Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

2008.08.08 - Polak na piwie się nie zna- Gazeta.pl

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Daniel89
    Junior
    • 09-2008
    • 3

    #16
    a czego sie spodziewaliscie po wyborczej?

    Comment

    • kopyr
      Senior
      • 06-2004
      • 9475

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Daniel89 Wyświetlenie odpowiedzi
      a czego sie spodziewaliscie po wyborczej?
      Po Wyborczej, jak po Wyborczej, ale po Wielkim Mistrzu Bractwa Piwnego spodziewaliśmy się czegoś innego.
      blog.kopyra.com

      Comment

      • skitof
        Senior
        • 11-2007
        • 2478

        #18
        Wywiad jest rzeczywiście zbyt ogólnikowy, by móc uzmysłowić co to znaczy znać się na piwie. Nie ma w nim diagnozy stanu rzeczy i próby wyjścia z tej sytuacji. O czym zresztą mówić: dziennikarze przeprowadzający wywiad o nieznajomości przez Polaków takiego trunku jak piwo, przynoszą do Mistrza BP zwykłe Tyskie, a ów Mistrz nie próbuje nawet zwrócić im uwagi na kilkaset innych piw, warzonych przez 65 polskich browarów. Właśnie nieświadomość takich prostych faktów, powoduje że ludzie kupują zawsze te same piwa.

        Comment

        • mwa
          Senior
          • 01-2003
          • 5071

          #19
          Pisałem do Wielkiego Mistrza (ponoś wielu pisało), odpowiadał na maile równie okrężnie. Ale przy naszym nastawieniu nie ma co gadać. >Smutne
          Pozdrawiam Cię !!!!

          Comment

          • kopyr
            Senior
            • 06-2004
            • 9475

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mwa Wyświetlenie odpowiedzi
            Ale przy naszym nastawieniu nie ma co gadać. >Smutne
            Możesz rozwinąć, bo nie czaję.
            blog.kopyra.com

            Comment

            • mwa
              Senior
              • 01-2003
              • 5071

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
              Możesz rozwinąć, bo nie czaję.
              Nie czuję się wybitnym znawcą piwowarzenia, ale w moim odczuciu to jeśli ktoś jest mądrzejszy to z nim Wielki gadał nie będzie.
              Pozdrawiam Cię !!!!

              Comment

              • Żywiec
                Senior
                • 12-2001
                • 1571

                #22
                Wywiad jakich było już wiele i pewnie doczekamy się kolejnych podobnych. Mnie samego próbowano nieraz wkręcić w takie "bajki" o piwe. Pamiętam jak kiedyś jeden z najbardziej poczytnych męskich miesięczników zwrócił się do mnie z pytaniem, czy nie chciał bym zostać ich "piwnym ekspetem" Jak zobaczylem listę pytań i ich poziom merytoryczny i domyśliłem się oczekiwań redakcji co do moich odpowiedzi to dałem sobie od razu spokój. Generalnie to prawie zawsze musi byc tekst ne poziomie skoszonej trawy i adresowany do laików a nie do osób w temacie. Nie uważam się za super fachowca ale mam różne doświadczenia z mediami. Kiedyś jedna z ogólnopolskich telewizji wyrwała mnie po "ciężkiej piątkowej nocy' z wprost z łóżka i nakręciła ze mną w roli głównej 15 minutowy film o piwie i browarze żywieckim. Ja byłem lekko zdegustowany tym materiałem ale laicy ocenili film jako bardzo udany. I chyba o to w tym chodzi!

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎