Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Koniec... Browaru Warszawskiego

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ahumba
    Senior
    • 05-2001
    • 8962

    Parę lat temu tędy wchodziło się na teren . A dziś coś wystaje z ziemi
    Attached Files
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

    Comment

    • Cooper
      Senior
      • 11-2002
      • 6055

      To co aktualnie dzieje się na terenie Browaru w zasadzie na bieżąco można czytać i oglądać tutaj
      Zastanawia co stało się z tablicą pamiątkową na głazie dotyczącą wydarzeń na terenie Haberbuscha w trakcie Powstania Warszawskiego ktora znajdowała się w miejscu pokazanym przez Ahumbę tzn zaraz za portiernią.
      W zasadzie bez odpowiedzi (choć było to raczej pytanie retoryczne) pozostało moje pytanie zadane na powyższym forum (i nie tylko) o los żelaznych barierek z logami ze sfinksem BW jakie były na tarasie obecnie odremontowanej Willi Haberbuscha a znikneły najprawdopodobniej w momencie rozpoczęcia tego remontu w 2015 roku.
      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

      Comment

      • iron
        Senior
        • 08-2002
        • 6703

        Byłem wczoraj w mojej byłej piwnicy po jakieś graty - przy okazji - tak wygląda to teraz...
        Attached Files
        bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
        Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
        Rock, Honor, Ojczyzna

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎