Zasady dotyczące cookies: W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności”. Po zalogowaniu komunikat nie jest widoczny.

Browar.biz
Nazwa Użytkownika Hasło
Sklep Wyszukiwarka Forum Browaru Poczta Zarejestruj się!

Dowiedz się więcej o PremiumUżytkownikach

Do niezależnego funkcjonowania BrowarBiz potrzebuje Twojego wsparcia. Co piszą BrowarBizoWspieracze na ten temat?
Wspieram browar.biz, bo to na prawdę świetna strona. Miejsce gdzie można pozna zdanie osób posiadających ogromną wiedzę, co daje okazje do rozwijania pogłębiana swojej wiedzy. Im więcej czytam tym bardziej zdaje sobie sprawę o ile sprawach nie miałem pojęcia. Polecam lekturę forum na każdą wolną chwilę. To skarbnica informacji! Dzięki tej stronie mogłem znaleźć sklepy oferujące szeroki asortyment piw, a także jakich produktów szukać na półkach, a których nie warto spróbować.
Krzysiek_K
BrowarBiz jest Ci przydatny? Dołóż swoją cegiełkę!

Brak obrazka!Okocim: Kasztelan Niepasteryzowane
Ekstrakt: ?% wag. | Alkohol: 5.7% obj. / 4.275% wag.
__
Ocena redakcji:
Ocena Użytkowników: 2.725
__
Dodaj opis i ocenę tego piwa!Dodaj komentarz (bez oceniania)!Dodaj to piwo do ulubionych!
Dotychczas 1 osob/y dodalo/y to piwo do ulubionych
Odpowiedz

Narzędzia Sposób wyświetlania
Stare 31-07-2015, 13:39
puhacz puhacz is offline
Junior

Miejscowość: Strzelce Opolskie
Standardowy Ocena z ARTomatu

Kolor: Jasnozłoty , idealnie klarowny [4.5]
Piana: Przy nalewaniu obfita, bardzo szybko zniknęła. [2.5]
Zapach: Taki nijaki, trochę słodu nic poza tym. [2.5]
Smak: Smaki słodowe, jakaś delikatna goryczka i tyle. Wszystko jakieś rozwodnione. [3]
Wysycenie: Duże, odpowiednie [4.5]
Opakowanie: Puszka schludna. Pełno frazesów o świeżości oryginalności, etc. Poza zawartością alko, brak konkretów odnośnie składu. [3]
Uwagi: Jak na korpolager nawet ujdzie.

Moja ocena: [2.925]
Odpowiedz cytując
Stare 22-09-2015, 22:15
marqqq marqqq is offline
Senior

Miejscowość: bíedny kuzyn grodu bogat
Standardowy

Harnaś okocimski w puszce z Kasztelana.
Za 1,49zł normalnie ambrozja :-)
A tak na serio to zwykły polandkoncernlager.
Zresztą czego się po 03 spodziewać?
Niczego, zgadza się.
Odpowiedz cytując
Stare 24-08-2017, 18:55
michael50 michael50 is offline
Senior

Standardowy

Wypiłem po długim, kilkudniowym zbieraniu się i patrzeniu na butelkę. Jakoś nie miałem odwagi otworzyć tego piwa - miałem poważne obawy, co do tego, co znajdę wewnątrz. W końcu jednak spróbowałem. O dziwo, wcale nie było tak źle. Spodziewałem się skarpety, wody i niczego więcej, a dostałem coś, co nawet smakuje piwem. Nie ma szału, oj nie ma, ale da się wypić bez bardzo dużego skrzywienia. Piwo ma swój posmak, lekki piwny zapach i pewną treściwość, która jest w stanie przebić się przez wodnistość. Ciężko powiedzieć, bym komuś polecał, ale ostatecznie Kasztelan daje radę.
Odpowiedz cytując
Stare 09-01-2019, 21:46
Fotka Użytkownika: becik
becik becik is offline
Senior

Miejscowość: Warszawa
Standardowy Ocena z ARTomatu

Kolor: złocisty [5]
Piana: z początku dość obfita, biała, średnie pęcherze, po jakimś czasie dość szybko opada [3]
Zapach: słaby, głównie słodowy [3]
Smak: brak treściwości, sprawia monetami wrażenie rozwodnionego, goryczka lekka, zdecydowanie zdominowana przez zbyt słodkawy posmak zbożowy dominujący w smaku, chmiel słabo wyczuwalny [2.5]
Wysycenie: trochę za duże [4]
Opakowanie: klasyczna etykieta, butelka 660ml, firmowy kapsel [4]
Uwagi: Kod 03 z oznaczenia na kontrze jako producenta, czasem koncerny piję, raz są dobre raz gorsze ale to ledwie zmęczyłem

Moja ocena: [3]
Załączone obrazki
Rodzaj pliku: jpg DSC_0106.jpg (35,0 KB, liczba wyświetleń: 30 )
Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

becik edytował/a post 09-01-2019 o godz. 21:47.
Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Narzędzia
Sposób wyświetlania

Zasady
Zakładać nowe dyskusje: Nie możesz
Odpowiadać: Nie możesz
Dodawać załączniki: Nie możesz
Edytować własne wiadomości: Nie możesz

Kod vB: Tak
Mordki: Tak
Kod [IMG]: Nie
HTML: Nie

Dowiedz się więcej o PremiumUżytkownikach

Godziny podane są wg strefy czasowej GMT +1. Stronę wygenerowano o 03:34.

Browar.biz: ©2000 - 2019, Pub.Net wszelkie prawa zastrzeżone | Serwis przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Oprogramowanie Forum: vBulletin ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Swoje piwo domowe uwarzysz z Centrum Piwowarstwa - zaopatrujemy Piwowarów domowych w surowce i sprzęt do warzenia a Piwoszy w wiedzę o piwie i piwowarstwie.