Zasady dotyczące cookies: W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności”. Po zalogowaniu komunikat nie jest widoczny.

Browar.biz
Nazwa Użytkownika Hasło
Sklep Wyszukiwarka Forum Browaru Poczta Zarejestruj się!

Dowiedz się więcej o PremiumUżytkownikach

Do niezależnego funkcjonowania BrowarBiz potrzebuje Twojego wsparcia. Co piszą BrowarBizoWspieracze na ten temat?
Wspieram browar.biz, bo to na prawdę świetna strona. Miejsce gdzie można pozna zdanie osób posiadających ogromną wiedzę, co daje okazje do rozwijania pogłębiana swojej wiedzy. Im więcej czytam tym bardziej zdaje sobie sprawę o ile sprawach nie miałem pojęcia. Polecam lekturę forum na każdą wolną chwilę. To skarbnica informacji! Dzięki tej stronie mogłem znaleźć sklepy oferujące szeroki asortyment piw, a także jakich produktów szukać na półkach, a których nie warto spróbować.
Krzysiek_K
BrowarBiz jest Ci przydatny? Dołóż swoją cegiełkę!

Brak obrazka!Żywiec: Warka Strong
Ekstrakt: ?% wag. | Alkohol: 6.5% obj. / 4.875% wag.
__
Ocena redakcji:
Ocena Użytkowników: 2.491
__
Dodaj opis i ocenę tego piwa!Dodaj komentarz (bez oceniania)!Dodaj to piwo do ulubionych!
Dotychczas 0 osob/y dodalo/y to piwo do ulubionych
Odpowiedz

Narzędzia Sposób wyświetlania
Stare 02-06-2014, 10:49
Fotka Użytkownika: Javox
Javox Javox is offline
Ja sem ja

Miejscowość: Kraków & Plymouth
Standardowy Żywiec, Warka Strong

Kod L4143616A0742 a zatem to Żywiec.

Alkohol 6,5% obj.

Piana - brak /po chwili/.
Barwa - jaśniejszy bursztyn.
Aromat - słód, alkohol.
Gaz - trochę gryzie ale w sumie jest średni.
Smak - słodkie, słodowe, lekko karmelowe na końcu trochę kwasku zbożowego.

Mogło być gorzej. Wielu spokojnie wypije je w wiadomym celu
Załączone obrazki
Rodzaj pliku: jpg strong 600.jpg (36,8 KB, liczba wyświetleń: 179 )
Odpowiedz cytując
Stare 02-06-2014, 11:09
Fotka Użytkownika: Javox
Javox Javox is offline
Ja sem ja

Miejscowość: Kraków & Plymouth
Standardowy

Kod L4126616F1142 czyli także Żywiec.

Mam też wersję puszkową.
Nie opisywałbym ale są różnice

Głównie chodzi o pianę. Piana jest zdecydowanie trwalsza i pozostawia niezły lacing.
Gaz też jest łagodniejszy co daje łatwiejsze "spożywanie".

Pozostałe parametry takie same.
Załączone obrazki
Rodzaj pliku: jpg STRONG 600 CAN.jpg (44,7 KB, liczba wyświetleń: 171 )
Odpowiedz cytując
Stare 02-05-2015, 23:06
Fotka Użytkownika: WojciechT
WojciechT WojciechT is offline
Senior

Miejscowość: Katowice
Standardowy Ocena z ARTomatu

Kolor: Jasnobursztynowy. [5]
Piana: Niska i nietrwała. [2]
Zapach: Landrynki i rosół. [2]
Smak: Słodowe, słodkie, delikatny posmak karmelowy (bez którego to piwo byłoby bez smaku), tyle. [2.5]
Wysycenie: A nawet nie za wysokie. [5]
Opakowanie: Korpostandard. [3]
Uwagi: Meh. Ale nie tak niedobre, jak inne puszkowe strongi.

Moja ocena: [2.55]
Odpowiedz cytując
Stare 04-09-2017, 23:13
nietzschee nietzschee is offline
Senior

Kolor: Kolor bursztynowy, idealnie klarowne [4.5]
Piana: Obfita, drobna, dosyć trwała, ładny lacing. [4]
Zapach: Prawie nic poza mokrym kartonem, czymś stęchłym i lekką maggi, warka do stycznia 2018 [1]
Smak: wodniste, lekko słodkawe, z jakimiś nutami melanoidynowymi, piwo jest w fakturze dosyć gęste, ale nic z tego nie wynika, goryczka nieznaczna, lekki posmak siarkowy i przedziwny aromat jakiejś nalewki owocowej, taniego wina? Trochę jabłkowe. Ono jest jakieś w porównaniu z innymi koncerniakami, ale nie powiedziałbym, że dobre. [2]
Wysycenie: Za niskie, przez co piwo jest mdłe [2.5]
Opakowanie: Całkiem ok [4]
Uwagi: Kiedyś moje ulubione piwo lane w knajpach, bo mające jakiś smak, ale nie piłem go od dekady lub więcej. Żywiec podaje teraz uczciwie skład na etykietach, więc mnie wzięło na spróbowanie piwa, które oprócz słodu pilzneńskiego i ciemnego prażonego zawiera kukurydzę, jęczmień niesłodowany, syrop glukozowy oraz syrop glukozowo-fruktozowy – sporo tego, jak na piwo, które do niedawna zwało się „dwusłowowym” zresztą etykieta kusi tymi dwoma słodami, ale szanuję uczciwe podawanie składników oraz jednego z 4. zakładów produkcyjnych.

Moja ocena: [2.1]
Załączone obrazki
Rodzaj pliku: jpg strong.jpg (98,4 KB, liczba wyświetleń: 52 )

nietzschee edytował/a post 04-09-2017 o godz. 23:14.
Odpowiedz cytując
Stare 21-10-2017, 22:48
Fotka Użytkownika: MarcinKa
MarcinKa MarcinKa is offline
Մարչին Կավալէց

Miejscowość: Kraków

Kolor: Piękny głęboki bursztyn. Odpowiednia barwa dla mocnego lagera. Piwo całkowicie klarowne. [5]
Piana: Słaba. Mała, biała. Szybko zredukowała się do kożucha, który niedługo zamienił się w niewielkie resztki. Bąbelki średnie, piana jednorodna. [2.5]
Zapach: Przeciętny. Całkowicie zdominowany przez słód / mokre zboże. Słodki. Nie odrzuca, bardzo ubogi. [3]
Smak: Smak nużący i nie za bardzo atrakcyjny. Słód, nuty alkoholowe, słodki i praktycznie bez goryczki. Słaby po prostu. [2.5]
Wysycenie: Początkowo średnie, później trochę słabnie. Trochę za słabe. [3]
Opakowanie: Przeciętne. Kolory ubogie i (w naszej tradycji) typowe dla strongów (czarny). Grafika przeciętna. Plus za firmowy kapsel i podanie w jakim browarze było warzone, minus za niestaranne naklejenie etykiet, brak ekstraktu i wprowadzanie w błąd (niby z Warki a z Żywca). [2.5]
Uwagi: W stosunku do zapamiętanego smaku piwo po latach wydaje mi się ciut mniej słodkie i nie ma tego smaku Warki. Jest troszkę inne, ale chyba nie lepsze.

Moja ocena: [2.825]

Narzędzia
Sposób wyświetlania

Zasady
Zakładać nowe dyskusje: Nie możesz
Odpowiadać: Nie możesz
Dodawać załączniki: Nie możesz
Edytować własne wiadomości: Nie możesz

Kod vB: Tak
Mordki: Tak
Kod [IMG]: Nie
HTML: Nie