Ogłoszenie

Collapse

Zasady zamieszczania ofert

Zamieszczanie prywatnych ofert kupna / sprzedaży / wymiany / odstąpienia sprzętu i surowców piwowarskich jest bezpłatne (jeśli oferty nie noszą znamion handlu na większą skalę).



Ograniczenie dotyczące ofert sprzedaży:

- Zarejestrowani Użytkownicy mogą zamieścić jedną NIEKOMERCYJNĄ ofertę sprzedaży na miesiąc.

- PremiumUżytkownicy mogą zamieszczać NIEKOMERCYJNE oferty sprzedaży bez większych ograniczeń o ile nie jest to działalność konkurencyjna wobec Browar.Biz i/lub naszych Partnerów.



Mam nadzieję że tą drobną szykanę przyjmiecie ze zrozumieniem i w razie chęci częstszej sprzedaży wesprzecie Browar.biz finansowo zostając PremiumUżytkownikami co, poza nieograniczoną możliwością zamieszczania ofert sprzedaży, daje też dodatkowe udogodnienia w serwisie.



Z góry dziękuję



Aha, zastrzegam sobie prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny, choć zawsze będę się starał uzasadnić swoją decyzję.
See more
See less

Kupię 100 butelek po piwie Szczecin.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sailesss
    Junior
    • 06-2018
    • 3

    Kupię 100 butelek po piwie Szczecin.

    Witam, kupie 100 butelek 0.5L po piwie
    kontakt: kszymon83@gmail.com
  • anteks
    maruda
    • 08-2003
    • 10738

    #2
    Co to za piwo Szczecin?
    Mniej książków więcej piwa

    Comment

    • sailesss
      Junior
      • 06-2018
      • 3

      #3
      Hihi chodzi mi z Szczecina najlepiej jak by ktoś miał na miejscu.

      Comment

      • anteks
        maruda
        • 08-2003
        • 10738

        #4
        Jaki jest problem ze zdobyciem butelek?
        Mniej książków więcej piwa

        Comment

        • sailesss
          Junior
          • 06-2018
          • 3

          #5
          Nie mieszkam w Polsce a i dopiero zaczynam swoją przygodę z browarkiem w domu . Zamówiłem pierwsze 200 szt ale i tak drogo zapłaciłem bo po 3,5zl od sztuki. Niestety takie ceny w Norwegii, ale jak ktoś będzie chciał sprzedac w Szczecinie a jadę na wakacje to kupię
          I w tym problem.zamówiłem sobie właśnie 100szt z Allegro cena 120zł z przesyłką nie zła cena.
          Może ktoś będzie miał coś nie potrzebnego

          Comment

          • ARTHUR
            Senior
            • 07-2004
            • 2338

            #6
            Mam ponad 100 sztuk butelek,

            Comment

            • Cooper
              Senior
              • 11-2002
              • 6055

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sailesss Wyświetlenie odpowiedzi
              jak ktoś będzie chciał sprzedac w Szczecinie a jadę na wakacje to kupię
              I w tym problem.zamówiłem sobie właśnie 100szt z Allegro cena 120zł z przesyłką nie zła cena.
              Jaki problem będąc w Szczecinie kupić wystawiając jeszcze rękę do ucałowania 100 butelek po 35 czy tam 50 groszy za sztukę w sklepie.
              U mnie osiedlowe zawalone pustymi butelkami. Sprzedawcy tylko stękają gdy im puste oddaję biorąc pełne że nie mają miejsca. No ale może tylko w stolicy taki dobrobyt w pustych flaszkach.

              No chyba że to jakieś "ąę" butelki mają być np po np francuskim beaujolais
              Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
              1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

              Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎