Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Left Coast, Voo Doo

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • leona
    PremiumUżytkownik
    • 07-2009
    • 5853

    Left Coast, Voo Doo

    Na etykiecie widnieje "american stout", wiodące zagraniczne portale piwne zaliczają go do imperial stout (buahaha )
    A: 8 % obj.
    IBU 37,8 (cóż za precyzja)

    Barwa czarnej smoły (żarówki 100W nie miałem pod ręką). Piana jasnobrązowa, niska, drobniutka, krótka.
    Aromat palonego zboża, mocny, pierwszoplanowy. Dalej pojawiają się nuty, czekolady, kawy, popiołu i karmelu.
    Smak... zaskakująco prosty. Ciemnego, lekko palonego czy może opiekanego słodu, delikatnego karmelu, fusów z kawy. Goryczka średnia (TAK 37 IBU i średnia a nie śladowa jak wielu sądzi). Mało słodyczy. Po ogrzaniu wychodzi coś czego nie potrafiłem nazwać. Szybki rzut oka na bjcp pomógł - rum!

    Bardzo dobry fes za duże pieniądze (16,5 zł za 355 ml). Mimo, że wolę wersje słodsze, bardziej "melasowe", ta jest jak najbardziej do zaakceptowania. Ba, polecenia

    PS: a wiodące portale zagraniczne muszą przemyśleć na serio czy to piwo jest rzeczywiście ris'em
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    #2
    Smaczny stout. Wypiłem z przyjemnością. W X.2015 roku miało 8,5%.
    Foto:
    Attached Files
    Last edited by sibarh; 15-04-2017, 15:12.
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎