Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pracownia Piwa, Józef Junior

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Pracownia Piwa, Józef Junior

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Marchi
    Senior
    • 12-2006
    • 130

    #2
    Mam wrażenie, że z moim piwem było coś nie tak, więc póki nie spróbuję po raz drugi, wstrzymuję się z oceną. Trunek był kwaśny i bardzo wysoko wysycony, niestety musiał zostać odesłany w czeluść kanalizacji.

    Comment

    • rgrzech
      Senior
      • 12-2013
      • 230

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Czarny, nieprzejrzysty. [5]
      Piana: Drobna, beżowa, zbita, średnio-obfita. Wygląda jak na piwie wypychanym azotem. Zdobi szkło. [4.5]
      Zapach: Nuty czekoladowe i kawowe. W tle bardzo delikatny aromat palonego słodu. Młody Józek nie pachnie intensywnie, jest bardzo delikatny, mało palony. [3.5]
      Smak: Nuty ciemnych słodów i kawy, w tle lekka czekoladowość. Goryczka niska, pochodząca od palonych słodów. Piwo jest pełne i bardzo gładkie (żyto działa). Finisz długi, odświeżający, kawowy. Piwo smakuje dobrze, przy tym jest bardzo stonowane. [4]
      Wysycenie: Niskie, idealne. [5]
      Opakowanie: Fajna nazwa i "pracowniowy" styl. [4.5]
      Uwagi: Stary Józek mnie powalił. Młody jest bardzo delikatny. Chyba tak miało być (?).

      Moja ocena: [4]

      Comment

      • YouPeter
        Senior
        • 05-2004
        • 2379

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Czarny. [5]
        Piana: Beżowa, drobnopęcherzykowa. Utrzymuje się ok. 5 minut, następnie opada do postaci cienkiego dywaniku i obrączki. Średnio obficie oblepia ścianki szkła. [4]
        Zapach: Średnio intensywny i delikatny. Na pierwszym planie czekolada i lekka wędzoność. Mało palonych aromatów jak popiół itp. [4]
        Smak: W smaku jest jeszcze bardziej przyjemnie. Jest wspomniana czekolada, trochę kawy, a w oddali górnofermentacyjne akcenty. Goryczka średnie idealnie pasująca do charakteru piwa. Nie ściąga, nie zalega zbyt długo. [4.5]
        Wysycenie: Nie za wysokie. Razem z żytem decyduje o aksamitnej teksturze piwa. [4.5]
        Opakowanie: Jak Doctor Brew, cały czas w tym samym stylu. Jednym może się to podobać, innym mniej. Ja należę do tej pierwszej grupy bo urzeka mnie jego prostota i przejrzystość. [4.5]
        Uwagi:

        Moja ocena: [4.3]
        Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

        Comment

        • YouPeter
          Senior
          • 05-2004
          • 2379

          #5
          foto...
          Attached Files
          Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

          Comment

          • krokodyl1
            Member
            • 11-2013
            • 68

            #6
            skład na etykiecie jest omyłkowy, pochodzi z Ancymona

            Comment

            • WojciechT
              Senior
              • 09-2012
              • 2546

              #7
              Fajne, treściwe, gęste, gładkie, dobrze nachmielone. Bardzo na plus.

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎