Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Speedway czyli żużel :-)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • babalumek
    Senior
    • 02-2004
    • 1207

    Gollob wygrał GP Słowenii a tu cicho sza. Czyżby Tomusia już nikt w Polsce nie lubił?
    GP nie oglądałem ale jestem mile zaskoczony tą wieścią.
    W ogóle teraz to tylko Gollob pozostał, szkoda że Hampela nie ma. Kasprzak nic nie zwojuje i te jego starty w tym roku nie wiem skąd się wzięły. Prorokuje mu miejsce na końcu w okolicy 10 -12. Holta to taki niby - Polak a i tak raczej o medale walczył nie będzie. Zostaje Gollob. Jak widać jest mocno zdeterminowany aby jeszcze zabłysnąć pod koniec kariery.
    MRKS Kuźnia Jawor

    WTS Sparta Wrocław

    Comment

    • Maremali
      Senior
      • 05-2002
      • 1955

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika babalumek Wyświetlenie odpowiedzi
      Gollob wygrał GP Słowenii a tu cicho sza. Czyżby Tomusia już nikt w Polsce nie lubił?
      GP nie oglądałem ale jestem mile zaskoczony tą wieścią.
      W ogóle teraz to tylko Gollob pozostał, szkoda że Hampela nie ma. Kasprzak nic nie zwojuje i te jego starty w tym roku nie wiem skąd się wzięły. Prorokuje mu miejsce na końcu w okolicy 10 -12. Holta to taki niby - Polak a i tak raczej o medale walczył nie będzie. Zostaje Gollob. Jak widać jest mocno zdeterminowany aby jeszcze zabłysnąć pod koniec kariery.
      Tomusia oglądałem niestety na powtórce o północy, bo jak zacząłem oglądać live na duńskiej stronce to po czterech biegach mnie wyrzuciło .
      Jak powiadają starzy górale jedna jaskółka (chociaż już w Unii nie jeździ ) wiosny nie czyni zobaczymy czy utrzyma passę przez następne turnieje czego mu z całego serca życzę.
      Hampel będzie mógł się wykazać na torze w Lesznie, choć obecnie nic szczególnego swoją jazdą nie reprezentuje i zastanawiam się głęboko dlaczego dostał dzikusa na ten turniej.
      http://maremali.web-album.org/

      Comment

      • babalumek
        Senior
        • 02-2004
        • 1207

        Porażka z Lesznem 1 pkt... No cóż pozytywy takie: walczą to raz, a dwa że zaczyna dobrze jeździć Węgrzyk. To już mamy 2,5 zawodnika, co pozwoliło nawiązać u siebie walkę z mistrzem Polski. Kumpel widział na żywo, podobno dalej lipa z torem, na czym cierpiał... Crump. Jak zaspał start to kaplica, mimo że był zdecydowanie szybszy, nie miał jak wyprzedzić, bo wszyscy jechali gęsiego przy krawężniku, a po zewnętrznej tradycyjnie nic nie ciągnie. Czyli to samo, nudy. Jeleniewski niby bryluje na treningach, a w lidze słabiutko... Robi postępy Janowski, ale za to Sitera jeździ słabo... Oj ciekaaawe jak to będzie, pewnie zamiast Słabonia wskoczy ktoś z dwójki Schlein - Max.
        MRKS Kuźnia Jawor

        WTS Sparta Wrocław

        Comment

        • babalumek
          Senior
          • 02-2004
          • 1207

          Pojechał jednak Słaboń, ale mimo wszystko jest pierwsza wygrana
          ZKŻ był typowany na czarnego konia rozgrywek, ale coś im nie idzie... Słabo u nich przede wszystkim obcokrajowcy. WTS trenował w piątek podobno cały dzień. Słaboń, Węgrzyk i... Crump. W sumie wyszło zgodnie z oczekiwaniami - Crump i Ogór najlepsi, Węgrzyk dobrze, Słaboń słabo, ale pewnie Cieślak go jeszcze nie skreśla. Podobno ostatnio przypomina się Cieślakowi... Smith z którym tak jak z Węgrzykiem jest podpisany tzw. kontrakt warszawski.
          MRKS Kuźnia Jawor

          WTS Sparta Wrocław

          Comment

          • Maremali
            Senior
            • 05-2002
            • 1955

            Poloniści w wyjazdowym spotkaniu o błysk szprychy wygrali ze skorpionami. Nawet ciekawy meczyk - fajnie się oglądało jak uczestnik GP nie może wyprzedzić juniora gospodarzy ale to efekt braku próby toru. Ciekawe jak taki Emil bądź co bądź obecny mistrz świata juniorów, od samego początku spotkania jest spasowany z torem a reszta ekipy gości potrzebuje na to dwóch lub trzech biegów
            http://maremali.web-album.org/

            Comment

            • iommi
              Senior
              • 07-2003
              • 1522

              W niedzielę RKM przegrał u siebie z Poznaniem. Kardynalny błąd popełnił sędzia Maciej Spychała, który wykluczył z 15 wyścigu Piotrka Świderskiego. Powód - spowodowanie upadku w pierwszym łuku Chromika.
              Decyzja absurdalna, bo Świder absolutnie do upadku się nie przyczynił, co pokazują nie tylko powtórki telewizyjne, ale i zdjęcia fotoreporterów. Co ciekawe wcześniej w identycznej sytuacji nie wykluczył Sqry Skórnickiego, który w wirażowej ciasnocie wjechał w Pawlaszczyka.
              Ale nie ma co narzekać na sędziego, bo mecz mogliśmy wygrać bez problemu gdyby punktował Ciapek Kuciapa, a Gizatulin nie przywoził zer na początku spotkania. No i gdyby Karol Baran nie tracił punktów na dystansie... Gdyby, gdyby, gdyby...
              W zasadzie ta porażka pokazała RKM miejsce w szeregu - szanse awansu do pierwszej czwórki są dziś czysto iluzoryczne. Będziemy walczyć o utrzymanie.
              *****************************

              Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

              *****************************

              Comment

              • babalumek
                Senior
                • 02-2004
                • 1207

                No a Grand Prix??? Kasprzak znowu pokazał, że danie mu szansy w tym sezonie to błąd, a Hampel że błędem było jego pominięcie jako stałego uczestnika GP. Szkoda że Gollob musiał zmienić motor, w efekcie nie awansował o finału...
                MRKS Kuźnia Jawor

                WTS Sparta Wrocław

                Comment

                • Maremali
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 1955

                  Moim zdaniem to Kasprzak za mocno chciał się pokazać przed leszczyńskimi kibicami i wyszło to co widzieliśmy . Pozostało jeszcze kilka imprez do końca GP to może pokaże
                  się nam z dobrej strony. Hampel rewelacja szkoda, że jednak nie na pudle - należało mu się. Tomuś początek imprezy jak za młodych lat później to już porażka. A nasz przyszywany Polak niejaki Rysiek H to jeździł jakby pierwszy raz startował na torze w Lesznie .
                  A co sądzicie na temat upadku Nickiego w drugim półfinale - moim zdaniem sędzia dał się nabrać na jego chytre zagranie.
                  http://maremali.web-album.org/

                  Comment

                  • iommi
                    Senior
                    • 07-2003
                    • 1522

                    Nicki ładnie zagrał i aktorstwo się opłaciło. W zasadzie trudno się dziwić, że Crump miał pretensje.
                    A Krzysiek Kasprzak jeszcze pokaże na co go stać. Nieco przesadzasz babalumku w krytyce tego chłopaka, bo to jeden z nielicznych (poza Gollobem) polskich żużlowców, którzy naprawdę profesjonalnie podchodzą do tego sportu. Ja tam trzymam kciuki za Krzyśka!
                    *****************************

                    Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

                    *****************************

                    Comment

                    • babalumek
                      Senior
                      • 02-2004
                      • 1207

                      Wątpię. Po prostu należy on do takiego grona zawodników (znaczy się K. Kasprzak), którzy może i w lidze punktują, ale na GP się nie nadają. To samo co Holta. Hampel w ligach komplet od święta zrobi a w GP potrafi w sezonie kilka razy w finale pojechać. Kasprzak to według mnie solidny zawodnik ale nic ponadto.
                      MRKS Kuźnia Jawor

                      WTS Sparta Wrocław

                      Comment

                      • dzidek1960
                        Senior
                        • 01-2003
                        • 1548

                        Na Grand Prix nie byłem, ale powiem co mówią miejscowi kibice oglądający GP na żywo. Prawie wszyscy twierdzą, że tak spier...ić tor to już bardzo dawno nikomu się nie udało. Powiedzieć, że nie zostawiają suchej nitki na toromistrzu od GP to bardzo łagodne określenie. Trzeba bardzo chcieć, aby z toru na którym można się ścigać na całej szerokości zrobić tor do zabawy w gęsiego
                        Mam dla sympatyków Unii i ciekawych historii klubu informację, że Muzeum Okręgowe w Lesznie i Archiwum Państwowe w Lesznie przygotowały bardzo ciekawą wystawę z okazji 70-lecia klubu. Wystawę można oglądać w Galerii Sztuki Muzeum Okręgowego na ulicy Narutowicza (300 m od rynku) do połowy sierpnia.
                        "Ma jednak kraj polski napój warzony
                        z pszenicy, chmielu i wody, po polsku
                        piwem zwany; a gdy nic nadeń lepszego
                        do pokrzepienia ciała, jest nie tylko rozkoszą
                        mieszkańców, lecz i cudzoziemców
                        wybornym smakiem"
                        Jan Długosz, Historie Piwne
                        Moja strona www w początkowym okresie budowy

                        Comment

                        • pirackamuza
                          Senior
                          • 12-2004
                          • 1903

                          Dzisiaj też tor był spi...lony, co najlepiej odczuł Sullivan.
                          No, ale gratulacje dla leszczynian za walkę
                          Toruń przeprasza za Radio Maryja
                          www.bobofruty.pl

                          Comment

                          • dzidek1960
                            Senior
                            • 01-2003
                            • 1548

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pirackamuza Wyświetlenie odpowiedzi
                            Dzisiaj też tor był spi...lony, co najlepiej odczuł Sullivan.
                            No, ale gratulacje dla leszczynian za walkę
                            Nie wiem czy byłeś w Lesznie, czy też oglądałeś w TV. Jeżeli oglądałeś w TV to Ci tylko powiem, że przez cały dzień była ładna pogoda a dosłownie na 5 min. przed pierwszym biegiem zaczęło padać. Jak się później dowiedziałem to miejscowe radio robiąc transmisję się zastanawiało czy sędzia nie przerwie zawodów po 8 biegu i nie uzna wyniku jako ostateczny. Na szczęście przed 8 biegiem przestało padać, ale później znowu lało. Głupio tak przegrać jeżeli przez 12 biegów się prowadziło. Gratulacje dla torunian za walkę do samego końca.
                            "Ma jednak kraj polski napój warzony
                            z pszenicy, chmielu i wody, po polsku
                            piwem zwany; a gdy nic nadeń lepszego
                            do pokrzepienia ciała, jest nie tylko rozkoszą
                            mieszkańców, lecz i cudzoziemców
                            wybornym smakiem"
                            Jan Długosz, Historie Piwne
                            Moja strona www w początkowym okresie budowy

                            Comment

                            • pirackamuza
                              Senior
                              • 12-2004
                              • 1903

                              Kolejna demolka w wykonaniu Aniołów
                              Toruń przeprasza za Radio Maryja
                              www.bobofruty.pl

                              Comment

                              • babalumek
                                Senior
                                • 02-2004
                                • 1207

                                Porażka z Częstochową 40:50 była chyba do przewidzenia... Tylko dlaczego zamiast Węgrzyka pojechał Słaboń?? Nie pomogło ZZ za Śledzia który wrócił do treningów bo to samo za Richardsona zastosowali goście. Rekord toru Crumpa pobity aż o 0,4 sek przez... Crumpa Wyraźnie brakuje jeszcze jednego chociaż średnio punktującego zawodnika
                                MRKS Kuźnia Jawor

                                WTS Sparta Wrocław

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎