Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Miller, Pabst Blue Ribbon

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    Miller, Pabst Blue Ribbon

    Butelka 0,355 litra, alkohol 4,7 %, eks. brak, kapsel dedykowany
    Kolor - złoty, klarowny
    Piana - drobna, średnio wysoka, nietrwała
    Zapach - lekki słód plus aromaty kukurydziane
    Gaz - był
    Smak - lekki słód, leciutki chmiel, nuta kukurydziana wyczuwalna, lekka
    słodycz i goryczka.
    Niesmaczne

    W moim "zbiorze" piw zagr. nr 4058 - moje 2013 nowe piwo na forum
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    #2
    Foto:
    Attached Files
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

    Comment

    • GSE
      Senior
      • 10-2002
      • 424

      #3
      to o tym piwie była mowa w filmie "Królestwo": http://www.metacafe.com/watch/an-dzP..._the_car_bomb/

      tak myślałem, że to jakiś sikacz w stylu yellow fizzy water. co ciekawe, w USA to piwo jest bardzo popularne wśród hipsterów, którzy u nas raczej kojarzeni są z konsumentami craftu: http://www.marketwatch.com/story/wha...bon-2015-07-16

      Comment

      • nietzschee
        Senior
        • 07-2016
        • 319

        #4
        Zapach kukurydziany, lekko apteczny i jakby dymny
        Kolor słomka, piana paskudna, grubo pęcherzykowa, minimalnie trwała, jak w koncerniaku, jakiś lacing.
        W smaku dominują surowce niesłodowane syrop glukozowy i kukurydza, niby ma smak, ale smakuje podle jak koncerniak, dokładnie jak pełniejszy Żywiec.

        Niby nie warto, ale zacząłem spożywać je w trakcie oglądania Blue Velvet i tylko to jest tu fajne

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #5
          kolor - jasno złocisty
          piana - biała, drobna, szybko się rozkłada ale do końca zostają jakieś krzaki
          zapach - leciutki, słodkawy - chyba kukurydziany
          smak - nie ma tu co za wiele opisywać, minimalna goryczka i finisz słodowy czy raczej słodkawo kukurydziany
          gaz - trochę za dużo

          Tylko na szybkie ugaszenie pragnienia....daje się wypić bez problemów więc tragedii nie ma
          Attached Files
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • kosher
            Senior
            • 04-2005
            • 2295

            #6
            W Leclercu Ursynów wyprzedają to piwo za 1.49 zł. (końcówka daty ważności).
            Wziąłem jedno na próbę i na więcej nie mam ochoty. Bez wad, ale straszna pustka.

            Comment

            • DariuszSawicki
              Senior
              • 08-2012
              • 2868

              #7
              Barwa prawie słomkowa, piana szybciej znika niż pojawia się. Gaz rozpycha brzuch.
              W zapachu słód, może kukurydza i jakaś chemia.
              W smaku pustka, trochę słodu, woda z puszki po kukurydzy, zamiast goryczki odczucie gorzkich rzygowin po zbyt dużym spożyciu.

              Piwo fatalne, kupiłem z ciekawości, a na koniec dostałem czkawki. Nigdy więcej.

              Comment

              • darekd
                PremiumUżytkownik
                • 02-2003
                • 12205

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika DariuszSawicki Wyświetlenie odpowiedzi
                Barwa prawie słomkowa, piana szybciej znika niż pojawia się. Gaz rozpycha brzuch.
                W zapachu słód, może kukurydza i jakaś chemia.
                W smaku pustka, trochę słodu, woda z puszki po kukurydzy, zamiast goryczki odczucie gorzkich rzygowin po zbyt dużym spożyciu.

                Piwo fatalne, kupiłem z ciekawości, a na koniec dostałem czkawki. Nigdy więcej.
                Jeśli kupiłeś je ostatnio w Polsce za ok 5-6 zł to jest to produkt licencyjny warzony przez Van Pura z tego co zauważyłem.

                Comment

                • qbaseq
                  Senior
                  • 07-2010
                  • 100

                  #9
                  Piwo jest do "zdobycia" w sieci Auchan, za 4,99 - wziąłem nieopatrznie 1 na próbę bo mnie zaciekawiło,
                  na etykiecie nie ma słowa po polsku więc wrażenie jest : piwo z USA czyli niezły okaz, warto spróbować
                  Niestety, to mały szwindel - za tyłu małą czcioneczką można wyczytać że producent to Van Pur ...
                  Piwo jest nijakie , kompletnie nieadekwatne do ceny 4,99 - za 1,99 pewnie byłoby uczciwie, jak Harnaś na promocji
                  Nie dajcie się złapać - za tą cenę jest dużo lepszych a poza tym szkoda przełyku na tego sikacza

                  Comment

                  • Czachowo
                    Junior
                    • 02-2020
                    • 16

                    #10
                    Jeśli Ty amerykańskiego koncerniaka chciałeś uważać za porządne piwo, to spotkała Cię zasłużona kara

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎