Zasady dotyczące cookies: W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności”. Po zalogowaniu komunikat nie jest widoczny.

Browar.biz
Nazwa Użytkownika Hasło
Sklep Wyszukiwarka Forum Browaru Poczta Zarejestruj się!

Dowiedz się więcej o PremiumUżytkownikach

Do niezależnego funkcjonowania BrowarBiz potrzebuje Twojego wsparcia. Co piszą BrowarBizoWspieracze na ten temat?
Z mojej strony chciałem wspomóc moje ukochane forum, bo dzięki niemu poznałem świetnych ludzi jak i wspaniały piwny świat.
Baard
BrowarBiz jest Ci przydatny? Dołóż swoją cegiełkę!

Odpowiedz

Narzędzia Sposób wyświetlania
Stare 12-07-2018, 08:24
westvleteren westvleteren is offline
Junior

Miejscowość: Wrocław
Standardowy 2018.08.10-12: Lotny Festiwal Piwa - Lubin

Z FB:
Lotny Festiwal Piwa powraca! Tym razem lądujemy w Lubinie. Przygotujcie się na prawdziwe święto piwa, ale również muzyki i jedzenia. Oprócz licznych rzemieślniczych browarów na festiwalu pojawią się też foodtracki z jedzeniem z całego świata oraz scena, na której zobaczycie nie tylko interesujących artystów, ale również posłuchacie prelekcji naszych ekspertów, od których dowiecie się np. ile tak naprawdę kosztuje produkcja piwa, jak je degustować oraz od czego zacząć. To nie wszystko! Będzie również degustacja (szczegóły wkrótce), podczas której sprawdzimy Wasze kubki smakowe. Nic tylko przyjeżdżać! Wstęp oczywiście darmowy. Do zobaczenia!!

https://www.facebook.com/events/228099311148473/

16 browarów. Szczegóły wkrótce.
Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Narzędzia
Sposób wyświetlania

Zasady
Zakładać nowe dyskusje: Nie możesz
Odpowiadać: Nie możesz
Dodawać załączniki: Nie możesz
Edytować własne wiadomości: Nie możesz

Kod vB: Tak