Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe browary kontraktowe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pegie23
    Senior
    • 08-2004
    • 228

    Browar Piwowarownia już warzy

    OVHcloud accompagne votre évolution grâce au meilleur des infrastructures web : hébergement, nom de domaine, serveur dédié, CDN, Cloud, Big Data, ...

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19167

      Ja się zgubiłem i nie będę się odnajdywać. Mam to gdzieś! Plik dostępny u mnie na stronie będzie do września, ale się nie będę nim zajmować.

      Comment

      • darekd
        PremiumUżytkownik
        • 02-2003
        • 12202

        Rusza nowy browar pod Wrocławiem:

        Browar Rzemieślniczy Piwny Folwark



        Otarło mi się o uszy, że warzą/mają warzyć/zlecać piwo w Czechach,
        nie wiem czy tymczasowo, czy mają sprzęt u siebie itd.

        Comment

        • wasyll
          Senior
          • 09-2008
          • 1823

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
          Rusza nowy browar pod Wrocławiem:

          Browar Rzemieślniczy Piwny Folwark



          Otarło mi się o uszy, że warzą/mają warzyć/zlecać piwo w Czechach,
          nie wiem czy tymczasowo, czy mają sprzęt u siebie itd.
          Aż z ciekawości zadzwoniłem do nich. Faktycznie kontraktowiec warzący za granicą. Zależnie od powodzenia inwestycji mogą przejść na swoje (chyba każdy kontraktowiec do tego dąży). Czasami można się natknąć na ich piwa w Szynkarni, czy Pod Latarniami.

          Niebawem mają się pojawić firmowe szklanki.
          www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

          Comment

          • yaro74
            PremiumUżytkownik
            • 09-2012
            • 2089

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wasyll Wyświetlenie odpowiedzi
            Aż z ciekawości zadzwoniłem do nich. Faktycznie kontraktowiec warzący za granicą. Zależnie od powodzenia inwestycji mogą przejść na swoje (chyba każdy kontraktowiec do tego dąży).
            Czyli informacja o tej firmie nie powinna się znaleźć w tym temacie, bo nie jest to jak napisał Darekd browar rzemieślniczy.

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19167

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
              Ja się zgubiłem i nie będę się odnajdywać. Mam to gdzieś! Plik dostępny u mnie na stronie będzie do września, ale się nie będę nim zajmować.
              będzie dostępny jeszcze kilka dni, potem zamykam domenę gdzie wisi.

              Comment

              • Cooper
                Senior
                • 11-2002
                • 6055

                e-P nie pękaj. Przetoczy się ta fala kontraktowców bo zobaczą że to nie mega kokosowy biznes. Ludzie już się nie rzucają na bylę AJPĘ z dziwną nazwą warzoną wuj wie gdzie (bo to sikret wielki) i zacznie się ilościowa redukcja podmiotów. W latach 90. był podobny wysyp małych prywatnych rozlewni i praktycznie nie pozostała już żadna przynajmniej w takim typie działalności jak były w ww okresie.
                Spisuj co tam się dowiesz a sam plik zawsze możesz w jakimś formacie podpiąć tutaj jako załącznik lub w formie postu zwyczajnie. Nie musisz go trzymać na jakimś, jak rozumiem, płatnym serwerze.
                Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19167

                  Coś tam zapisuję, ale napinki już na to nie mam, odkąd miejsce warzenia i piwowar z imienia i nazwiska nie są znane jak być powinny. Owszem mam w zakresie obowiązków działania śledcze, ale bez przesady...

                  Comment

                  • leona
                    PremiumUżytkownik
                    • 07-2009
                    • 5853

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                    Coś tam zapisuję, ale napinki już na to nie mam, odkąd miejsce warzenia i piwowar z imienia i nazwiska nie są znane jak być powinny. Owszem mam w zakresie obowiązków działania śledcze, ale bez przesady...
                    Chcesz powiedzieć, że zaniedbujesz obowiązki, za które płaci podatnik?

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19167

                      Akurat nie w tym zakresie. Piwne dochodzenie to czyste hobby

                      Comment

                      • e-prezes
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 19167

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                        Aktualna lista w pliku tutaj.
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                        będzie dostępny jeszcze kilka dni, potem zamykam domenę gdzie wisi.
                        No to powisiał (nieaktualizowany) do wczoraj. Chętnego na aktualizacje jak widać nie ma a tu kolejne twory powstają: Browar Bulkers.
                        Last edited by e-prezes; 16-09-2015, 19:27.

                        Comment

                        • slawekkazek
                          Senior
                          • 01-2003
                          • 544

                          Jeszcze nie było na tym forum sytuacji, by odpuszczono tak interesujący wątek. Kiedyś towarzysz Edward zapytywał: pomożecie ? Odpowiadam (e-Prezesowi): pomożemy !!! Nie poddawaj się. Nawet ilość czarnych dziur w kosmosie można (podobno) policzyć.

                          Comment

                          • pegie23
                            Senior
                            • 08-2004
                            • 228

                            Powstało już kilka nowych tworów. O tych chyba nie było tu jeszcze wspominane:

                            Browar Hajer
                            Browar Revolta
                            Browar Brokreacja
                            Browary Nyskie
                            Tattooed Beer
                            Hopster Beer
                            Browar Pavlacz

                            Jeżeli o którymś było pisane to sorry za dubel.

                            Comment

                            • slawekkazek
                              Senior
                              • 01-2003
                              • 544

                              Browar Pavlacz: http://www.pavlacz.pl/ Cytat ze strony internetowej browaru:
                              Z racji tego, że jesteśmy z Gdańska, nie mogliśmy bywać w Czechach tak często, jak byśmy chcieli – jak zatem wejść w posiadanie dobrego piwa? No i właśnie w ten sposób staliśmy się piwowarami domowymi. A to już otwierało przed nami zupełnie nowe możliwości! Tak też nauczyliśmy się dopracowywać receptury oraz cierpliwie czekać na efekty. A także i przede wszystkim szacunku dla jakości naszych warek.
                              Z tego co widzę na stronie, dystrybucja ograniczona do Słupska i Wejherowa (butelki) oraz Gdańska (trzy lokale) i Olsztyna (lane).

                              Comment

                              • slawekkazek
                                Senior
                                • 01-2003
                                • 544

                                Info na temat browaru Tattooed Beer dostępne jest na facebooku: https://www.facebook.com/TattooedBee...=page_internal Brakuje mi jakiejś informacji o autorach przedsięwzięcia.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎