    Leave a comment:


  • ugedey
    replied
    Wczoraj byłem i.... Wybór piw super! Ceny też super! Do tego sympatyczna i kompetentna obsługa. Na pewno wpadnę jeszcze nie raz!

    Leave a comment:


  • SetkaPub
    replied
    Ponieważ lane piwa z browarów kontraktowych cieszyły się dużym zainteresowaniem, ale nie każdy mógł dotrzeć w weekend, zdecydowaliśmy o przedłużeniu promocji aż do wyczerpania zapasów - zatem zapraszamy nadal na laną Pintę i AleBrowar za 5 lub 7 zł (odpowiednio 0,3l i 0,5l), kto pierwszy, ten lepszy!

    Leave a comment:


  • SetkaPub
    replied
    Począwszy od dziś, ruszamy z otwieraniem od godz. 14, póki co testowo, zobaczymy, na ile macie ochotę odwiedzać nas nieco wcześniej niż dotychczas. Zapraszamy szczególnie od dziś do niedzieli - przypominamy o weekendzie z piwami z browarów kontraktowych: lana Pinta 0,5l/7zł, lany AleBrowar 0,3l/5zł. Dostępne wszystkie piwa z AleBrowaru i wszystkie ostatnio warzone Pinty, z tą jedną uwagą, że obecnie otwarta beczka Imperium jest ostatnia, więc kto pierwszy, ten lepszy za to zaraz po niej na kij wskoczy swieżo uwarzone A'la Grodziskie. Zapraszamy!

    Leave a comment:


  • SetkaPub
    replied
    Jeszcze jeden kran czemu nie tylko dajcie nam trochę czasu to może i więcej będzie może pompy w końcu z wysp dojadą. Co do cen Poznań jest trochę twardogłowym miastem i ludzie wolą butelkę Piwo z beczki jest uważane za gorsze bo albo jest stare albo instalacja jest brudna itd. Ten weekend ma na celu wypromować piwa beczkowe wśród "zwykłych pijaczy piwa". A najlepiej to zrobić dobrym piwem i przyjazną ceną.

    Leave a comment:


  • biker200
    replied
    Normalnie rozpacz, nie dość, że cały weekend mnie nie ma to jeszcze w niedziele wieczorem wracam i prosto na przyjęcie jakieś, ale myślę się zerwać choć na chwilę na jedno piwko promocyjne

    Leave a comment:


  • kony
    replied
    Czy w weekend też otwieracie dopiero o 19 ?

    Leave a comment:


  • baania
    replied
    Ja w Szczecinie w sklepie musiałem 50gr więcej płacić za Imperium w butelce. Świetne ceny

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎