Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rynek, Chmielowy Kop

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    Rynek, Chmielowy Kop

    Piwo gotowe do oceny

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • RobertK
    Senior
    • 02-2013
    • 113

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: bursztynowy [5]
    Piana: nieduża, szybko opada, ale pozostaje na szkle obręcz i nalot [3]
    Zapach: owoce tropikalne, cytrusy [5]
    Smak: owoce , cytrusy i wyraźna goryczka, dość wytrawne [4]
    Wysycenie: odpowiednie, trudno mi coś powiedzieć [4]
    Opakowanie: brak ekstraktu w opisie, butelka "bączek" [3]
    Uwagi: Pite z kega trochę lepiej mi smakowało, ogólnie dobre piwo

    Moja ocena: [4.25]

    Comment

    • docent
      Senior
      • 10-2002
      • 5205

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Ciemnozłoty, dość klarowny. Widać pływające drobinki drożdży. [4.5]
      Piana: Mocno rachityczna, nawet zaraz po nalaniu. Błyskawicznie redukuje się najpierw do wianuszka, a w połowie szkła znika zupełnie. [2]
      Zapach: Przyjemny, ziołowy zapach Citry o średnim natężeniu. Szkoda, że brak cytrusa, ale może piwo już zbyt długo leżało. [4]
      Smak: Pierwsze odczucie na języku to zaskakująco wyrazista wędzonka. Na etykiecie nie ma o tym słowa ale do zasypu został użyty słód wędzony i to czuć. Zaraz za tym idzie odpowiednio intensywna goryczka. Piwo bardzo pełne w smaku, treściwe, wypełnia do cna kubki smakowe. [5]
      Wysycenie: Średnie, nie mam zastrzeżeń. [5]
      Opakowanie: Fajne są nazwy piw z Browary Rynek, etykieta na czwórkę, jedyny minus za brak informacji o wędzonce. [4]
      Uwagi: Wypite z przyjemnością. Marek, dzięki za to piwo i zdecydowanie warto je uwarzyć ponownie!

      Moja ocena: [4.275]
      Attached Files
      Last edited by docent; 12-10-2013, 16:25.
      Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
      Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
      Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
      Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

      Comment

      • WojciechT
        Senior
        • 09-2012
        • 2546

        #4
        Niestety, mimo niemalże pionowego wlewania piwa do pokalu nie udało mi się uzyskać piany. W zapachu piwo jest słodowe i lekko żywiczne. W smaku natomiast… Cóż, nie jest aż tak mocno goryczkowe, jak sugerowałaby to nazwa. Mamy lekko cytrusową goryczkę, kwiatowość oraz lekką wędzonkę. W sumie całkiem smaczny american pale ale, ale chyba staję się hopheadem i oczekuję goryczkowego porażenia kubków smakowych

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎