Zasady dotyczące cookies: W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności”. Po zalogowaniu komunikat nie jest widoczny.

Browar.biz
Nazwa Użytkownika Hasło
Sklep Wyszukiwarka Forum Browaru Poczta Zarejestruj się!

Dowiedz się więcej o PremiumUżytkownikach

Do niezależnego funkcjonowania BrowarBiz potrzebuje Twojego wsparcia. Co piszą BrowarBizoWspieracze na ten temat?
Tak w skrócie to dzięki temu forum dowiedziałem się, jak powstaje piwo. Wszedłem kiedyś przez przypadek, aby dowiedzieć się, gdzie mogę znaleźć w okolicy Portera Żywieckiego w butelkach 0,5L. Stopniowo, czytając oceny różnych piw, zacząłem szukać nowych smaków. Pomagał mi w tym dział "Sklepy z piwem". W końcu, czytając zachwyty użytkowników nad piwem własnoręcznie uwarzonym, postanowiłem sam zacząć produkcję tego napoju.
Najtron
BrowarBiz jest Ci przydatny? Dołóż swoją cegiełkę!

Odpowiedz

Narzędzia Sposób wyświetlania
Stare 11-03-2019, 22:54
Fotka Użytkownika: lechu-kielce
lechu-kielce lechu-kielce is offline
Senior

Miejscowość: Kielce
Standardowy Kielce, al. IX Wieków Kielc 33, Craft Beer Shop

W dniu dzisiejszym otworzył się sklep z dużą ilością piw kraftowych, mieści się na tzw. Wzgórzu Pigwy przy skrzyżowaniu ulic: IX Wieków Kielc i Al. Solidarności, właścicielami są panowie którzy prowadzą pub Craft Beer Pub i ostatnio również warzą kontraktowo piwo jako browar Dwóch Braci. Więcej info niebawem.
Odpowiedz cytując
Stare 13-03-2019, 16:55
england england is offline
Junior

Standardowy

A jak z cenami?Warto iść
Odpowiedz cytując
Stare 13-03-2019, 20:02
Senior

Standardowy

Nie znam jeszcze cen, lada dzień tam zajrzę.
Odpowiedz cytując
Stare 14-03-2019, 13:58
Bul Bul is offline
Junior

Standardowy

Wreszcie jakaś alternatywa dla romualda
Odpowiedz cytując
Stare 14-03-2019, 20:22
england england is offline
Junior

Standardowy

Byłem dziś same starocie jak w Auchanie w sumie nic nowego ceny w porównaniu po obniżce na Romualda niczym nie zachwycają. Jedynie Browar dwóch braci świetna cena chociaż chyba się nastawiają na sprzedaż własna bo jak konkurencyjne sklepy zorientują się w cenie to raczej nikt od nich nie zamówi.Ogolnie ok ale widać taki trochę chaos jakby mieli braku w towarze bo troszkę zastawiają półki na siłe.
Odpowiedz cytując
Stare 17-03-2019, 23:13
Senior

Standardowy

Duży wybór, dużo nowości, niektórych piw nie znajdziemy nigdzie w mieście, trzeba poświęcić sporo czasu, żeby zapoznać się z kraftową ofertą.
Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Narzędzia
Sposób wyświetlania

Zasady
Zakładać nowe dyskusje: Nie możesz
Odpowiadać: Nie możesz
Dodawać załączniki: Nie możesz
Edytować własne wiadomości: Nie możesz

Kod vB: Tak
Mordki: Tak
Kod [IMG]: Nie