Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

etykieta

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • omegael
    Junior
    • 11-2004
    • 6

    etykieta

    Witam
    Proszę o informację na temat tej etykiety.Dostałem ją od pracownika browaru w Elblągu z informacją że takie piwo było rozlewane na zamówienie.Czy więc można ją zaliczyć do
    polskich etykiet? .W sprawie etykiet nie orientuję się za bardzo.Dziękuję za odpowiedzi.

    pozdrawiam
    Attached Files
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Rozlewane cy warzone?
    Opisy są islandzkie
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • Cooper
      Senior
      • 11-2002
      • 6055

      #3
      Wdusiłem w gogle niepoprawnie napisaną (bo bez niepolskich liter) nazwę z ety czyli Baldi Dokkur Lager Bjor i co ciekawe na 1 pozycji wywaliło mi stronę znanego w branży mikrobrowarów kol. Gałasiewicza Kolejne strony to już kompletny Tadżykistan i Burundi w jednym.
      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

      Comment

      • sibarh
        PremiumUżytkownik
        • 01-2005
        • 10384

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
        Wdusiłem w gogle niepoprawnie napisaną (bo bez niepolskich liter) nazwę z ety czyli Baldi Dokkur Lager Bjor i co ciekawe na 1 pozycji wywaliło mi stronę znanego w branży mikrobrowarów kol. Gałasiewicza Kolejne strony to już kompletny Tadżykistan i Burundi w jednym.
        Nie Baldi tylko Kaldi
        2800 nowe piwa opisałem na forum
        Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
        Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎