Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bankrutujący kontraktowiec

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pioterb4
    Senior
    • 05-2006
    • 4322

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kkemot Wyświetlenie odpowiedzi
    Nie bierz tego jako hejt, bo nim nie jest, ale zastanów się nad tym co piszesz, bo zauważyłem, że zawsze musisz mieć odmienne zdanie niż reszta, choćbyś musiał wypisać największe bzdury jakie się tylko da.
    .
    Hmm, od całej reszty raczej nie, co najwyżej od Ciebie. A to nie jest równoznaczne z "całą resztą"

    I w ogóle nie namawiałem Cię na zwierzenia, twoje życie zawodowe nigdy mnie nie interesowało. Wyraziłem tylko zdziwienie, ze tak niewiele osób póki co garnie się do tego biznesu a przecież to istne el dorado. Nie trzeba nic umieć, nie trzeba nic wiedzieć, wystarczy partaczyć i dobrze żyć bo rynek młody i chłonny. No nie ma takiego drugiego interesu.

    Żal mi takich osób jak Ty, którzy mówią/piszą głupoty z gatunku "jeśli na tym jest taki hajs to dlaczego tego nie zaczniesz robić?". Z prostytucji też są dobre pieniądze, na spotkaniu rodzinnym kuzynce, której się średnio powodzi też się zapytasz dlaczego nie wyjdzie na ulicę?
    Żal sobie zostaw dla sierot i ubogich. Zawód piwowara nie jest profesją hańbiącą, to raz. A dwa, żal mi ludzi którzy rozprawiają na temat cudzych profesji posiadając na ich temat mgliste pojęcie. Szczególnie jeszcze jak "mycie garów" jest dla takich osobników przeszkodą w codziennym funkcjonowaniu.

    Comment

    • grzeber
      Senior
      • 05-2002
      • 2868

      Ostatni post 1,5 roku temu. Może ktoś bardziej zorientowany napisze jak wygląda obecnie sytuacja, i które firmy zakończyły działalność.
      pozdrawiam
      www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19167

        W tej ilości jaka jest (w tym dość efemerycznych) ciężko się połapać, które już działają, a ty pytasz o te, które już przestały. Sądzę, że nawet Kopyr nie wie, bo newsy przygotowuje z newsów JerryBrewery jak kiedyś z Piwowieści Bartka. A kto przygotowuje Jerry'emu?

        Comment

        • cielak
          Senior
          • 03-2004
          • 2890

          A było takie coś jak Browar Pszczyna? To chyba jakieś kontraktowe... i już nie ma.
          zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

          Comment

          • zgroza
            Senior
            • 03-2008
            • 3597

            Ale nie chodzi o zamknięcie/zwinięcie browaru kontraktowego, tylko na twardy dowód na to, że ktoś na takiej zabawie stracił gotówkę, a nie znudził się/znalazł inne zajęcie/żona mu wyperswadowała.
            Lotna ekspozytura browaru

            Też Was kocham.

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19167

              Słuszna uwaga! Tyle, że masz na myśli własne przedsięwzięcie. Zwykle jak zamyka się firmę to dlatego, że nie przynosi zysków. Skoro nie ma zysków, to jest strata. Jak nie pieniędzy to czasu.

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19167

                Do piachu w tym roku poszły Bulkers i Pavlacz. Ostatnie piwa w I poł. roku. Aktywność na FB żadna. No chyba, że powstaną jak feniks z popiołów. JAP też mało aktywny. Czyżby koniec?

                Comment

                • Pendragon
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 13949

                  Rzekłbym, że padły tez:
                  - Genius Loci
                  - Beer Story
                  - Piwna Stacja
                  - Jakiś Browar (to była jednorazowa akcja?)
                  - Browar Wiślany
                  - Browary Nyskie (tutaj trochę krótsze milczenie)
                  a kto wie czy nie.... Łebski Browar
                  No ale to tylko takie moje gdybanie, bez dowodów.

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19167

                    Genius, Piwna stacja i Wiślany mają oceny na RB sprzed miesiąca. Nyskie paru miesięcy. Także nie przekreślałbym ich jeszcze.

                    Comment

                    • darekd
                      PremiumUżytkownik
                      • 02-2003
                      • 12202

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                      Rzekłbym, że padły tez:
                      - Genius Loci
                      Rzekłbym, że przeszedł do Polaczka (PolACzech)

                      Comment

                      • e-prezes
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 19167

                        Nic w przyrodzie nie ginie...

                        Comment

                        • Pendragon
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 13949

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
                          Rzekłbym, że przeszedł do Polaczka (PolACzech)
                          Przejmujesz innych? Koncern kontraktowy?

                          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                          Comment

                          • darekd
                            PremiumUżytkownik
                            • 02-2003
                            • 12202

                            Nieee, po prostu nadarzyła się możliwość warzenia i spędzania czasu w przyjemniejszych okolicach i atmosferze

                            Z tego co wiem browar Słociak korzysta z sukcesu Illuminatusa, którego od czasu do czasu warzy sam i sprzedaje pod starą marką. Czy jest to identyczne piwo, tego nie wiem.
                            Jest to jednak dobry przykład pozytywnej roli kontraktowców

                            Comment

                            • becik
                              Senior
                              • 07-2002
                              • 14999

                              A co z Dapper-em?
                              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                              Comment

                              • e-prezes
                                Senior
                                • 05-2002
                                • 19167

                                Pojawiły się oceny na RB i UT z tego roku. Może wskrzeszenie...

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎