Zasady dotyczące cookies: W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności”. Po zalogowaniu komunikat nie jest widoczny.

Browar.biz
Nazwa Użytkownika Hasło
Sklep Wyszukiwarka Forum Browaru Poczta Zarejestruj się!

Dowiedz się więcej o PremiumUżytkownikach

Do niezależnego funkcjonowania BrowarBiz potrzebuje Twojego wsparcia. Co piszą BrowarBizoWspieracze na ten temat?
Dlaczego wsparłem Browar.biz? Ponieważ Od wielu lat był dla mnie źródłem wiedzy i wielu informacji, miejscem spotkań ciekawych osób oraz relaksu. A teraz kiedy wreszcie dorosłem do własnego warzenia zamierzam się tu zaopatrzyć w parę surowców.
Qbric
BrowarBiz jest Ci przydatny? Dołóż swoją cegiełkę!

Odpowiedz

Narzędzia Sposób wyświetlania
Stare 19-02-2019, 19:57
Fotka Użytkownika: Cooper
Cooper Cooper is offline
wylewny jestem

Miejscowość: Dolina Krzemowa UE
Standardowy Kolekcja puszek z browarów Mazowsza w tym sztosy

Na sprzedaż (ewentualnie wymianę za inne birofilia do ustalenia) kolekcja puszek z browarów na Mazowszu (za wyjątkiem Warszawy którą z sentymentu sobie pozostawię)
Dobrej jakości foty są tutaj:
Jabłonowo - 36 sztuk,
Konstancin - 1 sztuka (rzadka pozycja, jedyna wydana przez ten browar!),
Sierpc - 22 sztuki, pokazane 19 plus są jeszcze 3 na Kasztelana z informacją o warzeniu w Szczecinie (w puszkach sierpeckich limitowane sztosidła dla klubów sportowych Wisła Płock i Anwil Włocławek),
Warka - 34 sztuki, wszystkie pokazane za wyjątkiem puszek 34 i 35 - w tym sztosidła jak pierwsze puszki 330 ml na eksport , puszka o pojemności 1 pinty, eksportówka do USA, puszka dla rozlewni Hortaqua w Kacicach czy 330-tka dla korposzczurków z GŻ nie przeznaczona na sprzedaż.

W sumie więc są to 93 różne pusie w stanie dokładnie jak na fotach.
Interesuje mnie sprzedaż/wymiana tylko w całości. Żadne dziobaki z wybieraniem najlepszych sztuk. Nie będę pajacować z ceną (ewentualne propo na PW). Łykniesz całość, wydłubiesz to co Ci dochodzi do zbioru a resztę możesz wypchnąć dalej, wymienić albo stuknąć z piętki i oddać na złom jak rasowy złomiarz. Nie wiem, nie wnikam, ja tu mam kiosk - ja tu mięso sprzedaję.

Zbiór/oferowane/poszukiwane birofilia z Mazowsza, Irlandii, Tanzanii oraz zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Web-Albumie
Odpowiedz cytując
Stare 19-02-2019, 20:09
Cooper Cooper is offline
wylewny jestem

Standardowy

Pusie zajmują 3 kartony. Mogę przywieść na którąś z najbliższych giełd polskich jakby co. Wysyłka też możliwa ale znając jakość naszej narodowej poczty dojdzie sprasowane aluminium więc ryzkowne niczym drażnenie grzechotnika na pustyni Sonora.

Zbiór/oferowane/poszukiwane birofilia z Mazowsza, Irlandii, Tanzanii oraz zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Web-Albumie
Odpowiedz cytując
Stare 20-02-2019, 19:20
Fotka Użytkownika: Pancernik
Pancernik Pancernik is offline
Senior

Miejscowość: Łazy (k/Jabłonowa ;))
Standardowy

Jak wiesz, nie zbieram.
Od jakiegoś czasu jak nie muszę, nie kupuję piw w puszkach (ostatnio kupiłem całą siatę w firmowym sklepie Browarów Łódzkich ).
Sprawiłeś mi tymi fotkami, mam na myśli jabłonowskie "piwa konkretne", ogromną frajdę, przypomniałem sobie bardzo-późno-kawalerskie czasy mieszkania na Bródnie... .
Do tej pory z rozrzewnieniem wspominam pokonanie jednego wieczora uroczego, zgrabnego czteropaka: 12*+16*+21*+23*… ...choć, po prawdzie, nie wszystko dokładnie pamiętam... .
Odpowiedz cytując
Stare 20-02-2019, 22:02
Cooper Cooper is offline
wylewny jestem

Standardowy

Zapał na zbieranie tychże przeszedł mi mniejwięcej z dekadę temu i raczej nie ma tam nic nowszego. Są za to pierwsze wzory jakie wydały browary np jabłonowska 16-tka. Inna niż późniejsze wzory. Od niej się zaczeło. Podobnie pierwszy zółty wzór z Sierpca. Pierwszy i zarazem ostatni z Konstancina i jeśli nie pierwsze to zdecydowanie jedne z pierwszych Warek. Nie pamiętam czy nie zaczeli od małego czarnego wzoru z Pułaskim.

Odpowiedz cytując
Stare 21-03-2019, 19:54
Cooper Cooper is offline
wylewny jestem

Standardowy

Ogłaszam iż ten bardzo kustomerski, prestiżowy i wintydżowy zestaw puszek znalazł dziś (i to w całości) godnego kontynuatora jego powiększania i za symboliczną kwotę dołączył do jednego z największych zbiorów puszek piwnych w naszym kraju.
Oby rósł na potęgę a ludziom żyło się dostatniej !

Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Narzędzia
Sposób wyświetlania

Zasady
Zakładać nowe dyskusje: Nie możesz
Odpowiadać: Nie możesz
Dodawać załączniki: Nie możesz
Edytować własne wiadomości: Nie możesz

Kod vB: Tak
Mordki: Tak
Kod [IMG]: Nie