Do niezależnego funkcjonowania BrowarBiz potrzebuje Twojego wsparcia. Co piszą BrowarBizoWspieracze na ten temat?
Wiedza o piwie i piwowarstwie jaka jest zawarta w BrowarBiz jest wiele więcej warta, niż te kilkadziesiąt złotych. Wstyd mi trochę, że dopiero teraz wsparłem te "kompendium wiedzy", ale czuję się też dumny, że mogłem jakoś pomoc w funkcjonowaniu tego portalu. Dziwi mnie trochę patrząc na listę obecności, że tak mało jest zielonych nicków, w gąszczu czerwonych. No, ale to jest wolny wybór użytkowników. Ja mam przynajmniej spokojne sumienie w tej kwestii, bo do tej pory czułem się jakbym podglądał przez dziurkę do klucza.
grochal122
BrowarBiz jest Ci przydatny? Dołóż swoją cegiełkę!

Wyświetlenie postu osobno
Stare 22-04-2019, 21:31
Fotka Użytkownika: mor842
mor842 mor842 is offline
Member

Standardowy

Z racji wejścia w posiadanie kilkunastu porcelanek drogą wykopu pozwolę sobie odkopać temat i o coś kolegów/koleżanki zapytać.

Jeśli mam porcelankę z nieczytelnym kolorowym napisem i wiem jakiego on był koloru to czy taki sam zabieg jak powyżej można wykonać za pomocą kredek?

Jeszcze kwestia lakierowania. Nie zostają zacieki? Ewentualnie czy jest jakiś patent na usuniecie nadmiaru lakieru bez ryzyka uszkodzenia świeżo odzyskanego napisu?
Odpowiedz cytując