Zasady dotyczące cookies: W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności”. Po zalogowaniu komunikat nie jest widoczny.

Browar.biz
Nazwa Użytkownika Hasło
Sklep Wyszukiwarka Forum Browaru Poczta Zarejestruj się!

Dowiedz się więcej o PremiumUżytkownikach

Do niezależnego funkcjonowania BrowarBiz potrzebuje Twojego wsparcia. Co piszą BrowarBizoWspieracze na ten temat?
Zdecydowałem się wesprzeć browar.biz jako kilkuletni już czytelnik. Zdaję sobie sprawę ze wkładu i znaczenia browar.bizu dla piwnej (r)ewolucji, która mam nadzieję już niedługo wybuchnie w naszym kraju na dobre. Warto wspierać Dobrą Walkę!
mr666
BrowarBiz jest Ci przydatny? Dołóż swoją cegiełkę!

Odpowiedz

Narzędzia Sposób wyświetlania
Stare 05-01-2013, 15:31
Fotka Użytkownika: dlugas
dlugas dlugas is offline
Senior

Miejscowość: Rzeszów
Standardowy Rzeszów, majora Wacława Kopisto 1, Piotr i Paweł

W Millenium Hall jest PiP (nie wiem jak w PiP w GRz) a nim można znaleźć sporo polskich piw regionalnych. Rotacja marek jest znaczna ale te najważniejsze browary są w ciągłej sprzedaży.
Przykłady:
LAGEROWE 2,99zł plus kaucja
Ciechan wyborne 3,19zł plus butelka
Lwówek książęcy ok 3zł już z butelką
Raciborskie różne od 2,69 do 4zł

Mazowieckie, corneliusy, żywe, ciechany, bosmany, komorany, konstanciny itp. itd.

Ja polecam, bo czasem są dobre ceny jak się termin zbliża

dlugas edytował/a post 05-01-2013 o godz. 15:33.
Odpowiedz cytując
Stare 21-02-2013, 11:16
Fotka Użytkownika: dlugas
dlugas dlugas is offline
Senior

Miejscowość: Rzeszów
Standardowy

LAGEROWE 2,99zł plus kaucja warka 20.03.2013, zostało kilka sztuk, bo to dobra warka

Lwówek książęcy 2,29zł już z kaucją, bo jej nie liczą za to piwo, termin do 27.02.2013, 4 dni temu jeszcze nie było kwasem,a wypiłem kilka, smaczny, w zapachu tylko lekki mokry karton

Lwówek Ratuszowy cena jak wyżej, daty i smaku nie znam, bo wolę książęcy.
Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Narzędzia
Sposób wyświetlania

Zasady
Zakładać nowe dyskusje: Nie możesz
Odpowiadać: Nie możesz
Dodawać załączniki: Nie możesz
Edytować własne wiadomości: Nie możesz

Kod vB: Tak
Mordki: Tak
Kod [IMG]: Nie
HTML: Nie

Dowiedz się więcej o PremiumUżytkownikach

Godziny podane są wg strefy czasowej GMT +1. Stronę wygenerowano o 22:04.

Browar.biz: ©2000 - 2019, Pub.Net wszelkie prawa zastrzeżone | Serwis przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Oprogramowanie Forum: vBulletin ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Swoje piwo domowe uwarzysz z Centrum Piwowarstwa - zaopatrujemy Piwowarów domowych w surowce i sprzęt do warzenia a Piwoszy w wiedzę o piwie i piwowarstwie.