Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sklep z naturalnymi słodami i chmielem polskim

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • abrarakulix
    Junior
    • 09-2010
    • 22

    #31
    Skończ już ten temat nie związany z piwem bo niepotrzebnie schodzisz na inne tematy, jak Cie tak to wszystko boli to udzielaj się tam gdzie o takim czymś dyskutują.
    Tutaj rozmawiamy o piwie

    Comment

    • tristan_tzara
      Senior
      • 12-2007
      • 1038

      #32
      Co ty? Moderator jesteś czy założyciel tematu żeby rozkazywac. Temat dotyczy piwa pośrednio, zasadności kupowania ekologicznych słodow, chmieli. Czyli nie dasz żadnych danych? Fajna strategia: przywalic głupot wyssanych z palca a gdy ktoś w to nie uwierzy, przywołać go do porządku. Wszystko, byle nie podać konkretów
      Last edited by tristan_tzara; 22-01-2015, 09:45.

      Comment

      • tomolek
        Hophead
        • 05-2006
        • 1752

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abrarakulix Wyświetlenie odpowiedzi
        To dlaczego teraz jest większa śmiertelność ludzi młodych a nie starszych?
        Źródło tej wiedzy poproszę.

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abrarakulix Wyświetlenie odpowiedzi
        Skończ już ten temat nie związany z piwem bo niepotrzebnie schodzisz na inne tematy, jak Cie tak to wszystko boli to udzielaj się tam gdzie o takim czymś dyskutują.
        Tutaj rozmawiamy o piwie
        Kolego, sam tu opowiadasz bajki jakieś, farmazony z palca wyssane i legendy miejskie, które z piwem nie są związane. A przy okazji krzyczysz nam jeszcze tutaj na kolorowo zabawiając się w moderatora.
        www.ohbeautifulbeer.com

        www.mateuszdrozdowski.pl

        „Kwaśny Edi herbu Koreb

        Comment

        • abrarakulix
          Junior
          • 09-2010
          • 22

          #34
          A tak konkretnie to naturalne słody to ciężko dostać, dostępne w Polsce są tylko słody z sapopszy, płasturki i orkiszu żadnego innego słodu naturalnego nie kupisz w naszych sklepach, a o chmielu to nawet nie ma co marzyć.
          ________________________________________
          abrarakulix edytował/a post wczoraj o godz. 10:45.

          Ja stwierdziłem tylko że w Polsce ciężko coś takiego dostać , a ty od razu atak na uprawy ekologiczne, gdzie to ma związek z zakupem tych słodów i chmieli


          Ja wiem co to znaczy. Twierdzisz że np związki azotu są nienaturalne? Z tą naturą w uprawach eko to też taka ściema. Używa się nawozów(związków siarki, fosforu) jak i pestycydów(min toksyny bt cry na bazie Bacillus thuringiensis, wirusy czy grzyby owadobojcze np granulowirus AoGV). Dodatkowo używanie odchodów(co zwiększa ryzyko przenoszenia roznych patogenow, żywności ekologicznej się nie bada. Było już trochę przypadków śmiertelnych) maczek z krwi, rogów itp sprawia że to nawet nie są produkty wegetariańskie. Also, stanowią fanaberie dla bogatych, bo świata się tym nie zmieni(chyba ze wykarczujemy więcej lasów na pola uprawne).
          Ps. Glifosat jest organiczny
          ________________________________________
          tristan_tzara edytował/a post wczoraj o godz. 18:33.

          Ty tutaj robisz zadymę i przeciągasz temat na tory których nikt inny oprócz ciebie nie porusza jak masz problemy i frustruje ciebie coś to idź tam gdzie chcą ciebie słuchać, ja nikogo do żywności ekologicznej nie mam zamiaru namawiać i przekonywać to Ty z tym masz duży problem. Bo od razu atakujesz że to jest złe. Wszystko ma swoje wady i zalety. Na temat zalet , wad można dyskutować w nieskończoność , po co mam przedstawiać jakieś wyniki badań która i tak nie będą tobie odpowiadały, bo kto ma inne poglądy niż Ty to jest od razu głupi.
          Last edited by abrarakulix; 22-01-2015, 11:04.

          Comment

          • abrarakulix
            Junior
            • 09-2010
            • 22

            #35
            Dobra ja jestem tym głupim i się nie znam, należę do sekty która ma wyprany mózg.
            Wygrałeś.

            Comment

            • tomolek
              Hophead
              • 05-2006
              • 1752

              #36
              Po pierwsze nauczyłbyś się cytować posty, bo formatowanie tekstu masz już nieźle opanowane...

              Po drugie z uporem maniaka lekceważysz wszystkie prośby o podanie źródeł swoich "mądrości". Powinienem Ci to napisać podkreślone, dużą czcionką i na pomarańczowo żebyś zauważył te pytania???
              www.ohbeautifulbeer.com

              www.mateuszdrozdowski.pl

              „Kwaśny Edi herbu Koreb

              Comment

              • jacekwerner
                Senior
                • 05-2004
                • 2837

                #37
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abrarakulix Wyświetlenie odpowiedzi
                A tak konkretnie to naturalne słody to ciężko dostać, dostępne w Polsce są tylko słody z sapopszy, płasturki i orkiszu żadnego innego słodu naturalnego nie kupisz w naszych sklepach, a o chmielu to nawet nie ma co marzyć.
                Jeśli zaczynasz naukowe dyskusje, to pisz poprawnie : płaskurka, samopsza.
                Ochotnicza Straż Piwna
                BAZA = 7446

                Comment

                • tristan_tzara
                  Senior
                  • 12-2007
                  • 1038

                  #38
                  Książkowy flejm w necie. Zyczynają się wjazdy personalne a dowodów wciąż brak. Skrywa je jak największy sekret. Może nie jesteśmy ich godni? Podejrzewam że nie zobaczymy, jeśli już, prawdziwe artykuły naukowe publikowane w czymś co ma jakiś impact factor. Sądzę że bardziej jakieś "doniesienia medialne"; link do artu na Onecie, blog, filmik na youtube. A szkoda bo ciekawe rewelacje, jak ta z większą smiertelnoscia dzieci, czy o soku z buraków z innego tematu
                  Last edited by tristan_tzara; 22-01-2015, 12:28.

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎