Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2018.12.08 - Aleksandrów Łódzki, spotkanie kolekcjonerów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • genea
    Senior
    • 02-2006
    • 1515

    2018.12.08 - Aleksandrów Łódzki, spotkanie kolekcjonerów

    Browar z Centralnej Polski w ramach imprezy związanej z I Konkursem Piw Domowych serdecznie zaprasza birofilów na Spotkanie Kolekcjonerskie podczas którego będzie można zaprezentować swoje zbiory i
    Spotkanie odbędzie się 8 grudnia w godzinach 17-19 w restauracji La Rocca przy ul. Targowej 22 w Aleksandrowie Łódzkim.
    Po godzinie 19 do północy planowana jest impreza przy piwie z muzyką na żywo.
    Darmowa rezerwacja stolików na adres degustacje.piwa@wp.pl
    Z tej okazji został wydany okolicznościowy kapsel (w dwóch wersjach czerwonej i czarnej). Planowana jest również okolicznościowa podkładka.
    Attached Files
    Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
    Bractwo Piwne

    Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
    Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...
  • Ahumba
    Senior
    • 05-2001
    • 8962

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika genea Wyświetlenie odpowiedzi
    Browar z Centralnej Polski w ramach imprezy związanej z I Konkursem Piw Domowych serdecznie zaprasza birofilów na Spotkanie Kolekcjonerskie podczas którego będzie można zaprezentować swoje zbiory i
    Spotkanie odbędzie się 8 grudnia w godzinach 17-19 w restauracji La Rocca przy ul. Targowej 22 w Aleksandrowie Łódzkim.
    Po godzinie 19 do północy planowana jest impreza przy piwie z muzyką na żywo.
    Darmowa rezerwacja stolików na adres degustacje.piwa@wp.pl
    Z tej okazji został wydany okolicznościowy kapsel (w dwóch wersjach czerwonej i czarnej). Planowana jest również okolicznościowa podkładka.
    Z całym szacunkiem obawiam się, że spotkanie może być ubogie w kolekcjonerów.
    Co prawda jest o nietypowych godzinach, ale nie wiem czy uczestnicy giełd w Poznaniu i Elblągu dotrą.
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

    Comment

    • adi_999
      Senior
      • 11-2004
      • 425

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi
      Z całym szacunkiem obawiam się, że spotkanie może być ubogie w kolekcjonerów.
      Co prawda jest o nietypowych godzinach, ale nie wiem czy uczestnicy giełd w Poznaniu i Elblągu dotrą.
      Moga przyjechać inni kolekcjonerzy którzy nie mieli w planach uczestniczenia w giełdach w Poznaniu lub Elblągu
      mój zbiór etykiet http://picasaweb.google.com/112278001030728908988

      Comment

      • Cooper
        Senior
        • 11-2002
        • 6055

        #4
        Tak wielkie, jak na polską skalę, miasto Łódź coś nie ma szczescia do stałej, cyklicznej organizacji giełd kolekcjonerskich.
        Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
        1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

        Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

        Comment

        • ARTHUR
          Senior
          • 07-2004
          • 2338

          #5
          No mi się wydaje że za póżno się obudziliście.
          Inny termin by na pewno pasował wielu osobom.
          Przed nami 2 giełdy Elbląg i Poznań.

          Comment

          • adi_999
            Senior
            • 11-2004
            • 425

            #6
            Bedzie 3 po srodku
            mój zbiór etykiet http://picasaweb.google.com/112278001030728908988

            Comment

            • genea
              Senior
              • 02-2006
              • 1515

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
              Tak wielkie, jak na polską skalę, miasto Łódź coś nie ma szczescia do stałej, cyklicznej organizacji giełd kolekcjonerskich.
              Pozwolę się z Tobą nie zgodzić W marcu i w maju mamy giełdy, które są organizowane co roku
              Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
              Bractwo Piwne

              Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
              Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

              Comment

              • adi_999
                Senior
                • 11-2004
                • 425

                #8
                Kapselki gotowe
                Attached Files
                mój zbiór etykiet http://picasaweb.google.com/112278001030728908988

                Comment

                • Cooper
                  Senior
                  • 11-2002
                  • 6055

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika genea Wyświetlenie odpowiedzi
                  Pozwolę się z Tobą nie zgodzić W marcu i w maju mamy giełdy, które są organizowane co roku
                  Spoko , nawet chyba na jednej kiedyś byłem. Piszę "chyba" bo nie jestem pewien że była to jedna ze wspomnianych ale było to chyba w 2016 albo ubiegłym roku. Miesiąca nie pamiętam ale na pewno nie była to zima. Była podpięta pod jakiś łódzki festiwal piw rzemieślniczych organizowany w jednym z centrów handlowych. O ile sam festiwal nie różnił się zbytnio od innych mi znanych to tą umowną giełdę stanowiło około 10 stołów w rogu festiwalowej sali a przy owych stołach stalo kilku (z około 10 stołow tylko 3 czy 4 były zajęte) kolekcjonerów z otwartymi segregatorami leżącymi obok. Dosyć skromnie nawet jak na skalę niedużej lokalnej giełdy
                  No i pytanie od jakiego czasu są te giełdy tzn ile corocznych edycji się odbyło.
                  Nie zrozum mnie Genea że jestem złośliwy ale na prawdę ciężko to nazwać jakąś cykliczną organizacją imprez powiedzmy na przynajmniej kilkadziesiąt osób.
                  Na tych giełdach zorganizowanych w bodajże Piwotece niestety nie byłem bo wtedy mieszkałem za granicą. Ze zdjęć jakie widziałem zauważyłem że miały niedużą lokalną frekwencję ale chyba nie przyjeły się w tej formie.
                  Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                  1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                  Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19159

                    #10
                    Tak trochę zaczepnie Cooper zapytam to jest jakaś definicja od ilu osób jest spotkanie, giełda i kto to weryfikuje? Jeszcze niedawno wydawało mi się, że te małe giełdy padną, ale właśnie jest ich rozkwit

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎