Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Węgry, Pannonhalma, Hunyadi utca/Vár 1, Pannonhalmi Apátság Ajándékbolt

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Prusak
    Senior
    • 07-2005
    • 4312

    Węgry, Pannonhalma, Hunyadi utca/Vár 1, Pannonhalmi Apátság Ajándékbolt

    Sklep z pamiątkami i wyrobami opactwa benedyktyńskiego Pannonhalma. W internecie oficjalny adres Vár 1, ale prościej jest odnaleźć główną ulicę Hunyadi, od której znajduje się wejście do kompleksu i parku. Obok miodów, win, konfitur i tym podobnych rzeczy (tanio) można dostać wszystkie piwa z pobliskiego browaru Pannonhalmi Főapátság umiejscowionego w odległości kilku kilometrów od klasztoru i powołującego się na belgijską tradycję warzenia. W sklepie za równowartość około 40 zł kupimy czteropak wszystkich produkowanych piw (bączki), łącznie z firmowym szkłem. Sprzedawane są także oddzielnie wspomniane piwa: Blonde, Dubbel, Tripel, Quadrupel. W sezonie na zewnątrz funkcjonuje kawiarnia, gdzie można skosztować ich na miejscu. Piłem tylko Dubbla, bez notatek, więc nie zakładam odzielnego wątku. Warto jednak zauważyć, że piwo jest co najmniej poprawne.
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎