Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Brofaktura, Ratuszowe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Brofaktura, Ratuszowe

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • dadek
    Senior
    • 09-2005
    • 4568

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Może być i jaśniejszy bursztyn, ja bym powiedział że ciemnopomarańczowy podchodzący w miedziany. Piwo mętne. [4]
    Piana: Piana jasnobeżowa o równomiernych bąblach średniej wielkości. W momencie nalania była na około 2-3 cm lecz trwała tylko do pierwszego łyku. Potem pozostał jedynie dziurawy kożuszek i cieniutka obrączka, na ściankach nieliczne poszarpane plamy. [3]
    Zapach: Zapach mocno słodowy z piwnicznym powiewem oraz lekką nutą kwiatowego miodu. [3.5]
    Smak: Króluje słodowość, niestety dość mdła i z lekkim DMS-em. Dalej następuje wyraźna, bardzo słodka owocowość mocno dojrzałych renglod i gruszek. Goryczki brak zupełnie, piwo wybitnie dla wielbicieli słodko-owocowych doznań, mnie zupełnie nie zachwyciło. [3]
    Wysycenie: Niskie, choć zazwyczaj takie wolę, to tu jest go stanowczo za mało. [3.5]
    Opakowanie: Kufel firmowy, podkładka. [5]
    Uwagi: Nowość z tego browaru ale było to najgorsze piwo jakie tam piliśmy. Próbowane na miejscu 31.01.2015. 8 zł/0,5 l.

    Moja ocena: [3.35]

    Comment

    • dadek
      Senior
      • 09-2005
      • 4568

      #3
      Jakoś wysoka ta ocena mi wyszła, myślałem ze będzie max 2,75 bo tyle bym dał.
      A tak wygląda:
      Attached Files

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: jasnozłocisty, delikatna mgiełka w klarowności [5]
        Piana: biała, drobna opadała zauważalnie, osadzała się na szkle drobnymi grupkami, do końca została obwódka wokół szkła [3]
        Zapach: słabiutki, chmielowo-słodowy [3]
        Smak: w miarę pełne i treściwe, fajna, świeża chmielowa goryczka na solidnej podbudowie słodowej, jednym słowem klasyk [4.5]
        Wysycenie: minimalnie za duże [4.5]
        Opakowanie: firmowy pokal w browarze na waflu [5]
        Uwagi: Smaczne piwo wypite z przyjemnością

        Moja ocena: [3.875]
        Last edited by ART; 08-02-2016, 09:22.
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎