Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Samuel Smith, Old Brewery Pale Ale

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    Samuel Smith, Old Brewery Pale Ale

    Butelka 0,355 litra, firmowa, alkohol 5 %, eks. brak, kapsel goły, najlepsza temp. do spożycia 52 F
    Kolor - miedziany, klarowny
    Piana - drobna, wysoka i trwała
    Zapach - żywiczno-owocowy, lekki
    Gaz - ok
    Smak - wyraźnie żywiczno-sosnowe, lekko owocowe, podpalane, spora słodycz, średnia goryczka
    Smakowite. Polecam.

    W moim "zbiorze" piw zagr. nr 4592 - moje 2244 nowe piwo na forum
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    #2
    Foto:
    Attached Files
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

    Comment

    • MarcinKa
      Senior
      • 02-2005
      • 2729

      #3
      Piwo przywiezione przez bratanków z wyjazdu do Londynu. Butelka 0,55l. Moc 5%, ekstrakt? Kolor miedziany, przepiękny. Piwo klarowne. Piana bardzo drobniutka, nieduża, tak na centymetr. Trwała. Zapach delikatny, słaby. Suszone owoce, żywica, coś z karmelu… Piękny, szkoda że słaby. Smak pełny, słodowy. Słody, suszone owoce, coś z pomarańcza, coś z estrów. Goryczka chmielowa. Dość silna, ale nie agresywna. Posmak średniej długości. Wysycenie małe, ale nie brakuje go. Opakowanie (jak u sibarha, tyle, że 0,55l) stylowe, chociaż nie do końca mi się podoba. Bardzo fajna butelka. Ładna graficznie etykieta. Niestety kolorystyka mi się nie podoba. Brak ekstraktu. Kapsel w złotku to też nie ulubione przeze mnie rozwiązanie. Piwo treściwe, o szlachetnym smaku, świetnie zbalansowane i do tego pięknie wyglądające. Już dawno nie piłem tak dobrego piwa o delikatnym i bogatym smaku. Dla mnie Samuel Smith's Old Brewery Pale Ale było genialne i chętnie bym jeszcze go powtórzył. Oceniam go na -6 (1 – 6).
      Dzięki Weronika, Daniel
      To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎