Zasady dotyczące cookies: W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności”. Po zalogowaniu komunikat nie jest widoczny.

Browar.biz
Nazwa Użytkownika Hasło
Sklep Wyszukiwarka Forum Browaru Poczta Zarejestruj się!

Dowiedz się więcej o PremiumUżytkownikach

Do niezależnego funkcjonowania BrowarBiz potrzebuje Twojego wsparcia. Co piszą BrowarBizoWspieracze na ten temat?
Browar.biz jest jednym z moich ulubionych portali, a przy tym najlepszym o tematyce piwnej - dlatego chcę dorzucić również swój wkład w to aby cały czas funkcjonował na swoim poziomie i nadal się rozwijał. Jako dokładający się do jego utrzymania mam poczucie że w jakimś stopniu uczestniczę w zwiększaniu świadomości piwnej społeczeństwa, ponieważ browar.biz odgrywa w tym chyba największą rolę w Polsce, a ja przyczyniam się do istnienia tego portalu.
Rzeszowiak
BrowarBiz jest Ci przydatny? Dołóż swoją cegiełkę!

Brak obrazka!Zapanbrat: [Raduga] Last Summer
Ekstrakt: 12% wag. | Alkohol: 4.6% obj. / 3.45% wag.
__
Ocena redakcji:
Ocena Użytkowników: 2.95
__
Dodaj opis i ocenę tego piwa!Dodaj komentarz (bez oceniania)!Dodaj to piwo do ulubionych!
Dotychczas 0 osob/y dodalo/y to piwo do ulubionych
Odpowiedz

Narzędzia Sposób wyświetlania
Stare 03-06-2017, 13:17
Fotka Użytkownika: kaczka116
kaczka116 kaczka116 is offline
Senior

Miejscowość: Wrocław
Standardowy Zapanbrat, [Raduga] Last Summer

Piwo gotowe do oceny
Stare 02-09-2017, 17:35
yoda79 yoda79 is offline
Senior

Standardowy

Jak ktoś chce napić się kilkuprocentowego soku z egzotycznego owocu ten wynalazek idealnie się nadaje. Mango zdecydowanie dominuje, pije się nieźle, ale jak będę miał ochotę na sok to kupię sok.
Raduga jak widzę nie oszczędza dodatków do piwa, szkoda, że rezultat jest mizerny.
Odpowiedz cytując
Stare 01-09-2018, 15:26
yaro74 yaro74 is offline
PremiumUżytkownik

Miejscowość: Lublin
Standardowy Ocena z ARTomatu

Kolor: żółty, mocno zmętniony. [3.5]
Piana: wysoka, drobna, średnio trwała, zostawia biało-żółte krzaczki na szkle. [4]
Zapach: średnio intensywny, mocno wyczuwalne mango, słodkawy. Niewiele aromatów pszenicznych, pachnie raczej jak sok niż piwo [3]
Smak: mocno owocowy, średnio wytrawny, z lekkimi nutami pszenicznymi i delikatną goryczką. Piwo jest lekkie i bardziej przypomina sok. Za dużo mango. [2.5]
Wysycenie: średnie. [3.5]
Opakowanie: przecietna etykieta, brak pełnego składu i nie ma miejsca warzenia. Kapsel jest bez nadruku. [3]
Uwagi:

Moja ocena: [2.95]
Odpowiedz cytując
Stare 17-04-2019, 13:33
michael50 michael50 is offline
Senior

Standardowy

Wpisuję post tutaj, bo na butelce widnieje zapis: "Wyprodukowane w Polsce", a widzę, że przy Zapanbracie są najświeższe wpisy.

Ogólnie nie było źle, choć też bez zachwytu. Wiadomo, że cena - ponad osiem zł w Kerfie, nie powala. Za to etykieta, jak to u Radugi, bardzo mi się podoba, może też bez wielkich fajerwerków, ale stonowana kolorystyka i pozytywny przekaz robią swoje.
Ciekawy był kolor tego piwa - zupełnie mętny pomarańcz. Ale też na plus.

W smaku już trochę bardziej przeciętnie - mam wrażenie, że piwowarzy z Radugi lekko jeszcze eksperymentują z tym piwem. W porównaniu do opinii poprzedników, wydaje mi się, że w mojej warce było trochę mniej soku mango, a trochę więcej gazu. Ogólnie wrażenia mam jak najbardziej pozytywne - to lekkie, orzeźwiające, smaczne piwo, w miarę udanie łączące aromat mango z pszenicą. Uważam, że obie nuty były wyraźnie wyczuwalne, choć może połączeniu brakuje jeszcze trochę finezji, żeby móc zakrzyknać z zachwytem "O, to jest to!". Pewnie kwestia czasu i wyważenia proporcji i intensywności poszczególnych elementów.
Można spokojnie próbować.
Odpowiedz cytując
Stare 17-04-2019, 13:37
Senior

Standardowy

Cytat:
Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika michael50 Wyświetlenie odpowiedzi
Wpisuję post tutaj, bo na butelce widnieje zapis: "Wyprodukowane w Polsce", a widzę, że przy Zapanbracie są najświeższe wpisy.

Ogólnie nie było źle, choć też bez zachwytu. Wiadomo, że cena - ponad osiem zł w Kerfie, nie powala. Za to etykieta, jak to u Radugi, bardzo mi się podoba, może też bez wielkich fajerwerków, ale stonowana kolorystyka i pozytywny przekaz robią swoje.

Ciekawy był kolor tego piwa - zupełnie mętny pomarańcz. Ale też na plus.

W smaku już trochę bardziej przeciętnie - mam wrażenie, że piwowarzy z Radugi lekko jeszcze eksperymentują z tym piwem. W porównaniu do opinii poprzedników, wydaje mi się, że w mojej warce było trochę mniej soku mango, a trochę więcej gazu. Ogólnie wrażenia mam jak najbardziej pozytywne - to lekkie, orzeźwiające, smaczne piwo, w miarę udanie łączące aromat mango z pszenicą. Uważam, że obie nuty były wyraźnie wyczuwalne, choć może połączeniu brakuje jeszcze trochę finezji, żeby móc zakrzyknać z zachwytem "O, to jest to!". Pewnie kwestia czasu i wyważenia proporcji i intensywności poszczególnych elementów.

Można spokojnie próbować.
Oni już nie warzą od prawie roku w Zapanbracie. Jak na etykiecie masz po dacie Z to stare warki z Zapanbratu, W stare warki z Wąsosza a B to Błonie j tak mają cała produkcję

Wysłane z mojego FIG-LX1 przy użyciu Tapatalka
Stare 17-04-2019, 13:49
Senior

Standardowy

I fotka.
Załączone obrazki
Rodzaj pliku: jpg Last Summer.jpg (19,4 KB, liczba wyświetleń: 15 )
Odpowiedz cytując
Stare 17-04-2019, 13:51
Senior

Standardowy

Po dacie ważności jest B1. Czyli Błonie.
Tej kombinacji na liście piw nie ma. Zgłaszać jako nowe piwo???
Odpowiedz cytując
Stare 17-04-2019, 14:11
Senior

Standardowy

Cytat:
Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika michael50 Wyświetlenie odpowiedzi
Po dacie ważności jest B1. Czyli Błonie.

Tej kombinacji na liście piw nie ma. Zgłaszać jako nowe piwo???
Już jest. Cyfra po literze to nr warki

Wysłane z mojego FIG-LX1 przy użyciu Tapatalka
Stare 17-04-2019, 14:13
Senior

Standardowy

Łoooo!
Ekspresowo Szacuneczek.
Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Narzędzia
Sposób wyświetlania