Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Łódzkie, Albertus Lager Beer

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Łódzkie, Albertus Lager Beer

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Browar_Jezyce
    Senior
    • 10-2010
    • 131

    #2
    Jedno z największych zaskoczeń ostatnich miesięcy. Budżetowiec za 1,45 zł puszka, robiony w Łodzi dla sieci marketów Aldi.

    Świetna piana, bardzo trwała i oblepiająca szkoło - to rzuca się w oczy od razu. W smaku bardzo lekkie, z wyraźnie zaakcentowaną goryczką, która jest jak najbardziej chmielowa i nawiązuje do czeskich pilsów. Brakuje mi trochę słodowej bazy, która jest chociażby w budżetowym Pilsenerze z Jabłonowa, ale za tę cenę nie ma co kręcić nosem.

    Orzeźwiające, bardzo pijalne piwko na ciepłe dni i gdy w portfelu nie ma zbyt wiele grosza. Ścisła czołówka budżetowych piw, kapitalny stosunek jakości do ceny.
    Birofile - vlog o piwie
    Birofile na Facebooku

    Comment

    • AaLeX
      Senior
      • 07-2011
      • 573

      #3
      Muszę przyznać że piwko bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. Nie jest to może wysoka półka, ale jest bardzo tanie, jak na ekstrakt i alkohol dość treściwe z ciekawą goryczką. Utworzyła się nawet ładna piana, która wytrzymała kilka minut. Tani, dobrej jakości produkt. Idealne do obiadu, jak np. trzeba za godzinkę gdzieś pojechać. Lekkie i smaczne. Ocena 4/6.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎