Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Rybnik, Plac Wolności 1a, Zbereźnik (d. geSZYNK) [Zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Shedao
    Senior
    • 09-2007
    • 900

    Rybnik, Plac Wolności 1a, Zbereźnik (d. geSZYNK) [Zamknięte]

    Pierwszy multitap w Rybniku i chyba pierwsza ciekawa knajpa od czasu Myśliwka (który już chyba padł i nie powstał, nie jestem pewien, bardzo dawno nie sprawdzałem). Browaru Tragarz nie liczę, bo to tak daleko że praktycznie nie Rybnik

    3 lipca o godz. 16 będzie miało miejsce otwarcie knajpy "geSZYNK", w samym centrum, blisko rynku. W lokalu będzie znajdowało się 10 kranów. Patrząc po ich stronie na FB, będzie tam można również zagrać w kręgle oraz bilard.

    Profil na Facebooku: https://www.facebook.com/pages/geszynk/1425694357738674
  • madman15
    Junior
    • 06-2007
    • 2

    #2
    No w końcu! Może się pojawię

    Comment

    • Shedao
      Senior
      • 09-2007
      • 900

      #3
      Lokal padł. Byłem tam raz, było fajnie Dobry wybór piw, fajny klimat, sporo miejsca.

      Na jego miejscu powstał teraz Zbeereźnik, działa od pierwszego czerwca.




      Godziny otwarcia:
      Poniedziałek - Czwartek: 16:00-22:00
      Piątek - Sobota: 16:00-02:00
      Niedziela: 16:00-22:00

      Też 10 kranów.

      Comment

      • Shedao
        Senior
        • 09-2007
        • 900

        #4
        Zbeereźnik odwiedzony. Żadnych zmian w wystroju po Geszynku (w sumie to dobrze), poza ogródkiem, który zmieniony został na minus (niewygodne siedzenia, hipsterstwo). Na kranie w większości polskie krafty, ceny standardowe.

        Warto odwiedzić podczas wizyty w Rybniku.

        Comment

        • Shedao
          Senior
          • 09-2007
          • 900

          #5
          Lokal został zamknięty w sierpniu 2020. Covid, lockdowny, te sprawy. Dwa tygodnie temu w tym miejscu otworzył się pub "Gryfon 2.0", niestety już niekontynuujący kraftowych tradycji tego miejsca. Cytując ich wypowiedź, z Fejsa "w lokalu nastąpiły spore zmiany. Kozel i Pilsner beczkowe będą na Ciebie czekały". Prawdziwa Dobra Zmiana

          2.0 dlatego, że przenieśli się z wcześniejszej miejscówki na ul. Sobieskiego 18.

          Zaloguj się do Facebooka, aby zacząć udostępniać różne rzeczy oraz łączyć się ze znajomymi, rodziną i ludźmi, których znasz.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎