Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kiszot
    Senior
    • 08-2001
    • 8081

    Nasz kochany zarząd sprzedał Broniewicza,bodajże najlepszego obrońcę drugiej ligi do Polonii Warszawa.Najgorsze jest to,że poszedł za psie pieniądze.Na dodatek chcą sprzedać jeszcze Mężyka i Pajączkowskiego.
    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
    So von Natur, Natur in alter Weise,
    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

    Comment

    • Pogoniarz
      † 1971-2015 Piwosz w Raju
      • 02-2003
      • 7971

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
      Nasz kochany zarząd sprzedał Broniewicza,bodajże najlepszego obrońcę drugiej ligi do Polonii Warszawa.Najgorsze jest to,że poszedł za psie pieniądze.Na dodatek chcą sprzedać jeszcze Mężyka i Pajączkowskiego.
      No to faktycznie cieniutko ,szczególnie w/g mnie dobrze grał Mężyk.
      Ktoś miał przeciek,że wybrańcy Pali i Panika dostali w tyłek 7:0 z jakimiś "ogórami" z ligi stanowej 7:0 .Na ptasiej oficjalce cisza,a moderator wszystkie komentarze wywala w kosmos,ale w końcu coś tam wybełkotali,że to zagrali młodzi piłkarze ,ze szkółki Panika,ale to szeroka kadra i jeszcze nie są zgrani i w ogóle to nie występowali jako Pogoń.
      Teraz mają być już oficjalne spotkania do ,których będą musieli się przyznać -już nie mogę się doczekać wyników,szczególnie,że już grają ,nie jak rok temu z zespołami z II ligi stanowej,a już z III(widać boją się totalnej kompromitacji)
      W czwartek spróbuję wybrać się na mecz Arkonii(rodowód milicyjny grający w 4 lidze))-z Pogonią Nową(B klasa).Mają być testowani nowi zawodnicy w Nowej.Sparing ma odbyć się przy sztucznym oświetleniu,ma być też festyn.


      Prawie jak Piwo
      SZCZECIN

      Comment

      • babalumek
        Senior
        • 02-2004
        • 1207

        Pogoniarz a co sądzisz o tym Pedro Andersonie. Trochę mnie zdziwił ten transfer. Koleś naprawdę wyróżniał się w Pogoni??
        P.S. dziwne że Beenhakker nie chce sprawdzić Mięciela. Ostatnio same superlatywy o nim słychać.
        MRKS Kuźnia Jawor

        WTS Sparta Wrocław

        Comment

        • Pogoniarz
          † 1971-2015 Piwosz w Raju
          • 02-2003
          • 7971

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika babalumek
          Pogoniarz a co sądzisz o tym Pedro Andersonie. Trochę mnie zdziwił ten transfer. Koleś naprawdę wyróżniał się w Pogoni??
          P.S. dziwne że Beenhakker nie chce sprawdzić Mięciela. Ostatnio same superlatywy o nim słychać.
          Grając w normalnej drużynie...ma szanse być uzupełnieniem, podczas gry w Pogoni był taki jakiś bez wyrazu(ale na tle tych brazylijskich odpadów wypadł w miarę przyzwoicie).


          Prawie jak Piwo
          SZCZECIN

          Comment

          • robox
            = kapslarz =
            • 11-2002
            • 8188

            Anderson będzie miał całą rundę na pokazanie swoich umiejętności. Życzę mu jak najlepiej!

            Comment

            • mluk
              Senior
              • 01-2005
              • 778

              Policja zwinęła właśnie Wita Ż. - byłego sędziego, nieskazitelnego (do tej pory ) eksperta telewizji C+ i członka zarządu PZPN. Dziś lub jutro prokuratura przedstawi mu zarzuty w sprawie korupcji w polskiej piłce.

              Tak blisko Miodowej jeszcze nie było. Czekamy na więcej.
              Last edited by mluk; 18-01-2007, 14:05.
              "Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi" - Benjamin Franklin

              Comment

              • Pogoniarz
                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                • 02-2003
                • 7971

                No i zbieranina brazylijska wygrała 1:0 w oficjalnym meczu z jakimiś "ogórkami" z III ligi stanowej(to chyba taka nasza V liga).Jestem pod wrażeniem


                Prawie jak Piwo
                SZCZECIN

                Comment

                • MirekG25
                  Junior
                  • 08-2006
                  • 25

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mluk
                  Policja zwinęła właśnie Wita Ż. - byłego sędziego, nieskazitelnego (do tej pory ) eksperta telewizji C+ i członka zarządu PZPN. Dziś lub jutro prokuratura przedstawi mu zarzuty w sprawie korupcji w polskiej piłce.

                  Tak blisko Miodowej jeszcze nie było. Czekamy na więcej.
                  No to się doczekaliśmy...Zarząd PZPN zawieszony, wyznaczony został kurator. Jakkolwiek drastyczne działania były nawet wskazane w tej sytuacji (patrz- "reakcja" PZPN-u na zatrzymanie Żelazki), tak obawiam się, że skończy się to zawieszeniem Polski w FIFA i cała praca Benhakkera pójdzie na marne. Przypomnę tylko, że w przypadku Kenii i Iranu podobna sytuacja kończyła się zawieszeniem...Ech, szkoda by było
                  ..........................................

                  Comment

                  • Pogoniarz
                    † 1971-2015 Piwosz w Raju
                    • 02-2003
                    • 7971

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MirekG25
                    No to się doczekaliśmy...Zarząd PZPN zawieszony, wyznaczony został kurator. Jakkolwiek drastyczne działania były nawet wskazane w tej sytuacji (patrz- "reakcja" PZPN-u na zatrzymanie Żelazki), tak obawiam się, że skończy się to zawieszeniem Polski w FIFA i cała praca Benhakkera pójdzie na marne. Przypomnę tylko, że w przypadku Kenii i Iranu podobna sytuacja kończyła się zawieszeniem...Ech, szkoda by było
                    Szkoda,że przestępczy związek trzymał się koryta do końca ,no ,ale skoro listek ma układy na"wierchu" to wszystko jasne.
                    Rozgonić ten twór w pi...


                    Prawie jak Piwo
                    SZCZECIN

                    Comment

                    • YouPeter
                      Senior
                      • 05-2004
                      • 2379

                      Nawet ja nas wycofają z rozgrywek FIFA/UEFA to i tak uważam, że było warto. Szkoda tylko będzie Benhakkera.
                      Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

                      Comment

                      • earl_grey
                        Senior
                        • 05-2005
                        • 203

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MirekG25
                        No to się doczekaliśmy...Zarząd PZPN zawieszony, wyznaczony został kurator. Jakkolwiek drastyczne działania były nawet wskazane w tej sytuacji (patrz- "reakcja" PZPN-u na zatrzymanie Żelazki), tak obawiam się, że skończy się to zawieszeniem Polski w FIFA i cała praca Benhakkera pójdzie na marne. Przypomnę tylko, że w przypadku Kenii i Iranu podobna sytuacja kończyła się zawieszeniem...Ech, szkoda by było
                        Nawet za cenę mistrzostw warto było rozpędzić to towarzycho. Jasnym dla mnie jest, że tak nagłe i błyskawiczne działania ministra sportu mają na celu odwrocić uwagę od przynajmniej dwóch ostatnich wydarzeń w Polsce, ale mimo to wielkie gratulacje dla pana Lipca. Stało się to o czym miliony gardeł polskich kibiców śpiewało. Mam nadzieję, że to koniec niechlubnego okresu w polskiej piłce a następny prezes zdejmie portret Listkiewicza ze ściany w gabinecie, przykładem ministra edukacji.*



                        *ostatnie zdanie to zart
                        Last edited by earl_grey; 20-01-2007, 12:22.

                        Comment

                        • babalumek
                          Senior
                          • 02-2004
                          • 1207

                          Ja na to patrzę tak: To jest najlepszy okres do tego typu działań. Nie gra liga, nie gra Reprezentacja, nasi poodpadali z pucharów. Na pewno nas zawieszą lada dzień. Tylko teraz ważne żeby do czasów meczów Reprezentacji na wiosnę zrobić kompletny porządek z tym wszyskim, wybrać normalne władze. I przekonać FIFA żeby nas odwiesili. I gramy dalej. Nie mam racji?
                          MRKS Kuźnia Jawor

                          WTS Sparta Wrocław

                          Comment

                          • baklazanek
                            † 2014 Piwosz w Raju
                            • 08-2001
                            • 3562

                            Najgorsze w tym wszystkim jest to, że Lipiec próbuje robić z siebie bohatera narodowego. A przecież sam był zdyskwalifikowany za doping, a jak został ministrem to sam szalał za państwowe pieniądze. Chyba wcześniej piastował, jakieś stanowisko w Warszawie i tam też był o coś posądzany. Zaraz ktoś napisze, że nie siedzi w więzieniu itd. Ale Listek i inne leśne dziadki z zarządu też nie. Tak, więc niech Lipiec przestanie pierdo... o honorze, bo sam jest go pozbawiony!!!
                            Całe to towarzystwo z Miodowej powinno być rozgonione już dawno. Najlepszy moment był po porażce z Finlandią. Ale widocznie minister postanowił wybrać tą najgorszą chwilę. Nie dziwi mnie to jakoś, w końcu jest powiązany z bliźniakami.

                            Comment

                            • Seler_32
                              Senior
                              • 04-2003
                              • 444

                              Ryszard Czarnecki już zgłosił chęć bycia prezesem PZPN. W telewizorni podali.
                              Nie wiem, co w związku z tym mam powiedzieć
                              Nie należy odkładać na jutro, tego co można wypić dzisiaj.

                              Nie wierzę abstynentom.

                              Comment

                              • Pogoniarz
                                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                                • 02-2003
                                • 7971

                                Nad morzem Zagłębie L. pokonało Regę Trzebiatów(III liga )5:0 i zremisowało z 1:1 z Wybrzeżem Rewalskim Rewal(IV liga); w środę zagrają z Pogonią Nową(B klasa) Chętnie bym pojechał,ale te 120 km.,do tego mogą mecz odwołać
                                Last edited by Pogoniarz; 20-01-2007, 23:57.


                                Prawie jak Piwo
                                SZCZECIN

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎