Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

[browar nieznany], [Maryensztadt] Marcowe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    [browar nieznany], [Maryensztadt] Marcowe

    Kolor: żółty-pomarańcz, mętne [4]
    Piana: mizerna, biała drobna, opadła szybko do cienkiej obwódki wokół szkła [2]
    Zapach: kwiatowo owocowo piwniczny [2]
    Smak: dość treściwe choć momentami treściwość uciekała na rzecz rozwodnienia, smak, niestety, dominacja piwniczno-chemiczna, cierpkawa, dopiero w tle słodowa podstawa nieźle wyczuwalna i to wszystko [2]
    Wysycenie: Za wysokie[3.5]
    Opakowanie: szkło no name, bez wafli, piwo niedobre, złe wrażenia [1]
    Uwagi: Niestety, bez zdjęcia bo tego dnia miałem pecha, siadła bateria w aparacie, siadła tez bateria w komórce gdyż robiłem fotki innym piwo tego browaru. konsumowane w Lokalu 14 na Świętokrzyskiej w cenie 18 zł za 0,5l
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19167

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
    (...)konsumowane w Lokalu 14 na Świętokrzyskiej w cenie 18 zł za 0,5l
    Masz na myśli BookHouse Cafe?

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      Nie, nazwa lokalu to "Lokal 14", może jest jakieś drugie dno w nazwie ale tego nie zauważyłem.
      Wziąłem piwo nie pytając o cenę, dopiero gdy dostałem rachunek mocno się zdziwiłem. Jak dla mnie przegięcie.
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • kniazix
        Member
        • 08-2007
        • 69

        #4
        dobra cena...Lokal 14 to sie nazywa Nowak kiedys o nich pisal w wybiorczej
        wtedy z ciekawosci zajrzalem do nich na strone i jakies czeskie piwa mieli w cenie 12 zyla za 0.5l..typu Bernard czy Podskalak..

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19167

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
          Wziąłem piwo nie pytając o cenę, dopiero gdy dostałem rachunek mocno się zdziwiłem. Jak dla mnie przegięcie.
          A czego się spodziewałeś po dość lansiarskim lokalu w centrum Warszawy?

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎