Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Węgry, Budapeszt, Budapest VII, Kertesz utca 33, Kandalló Kézműves Pub

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19167

    Węgry, Budapeszt, Budapest VII, Kertesz utca 33, Kandalló Kézműves Pub

    Niewielki lokal, w którym w przeciwieństwie do sąsiedniego, po drugiej stronie ulicy Csak a jo sor można zjeść coś. Mają pyszne burgery! Z piw kilka z nalewaka np. Rizmajer i Legenda oraz trochę komercyjnych - Kroneburg White czy smakowych. Z butelki też znajdzie się Bekesz. Otwierają dość późno, bo o 16:00
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19167

    #2
    Sporo się pozmieniało od ostatniej wizyty Nie wiem ile wtedy było nalewaków, ale teraz jest 16 kranów. W niedzielę było czynnych 11, w tym piwa Hatodik Iz, BrewYourMind, Rizmajer i jeszcze coś. Przekrój spory, od zwykłych lagerów, smakowych do udziwnionych kraftowych piw. Mnóstwo ludu i dość długo czeka się na zamówione piwo i paragon. Ceny dość wysokie zważywszy, że leją w szkło 0,2 i 0,4 litra.

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19167

      #3
      Fragment tablicy z cenami piw:
      Attached Files

      Comment

      • dadek
        Senior
        • 09-2005
        • 4566

        #4
        Przyjemna knajpka w cichszej ulicy, oddalona 100 m od głośnej i ruchliwej Erzsébet kőrút. Teraz tablica z piwami i daniami od baru prawie do sufitu na wysokość antresoli. Wybór piw dobry, nie znałem 90% z nich, ale i personel (mówiący po angielsku) nie umiał odpowiedzieć na pytanie "skąd jest to piwo?" Niestety, jest strasznie drogo tym bardziej, że leją 0,4 l. No ale same centrum, więc nie ma się co dziwić.
        Ludziska wsuwali wielkie hamburgery i jak widziałem bardzo im smakowały.
        Attached Files

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19167

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
          Teraz tablica z piwami i daniami od baru prawie do sufitu na wysokość antresoli.
          Bo moja tablica znajduje się na antresoli z drugiej strony, a twoja nad barem. Tam rzeczywiście było więcej wypisane.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎