Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bytów Browar Kaszubski, [Rockmill/Bytów] Imperial Porter P

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kenny
    Senior
    • 04-2009
    • 712

    #16
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Czarny, nieprzejrzysty. [4.5]
    Piana: Niska, szybko opada i redukuje się do zera. [3]
    Zapach: Niezbyt silny, pumpernikiel i czekolada. [4]
    Smak: Gorzka czekolada, karmel, nuty palone, pumpernikiel, w tle śliwka. Goryczka średnia/niska, raczej palona. Bardzo mocno rozgrzewa, ale alkoholu nie czuć. [4.5]
    Wysycenie: Niskie. [4]
    Opakowanie: Ładne, estetyczna etykieta, złoto i czerń pasują do siebie. Fajna buteleczka. [4]
    Uwagi: Smaczne, bardzo gęste i rozgrzewające piwo. Przypomina mi trochę mocno skoncentrowaną wersję starych warek Porteru Łódzkiego. Szkoda tylko, że smak nie jest bardziej intensywny, jest za to bardzo treściwe. Polecam.

    Moja ocena: [4.125]

    Comment

    • MarcinKa
      Senior
      • 02-2005
      • 2729

      #17
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Ciemny, prawie czarny, brąz. Jak stout. Nic nie prześwituje. [4]
      Piana: Brązowa, wielkość co najwyżej średnia, dość trwała. Początkowo trochę dużych bąbli. [3.5]
      Zapach: Słodki, przypalony karmel, ciemny słód, trochę chlebowy. Słaby, mało intensywny i z czasem jakiś niewyraźny. [3.5]
      Smak: Słodki, z czasem coraz słodszy. Przypalony karmelowy, lekko chlebowy (słody melanoidynowe), leciutko palony. Alkohol choć ukryty, to wyraźny, nie do końca fajny. Goryczki brak, posmak średni słodki, karmelowy, leciutko palący. Porter poprawny ale trochę za słodki. Pije się jednak całkiem fajnie. [4]
      Wysycenie: Trochę za słabe, nikłe. bąbelki średnie. [2.5]
      Opakowanie: Nie przekonuje mnie. Fajnie, że parametry podane, ale grafika, kolorystyka, tylko czarny kapsel, butelka 0,33l, to już przeciętność. [3]
      Uwagi: Dość słodki porter, lekko palony, lekko alkoholowy. Gładki. Smak jaki taki, ale całość odbiera się jako przecięte piwo.

      Moja ocena: [3.65]
      To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎