Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konsumencki Konkurs Piw Bractwa Piwnego 2009

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • arzy
    Senior
    • 06-2002
    • 2814

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
    (...)
    No właśnie, w ferworze wytykania sobie nawzajem zachowałam się niegrzecznie i nie podziękowałam Bractwu za zaproszenie do jury - było to dla mnie ciekawe i cenne doświadczenie (bo mogłam się uczyć na cudzych błędach i podpatrywać zalety), ale też fajnie było spotkać ludzi, których dawno nie widziałam i poznać nowych.
    Proszę i dziękuje bardzo
    Zawsze jest miło pogadać w miłym towarzystwie.
    Widzimy się we Lwówku



    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
    (...)
    Nie ma co bić już piany - wady były, ale cieszmy się, że powstało coś, co można udoskonalić, a nawet trzeba - ale już jest - bo najtrudniej jest zacząć. A błędów wiadomo, kto nie popełnia - ten, kto nic nie robi.
    (...)
    Eeee, znam kogoś takiego
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
    (...)
    Ciekawa teoria. Zróbmy coś na odpierdol, a potem się to jakoś poprawi, jak ktoś się będzie skarżył.
    (...)
    "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    Bractwo Piwne
    Skład Piwa
    Piszę poprawnie po polsku!

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19167

      miałem nie odpowiadać na zaczepkę, ale skoro ktoś dołożył do pieca to odpowiem...

      jak chodzi o piwo to wystarczy zerknąć do ulubionych w moim profilu. także Hrabal Sekt Brut, N.E.R. tegoż i Rulandske Modre Skoupila 2007 (znalazłoby się więcej). Jak chodzi o imprezy, nikt nie jest doskonały i zdaje sobie z tego sprawy. Sam je organizując dążę do doskonłości - a że nie zawsze się da - cóż taki żywot. Rzeczony wątek zamieściłem, informacyjnie, nie zdając sobie sprawy z rozwoju wypadków. Nie podoba mi się formuła, wynik i traktowanie sprawy wedle słów naczelnika. koniec kropka.

      Comment

      • JAckson
        Senior
        • 05-2004
        • 6122

        Ciekawe rzeczy się działy, a ja nie miałem dostępu do netu.

        Nie będę komentował wyników, bo nie warto, ale zaświtała mi w głowie jedna myśl.
        Jeżeli na puszcze Lecha Premium pojawi się wkrótce tekst, ze jest to piwo wybrane No. 1 w plebiscycie konsumenckim oraz członków BP i browar.bizu to jak takie coś spalić na kolejnym zlocie Seta, co my teraz będziemy pijać na ciepło??

        Toż to szok....
        MM961
        4:-)

        Comment

        • pazurq
          Senior
          • 05-2007
          • 120

          i dalej takie jakies ... niezręczne milczenie ...
          dobre piwo pite z umiarem nie szkodzi nawet w największych ilościach...

          Comment

          • Maggyk
            Szara Adminiscjencja
            • 05-2004
            • 5615

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pazurq Wyświetlenie odpowiedzi
            i dalej takie jakies ... niezręczne milczenie ...
            Możesz konkretniej napisać w jakiej materii milczenie masz na myśli?
            Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
            Piwo domowe -
            Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

            Reklama w BROWARZE
            PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎