Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Głubczyce, VIP Original Piwo Jasne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Javox
    PremiumUżytkownik
    • 11-2009
    • 6134

    Głubczyce, VIP Original Piwo Jasne

    Kolejny cud w płynie. Nowe "piwo" dla Biedry z G...!
    Następne "piwo" dla ludzi z charakterem !
    Ekstrakt 10,1* i 4,8% alko.

    Jednak ciekawość przynosi czasem dziwne skutki .
    Ale może ktoś to przeczyta i uchroni go to przed spotkaniem z tym czymś?

    Piana - słaba. Trochę zostaje na szkle na dłużej.
    Barwa - jasne złoto.
    Gaz - średni.
    Aromat - przytęchła szmata lub mop. Trochę przykrej owocowości.
    Smak - gorzkawa stęchlizna z mini zbożowością.

    Deskryptor podłego płynu piwopodobnego.
    Attached Files
  • maxcv
    Junior
    • 01-2015
    • 1

    #2
    Ten jasny VIP to jest to samo co Keniger tylko w innym opakowaniu. Tak jak VIP mocny to to samo co Argus Strong.

    Comment

    • Jerzy1960
      Senior
      • 07-2004
      • 370

      #3
      Głubczyce, VIP Original Piwo Jasne

      Ekstrakt: 10,1 % wag., alkohol: 4,8 % obj. Puszka 500 ml, wytwórnia puszek "korona". Nabyty wczoraj w Biedronce w Olkuszu. Najlepiej spożyć przed: 23.08.2015. W swojej klasie piwo całkiem pijalne. Zdecydowanie lepszy od Carlsberga z Biedronki.

      Comment

      • marqqq
        Senior
        • 12-2014
        • 660

        #4
        W mojej biedronie jest vip w tej cenie co keniger i takim samym kodzie, czyli z van pura.

        Comment

        • AaLeX
          Senior
          • 07-2011
          • 575

          #5
          Muszę wam powiedzieć że też myślałem że to są te same piwa dlatego kupiłem oba i 2 dni temu wypiłem. Oby dwa oczywiście z van pura (swoją drogą do dziś nie wiem który browar to produkuje). Vip naprawdę pozytywnie mnie zaskoczył. Wyraźna słodowość, jest goryczka, piana się utrzymała, kolor ładny, naprawdę 5/6 bo cena oczywiście 1,49zł. Pity zaraz po nim Keniger (którego też oceniałem dość wysoko w tej cenie) zdawał się być rozwodniony, bez smaku specjalnego, piana spadła. Vip wyraźnie wygrał to porównanie. Nie są to więc te same piwa.

          Comment

          • Mario_Lopez
            Senior
            • 08-2009
            • 991

            #6
            Jedyne co można pochwalić w tym piwie to piana, ładna, zwarta, wysoka i trwała.


            Reszta to już głubczycka klasyka, czyli ściek.

            U mnie w Biedronce stoją obok Kenigerów i kosztują tyle samo i nawet mają ten sam kod, więc to to samo piwo.
            Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie
            Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie...


            EBE EBE

            Comment

            • Jerzy1960
              Senior
              • 07-2004
              • 370

              #7
              Marka VIP

              VIP jest marką własną Biedronki. Biedronka zleca ich produkcję różnym browarom np. Głubczyce, Van Pur czy Łódź. Na puszkach o podobnej grafice jest wyraźnie napisane z którego browaru pochodzi piwo (Van Pur nie określa bliżej browaru). W tej sytuacji te piwa swobodnie można oceniać pod browarami konkretnego producenta.

              Comment

              • umbra
                Member
                • 07-2012
                • 90

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jerzy1960 Wyświetlenie odpowiedzi
                VIP jest marką własną Biedronki. Biedronka zleca ich produkcję różnym browarom np. Głubczyce, Van Pur czy Łódź. Na puszkach o podobnej grafice jest wyraźnie napisane z którego browaru pochodzi piwo (Van Pur nie określa bliżej browaru). W tej sytuacji te piwa swobodnie można oceniać pod browarami konkretnego producenta.
                Zgadza się:
                Twoje zdanie na temat konkretnych wytworów piwowarskichPoddziały: Polska | Europa | Piwa domowe (...)
                NORD EXPRESS

                Comment

                • nietzschee
                  Senior
                  • 07-2016
                  • 319

                  #9
                  Wygląd: Kolor słomka, piana naprawdę spora, piękny lacing – głubczycko
                  Zapach: metaliczno-apteczny – też głubczycko
                  Smak: w porównaniu do wielu koncerniaków ma smak, jest delikatnie chlebowe, może jakaś kukurydza się objawia, lekka metaliczność, a może raczej ta goryczka jest taka metaliczna, no i ten dziwny głubczycki posmak apteczny. Dosyć kwaskowe. Lepsze od Żywca, lepsze też od Fasberga z Biedry by Głubczyce, który jest niepijalny.

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎