Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Blogówka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pioterb4
    Senior
    • 05-2006
    • 4322

    Tu masz rację, nagonka była głupia. Radykalizm z resztą prawie zawsze jest zły, bez względu po której stronie występuje.

    Comment

    • dlugas
      Senior
      • 04-2006
      • 4014

      Rozjechaliście temat po całości.

      W skrócie.
      Piszecie (niektórzy) że kopyr zrobił "babola" i syf wypowiadając się na tematy na które nie miał wystarczającego tzw. researchu oraz dowodów czy wiedzy, a sami potraficie pisać, że bezpośrednio lub pośrednio bierze pieniądze od koncernu itp.
      Moralność Kaliego?

      Inni znowu zarzucają, że narobił gnoju w "sprawie BRJ vs Dziełak", że mógł zrobić to lepiej, ale sami posiadając bloga/vloga nie zrobili nic.

      Inni się wypowiadają, że mają całą sprawę w d...e. Zatem skoro mają to w d..e to po co się wypowiadają?


      jaja sobie robicie (robimy) a nie dyskusję
      Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
      Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
      FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

      Comment

      • emes
        Nadszyszkownik Chmielowy
        • 08-2003
        • 4275

        Dlugas, Twój post podsumowujący jest tak mądry jak podsumowanie wyprowadzającego psa na spacer, że ma statystycznie trzy nogi.
        Last edited by emes; 01-06-2014, 10:43.

        Comment

        • dlugas
          Senior
          • 04-2006
          • 4014

          Dziękuję w imieniu swoim i trójnogiego psa :]
          Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
          Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
          FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

          Comment

          • Krzysiu
            Krzysiu
            • 02-2001
            • 14936

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
            Piszecie (niektórzy) że kopyr zrobił "babola" i syf
            Bo zrobił.

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
            Inni znowu zarzucają, że narobił gnoju w "sprawie BRJ vs Dziełak"
            Bo narobił.

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
            ale sami posiadając bloga/vloga nie zrobili nic.
            Słusznie, skoro nie znali szczegółów.

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
            Inni się wypowiadają, że mają całą sprawę w d...e. Zatem skoro mają to w d..e to po co się wypowiadają?
            Żeby podkreślić, że nie wszystkich forumowiczów to interesuje.

            Comment

            • Petitpierre
              Senior
              • 01-2014
              • 2560

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
              Dlugas, Twój post podsumowujący jest tak mądry jak podsumowanie wyprowadzającego psa na spacer, że ma statystycznie trzy nogi.
              Jak wyprowadzający psa na spacer ma statystycznie trzy nogi-a to wynika z kontekstu Twojego zdania, to tacy wyprowadzający muszą być z Marsa albo z Wenus.
              Mały porterek-przyjaciel nerek

              Comment

              • Cez
                Senior
                • 01-2003
                • 1789

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
                Bo zrobił.


                Bo narobił.


                [...]
                Kto to posprząta?
                Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

                Comment

                • kishar
                  Senior
                  • 10-2003
                  • 1691

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petitpierre Wyświetlenie odpowiedzi
                  Jak wyprowadzający psa na spacer ma statystycznie trzy nogi-a to wynika z kontekstu Twojego zdania, to tacy wyprowadzający muszą być z Marsa albo z Wenus.
                  Statystycznie czyli pies to 4 nogi, człowiek ma 2 to razem mamy 6 jak podzielimy przez 2 mamy po 3 nogi dla każdego.

                  Comment

                  • gebruiker
                    Senior
                    • 01-2014
                    • 187

                    Wiele można zarzucić Kopyrowi, ale jak już rozpęta jakąś aferkę, to przynajmniej blogówka odżywa, pojawia się pierdyliard postów typu "za i przeciw". A tak na serio - wydaje mi się, że prywatne ustalenia pomiędzy sobą powinni rozstrzygać panowie Autor Receptury i Pan Marek Jakubiak. Brudy w internecie, nawet w tak hermetycznym, czytanym przez niewielu gronie, nie sprzyjają kompromisowi. A jeśli wspomieni Panowie nie potrafią się dogadać - kogo to obchodzi? Mnie obchodzi tylko tylko tyle, żeby Grand Prix, w lepszej czy słabszej formie, było nadal warzone, z podpisem Czesława, czy bez niego. Kibicuję również Czesławowi w sprawie otwarcia własnego browaru - myślę, że ma naprawdę duży potencjał i czekam na jego kolejne piwa, tym razem pod własną marką.

                    Comment

                    • karol1000
                      Senior
                      • 09-2007
                      • 1823

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
                      Grupa Żywiec stanowczo powinna mu podnieść apanaże za zwalczanie konkurencji.
                      Obyś się kiedyś przejechał na tego typu wypowiedziach.
                      LP

                      Comment

                      • emes
                        Nadszyszkownik Chmielowy
                        • 08-2003
                        • 4275

                        Dzięki za życzenia, chociaż nie mam teraz urodzin ani imienin.

                        Comment

                        • axis_mundi
                          Junior
                          • 05-2014
                          • 1

                          Śledzę temat Grand Prix od jakiegoś czasu. Po wszystkich oświadczeniach i wypowiedziach i filmach dochodę do takich wniosków.
                          Przychylam się do oceny Kopyra że po co CD miałby ślęczeć w browarze przy całym procesie itd. Pokrywa się to ze stwierdzeniem MJ że nie gotował i z oświadczeniem CD co tam robił.
                          Etykieta może i nie oddaje do końca rzeczywistej sytuacji ale dziwną rzeczą było by opisywanie wszystkich procesów i umów między zainteresowanymi.
                          Według tego co CD napisał o licencji, MJ może używać nazwy GP do woli a nazwiska CD w ramach licencji do września. Po tym czasie powinien zmienić recepturę i usunąć nazwisko i tyle. Z drugiej strony dalej browar będzie mógł dystrybuować piwo jako GP a wystarczą nie duże zmiany by piwo było nadal bardzo dobre.
                          Zniknięcie z etykiety nazwiska nie narusza umów a wrzucenie na etykietę było dobrą wolą MJ jak pisze w ostatnim oświadzeniu CD.
                          MJ przyspieszył po prostu zniknięcie z etykiety którego jak rozumiem musiałby i tak dokonać zgodnie z umową.
                          Jak dla mnie nie ma strony CD+ klienci vs MJ, tylko jest CD+MJ vs klienci.

                          Wydaje mi się że jedyny problem w tym wszystkim to może trochę przejaskrawiony napis na etykiecie ale dla zwykłego klienta nie będzie się tłumaczyć szczegółów i tak jest z każdym produktem i marketingiem.
                          Mleko się rozlało. Może się to odbić czkawką we współpracy browarów z piwowarami. Po drugie dostało się Kopyrowi trochę słusznie a z drugiej strony wiele osób poznało mechanizmy marketingowo biznesowe. Z trzeciej strony największymi przegranymi są hejterzy Ciechana.
                          Wniosek jedyny rozsądny moim zdaniem? Sugestia dotycząca napisu na etykiecie:
                          "Polecam piwo, uwarzone z moim udziałem w browarze (...) według mojej receptury. Laureat (...)"
                          Teraz już nie ma napisu a jedyne na czym może zależeć środowisku piwowarskiemu to to że powinna być choć adnotacja że na podstawie receptury piwowara domowego takiego i takiego bo chyba jest tylko info o konkursie (choć nie wiem czy to nie będzie nie zgodnie z umową) . Jeśli tego nie będzie to trudno! Z tego wszystkiego wynika że Ciechan ma prawo do dysponowania marką i koniec. Kto chce to zapamięta skąd się wzięło piwo ale (z tego co wiemy) nie ma żadnych umownych zapisów co do tego. I tak by się tak stało tylko proces się przyspieszył z tego co się wydaje po przez "krytykę" ze strony CD.
                          Być może usunięcie z etykiety było zbyt impulsywnie ze strony MJ ale zostało info o konkursie na nowej etykiecie.
                          Są to moje wnioski w których mogę się mylić. Jeśli jest coś nie tak w faktach to proszę o sprostowanie. Cieszę się że pomimo trudności jakie mamy w Polsce dotykające przedsiębiorców branża piwowarksa się rozwija i życzę CD i MJ sukcesów.

                          Comment

                          • Browar_Jezyce
                            Senior
                            • 10-2010
                            • 131

                            Bardzo dobry tekst o lansowaniu Simona Martina na piwnego celebrytę i o tym, z czego to wynika: http://thebeervault.blogspot.com/201...elebrytow.html
                            Birofile - vlog o piwie
                            Birofile na Facebooku

                            Comment

                            • RomeY
                              Member
                              • 01-2014
                              • 56

                              Od początku traktowałem go jako fajnego aktora, dobrze napisane. Szkoda będzie chłopa, jeśli fala hejtu się rozniesie, no chyba, że wiedział, że może trafić na polskie piekiełko kiedyś i zaryzykował, w co wątpię.

                              Comment

                              • chemmobile
                                Senior
                                • 03-2009
                                • 2168

                                Chyba jestem poza głównym nurtem celebryckim, bo gościa kojarzę jedynie z FDP we Wrocławiu, kiedy kopyr zamiast dyskusji wystawił go do mikrofonu, aby wydusił z siebie kilka banałów. Bez złośliwości wobec Simona, ale trzeba być debilem, żeby mieć go za gwiazdę-celebrytę. Skoro thebeervault podjął temat, to chyba takowe zjawisko zaobserwował. Też pisałem kiedyś bloga i pomyśleć, że zaprzepaściłem szansę na zostanie celebrytą...
                                Last edited by chemmobile; 30-06-2014, 18:02.
                                Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                                Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎