Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Blogówka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • chemmobile
    Senior
    • 03-2009
    • 2168

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Browar_Jezyce Wyświetlenie odpowiedzi
    Problem z kopyrem jest taki, że dysponując potężną jak na polskie warunki społecznością i mając za sobą niemało klakierów poczuł się rozgrywającym.
    Nie dysponuje żadną liczącą się społecznością. To tylko złudzenie spowodowane niszową tematyką, w jakiej siedzimy. Dotyczy to zresztą także tego forum, które niewiele znaczy w porównaniu do ogółu klientów browarów małych/rzemieślniczych/kontraktowych. Znaczącą społeczność zebrał wokół siebie Korwin-Mikke - to tak dla porównania.
    Last edited by chemmobile; 30-05-2014, 22:11.
    Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
    Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

    Comment

    • Browar_Jezyce
      Senior
      • 10-2010
      • 131

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chemmobile Wyświetlenie odpowiedzi
      Nie dysponuje żadną liczącą się społecznością. To tylko złudzenie spowodowane niszową tematyką, w jakiej siedzimy. Dotyczy to zresztą także tego forum, które niewiele znaczy w porównaniu do ogółu klientów browarów małych/rzemieślniczych/kontraktowych. Znaczącą społeczność zebrał wokół siebie Korwin-Mikke - to tak dla porównania.
      Miałem na myśli to, że dysponuje dużą społecznością jak na tematykę, którą porusza. I jak na polskie warunki. Pod tym względem wygląda to imponująco, chyba trudno zaprzeczyć. JKM to zupełnie inny kaliber jednak.
      Birofile - vlog o piwie
      Birofile na Facebooku

      Comment

      • patricco
        Junior
        • 04-2014
        • 19

        Moim skromnym zdaniem dobrze się stało jak się stało. Jak widać internet ma moc! I teraz Vloger Tomasz napewno kilkakrotnie przemyśli zanim nagra jakiś film w kategorii "kontrowersyjny" , BRJ tez na tym zyska i będzie zachowywać się bardziej korporacyjnie bez zbednych emocji no i wreszcie następni zwycięzcy konkursów piw domowych dostali lekcje że najważniejsze jest dobro browaru i tego aby piwo się sprzedało a nie sami zwycięzcy

        Comment

        • darekd
          PremiumUżytkownik
          • 02-2003
          • 12202

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
          Łopatologicznie wyjaśnię to sformułowanie, bo tu widzę, że jeden mędrzec się na tym wyłożył. Określenie "powinna mu podnieść apanaże" nie musi się odnosić do tego, że mu płacili wcześniej za zwalczanie konkurencji, tylko płacili np. za wykłady, ale w sytuacji za didatkowe zasługi można mu je podnieść za usługi dodatkowe.
          pisałeś "podnieść apanaże za zwalczanie konkurencji" Nie trzeba być Miodkiem, żeby się domyślić, że żeby podnieść stawkę, to trzeba wcześniej płacić niższą. I nie pomoże jakże logiczne stwierdzenie "w sytuacji za didatkowe zasługi można mu je podnieść za usługi dodatkowe". Co to jest? po jakiemu? pisz logicznie, bez napinania się!. Nie rozumiem twojego narzecza ale domyślam się, że masz pewne informacje dotyczące tego, że Kopyr pośrednio dostaje pieniądze za niszczenie innych, które jesteś w stanie potwierdzić osobiście?

          Zatem nadal uważasz, że Żywiec płaci Kopyrowi za niszczenie konkurencji, sugerując jedynie, że robi to w pośredni sposób i być może bez jego wiedzy?

          Może jakieś dowody na tak nikczemną działalność Żywca?

          Comment

          • yoda79
            Senior
            • 01-2013
            • 861

            Darek nie udawaj pajaca Wiadomo, że Emes użył figury retorycznej. Wg Ciebie kto na tym wszystkim skorzysta?
            Last edited by yoda79; 30-05-2014, 22:25.

            Comment

            • chemmobile
              Senior
              • 03-2009
              • 2168

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika patricco Wyświetlenie odpowiedzi
              I teraz Vloger Tomasz napewno kilkakrotnie przemyśli zanim nagra jakiś film w kategorii "kontrowersyjny"
              I tu się mylisz, bo to nie pierwsze pomówienia/oczernianie/insynuacje ze strony kopyra.
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
              Może jakieś dowody na tak nikczemną działalność Żywca?
              A coś się tak za obronę kopyra zabrał? Jak on insynuował toś cicho siedział, a teraz emesa się czepiasz za słówka? Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę - kopyr rzucił kupą w wentylator, więc sam też obrywa.
              Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
              Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

              Comment

              • emes
                Nadszyszkownik Chmielowy
                • 08-2003
                • 4275

                Podnieść apanaże za zwalczanie konkurencji nie oznacza, że te apanaże dotyczyły tylko zwalczania konkurencji. Przecież można mieć apanaże za robienie origami , a mieć podniesione te apanaże za zwalczanie hodowców ślimaków. Już nie chce mi się powtarzać tego słowa na i.

                Comment

                • darekd
                  PremiumUżytkownik
                  • 02-2003
                  • 12202

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chemmobile Wyświetlenie odpowiedzi

                  A coś się tak za obronę kopyra zabrał? Jak on insynuował toś cicho siedział, a teraz emesa się czepiasz za słówka? Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę - kopyr rzucił kupą w wentylator, więc sam też obrywa.
                  Twierdzisz, że Kopyr za niszczenie niektórych browarów bierze w jakiś sposób pieniądze? Starczy odpowiedzieć tak czy nie. Można kogoś nie lubić, ale nie można kogoś fałszywie oskarżać.

                  Comment

                  • chemmobile
                    Senior
                    • 03-2009
                    • 2168

                    Nie wmawiaj mi czegoś, czego nie stwierdziłem; a bronić emesa nie muszę, bo to dorosły chłopak i dobrze sobie radzi
                    Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                    Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                    Comment

                    • oberzine
                      Senior
                      • 02-2012
                      • 228

                      bierze pieniądze czy nie, w każdym bądz razie jest tak obiektywny w tym temacie jak przy ocenianiu swoich piw

                      Comment

                      • darekd
                        PremiumUżytkownik
                        • 02-2003
                        • 12202

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chemmobile Wyświetlenie odpowiedzi
                        Nie wmawiaj mi czegoś, czego nie stwierdziłem
                        Wiem, że nie twierdzisz, a on owszem i dlatego masz odpowiedź dlaczego zareagowałem.

                        Comment

                        • pioterb4
                          Senior
                          • 05-2006
                          • 4322

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yoda79 Wyświetlenie odpowiedzi
                          Ja do Ciebie Kopyr mam żal, że w warunkach totalnej dominacji koncernów podjudziłeś ludzi przeciwko BRJ. Zdaję sobie sprawę z mankamentów BRJ, ale ocena ogólna działań Marka Jakubiaka jest zdecydowanie pozytywna. Dobrze wiesz, że dużo ludzi Cię ogląda; popełniłeś wg mnie błąd, i to duży.
                          Czyli (hipotetycznie) BRJ może pozwolić sobie na sporo bo ma duże zasługi i wszystko zostaje mu od razu zapomniane. I to wina tych co rozdmuchują a nie samych sprawców konkretnych czynów. Totalna abstrakcja. Nie interesuje Cię prawda i fakty, masz swojego bożka i oburza Cię sam fakt niepopatrzenia na niego przychylnym okiem przez innych.

                          Nie ma świętych krów. Jak coś się komuś nie podoba to może w kulturalny sposób przedstawić swoją opinię. Zasługi i dokonania BRJ są niepodważalne i w naszej skali bardzo imponujące, ale to nie zmienia faktu, ze mamy teraz wszyscy siedzieć cicho jak coś dzieje się wbrew czyimś przekonaniom.

                          Comment

                          • yoda79
                            Senior
                            • 01-2013
                            • 861

                            Hmm... A czasami nie napisałem "zdaję sobie sprawę z mankamentów BRJ"? W tej sytuacji widzę jednego bożka i jego wyznawców, ja bożków nie mam i mieć nie będę.

                            Comment

                            • pioterb4
                              Senior
                              • 05-2006
                              • 4322

                              Niby nie masz, ale odmawiasz innym krytyki, bo "ogólna ocena jest pozytywna".

                              Comment

                              • yoda79
                                Senior
                                • 01-2013
                                • 861

                                Nikomu nic nie odmawiam; uważam, że nagonka na fanpejdżu była nieprzytomna i Kopyr miał w tym spory udział.
                                Z drugiej strony jeśli Ty uważasz, że wszystko ok, to możemy podyskutować dalej, ale konsensusu nie osiągniemy.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎