Do niezależnego funkcjonowania BrowarBiz potrzebuje Twojego wsparcia. Co piszą BrowarBizoWspieracze na ten temat?
Dlaczego zostałem Użytkownikiem Premium? W podziękowaniu za Wasze zasługi we wskazywaniu mi właściwej drogi na piwnym szlaku - zacząłem interesować się tym, co piję, śledzić rynek i przede wszystkim - warzyć piwo. Wywróciło to sporą część mojego świata do góry nogami. Za to i za pomoc, w trwaniu b.bizu w takiej formie jak obecnie, zdecydowałem się wesprzeć portal. Polecam i Wam dołożyć cegiełkę do naszej wspólnej światyni piwnej ;)
TTOP
BrowarBiz jest Ci przydatny? Dołóż swoją cegiełkę!

Wyświetlenie postu osobno
Stare 10-01-2019, 19:52
concerto concerto is offline
Senior

Miejscowość: Oława
Standardowy

Cytat:
Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jaroslav Wyświetlenie odpowiedzi

Jedynym znakiem, iż znajdujemy się
w browarze jest zapis w menu polecający piwo własnej produkcji.
Idę o zakład, że wielu gości mogło ten fakt po prostu przeoczyć.
Byłem parę miesięcy temu.

Generalnie mam wrażenie, że lokal się ukrywa. Niby blisko głównej drogi, ale tablicy kierującej do zjazdu brak. Tysiące klientów mija to i nie wie, że za rogiem jest browar. Sam budynek z zewnątrz przypomina nie do końca wykończoną willę. Zero szyldów, neonów. Krótko mówiąc - jak nie wiesz, że tam jest knajpa, a tym bardziej browar, to nie wstąpisz. Mi ich podpowiedział bodaj fejsbuk jak Wierzycę sprawdzałem. Inna sprawa, że ja odbiłem się od kolejki tj. lokalu zapełnionego w weekend w porze obiadowej na full. Reszta ekipy była głodna i nie chcieli czekać 20 min na wolny stolik.

Widocznie działają na zasadzie szeptanki i polecenia miejscowych hotelarzy i to im wystarcza.