Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Strzelec, Brok Porter

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • MarcinKa
    Senior
    • 02-2005
    • 2729

    #61
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cube666 Wyświetlenie odpowiedzi
    Zakupione w Kołobrzegu. Po prawie tygodniowym łażeniu i szukaniu po tamtejszych sklepach
    W Darłowie (wliczając Darłówko) jest w większości sklepów z Brokiem, a Brok jest w większości sklepów z piwem. Świetne piwo na zimne noce na polu namiotowym
    Last edited by MarcinKa; 03-09-2007, 21:54.
    To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

    Comment

    • Gopher
      Senior
      • 10-2007
      • 450

      #62
      Obecnie porter dostępny jest w Lublinie w leclercu na Zana za 3,55. Na kontrze niema nic o browarze Strzelec jest tylko browar w Koszalinie. Butelka nadal zielona, kapselek złoty z napisem Brok. Bardzo dobry porter moim zdaniem lepszy od żywieckiego.
      Lengyel, magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9733

        #63
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Ciemno-ciemno-ciemno... ...rubinowy . [5]
        Piana: Drobniutka, beżowa, wysoka. Opadła, zostawiając 2 mm kożuszek. [4.5]
        Zapach: Wyczuwam głównie słód, minimalną nutę dymną i owocową. [4.5]
        Smak: Słodki, lekki (jak na portera, oczywiście...). W trakcie spożywania (i ogrzewania) uwydatniają się lekkie odcienie goryczki. Dla mnie chyba troszkę za słodkie... [4]
        Wysycenie: Dla mnie - jak zwykle - małe. Dla portera - może być . [4]
        Opakowanie: Złoty kapsel BROK, klasyczne porterowe barwy, wszystko czytelne. Info jest, w zasadzie bez zarzutu. W ZASADZIE - bo jest zielona butelka... . [4]
        Uwagi: Nieco za słodki, ale bardzo przyzwoity, lekko lajtowy (przez swą słodycz) porter to jest.
        Hm..., niektórzy donoszą, że już go w zasadzie nie ma

        Moja ocena: [4.275]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎