Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Reden Świętochłowice, Namaste

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Reden Świętochłowice, Namaste

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • WojciechT
    Senior
    • 09-2012
    • 2546

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Bladozłoty. Chyba, bo sztuczne światło. [4.5]
    Piana: Przeciętnie wysoka, przeciętnie trwała, biała, drobna. [3.5]
    Zapach: Lekkie cytrusy, aromat słodowy jak wprost z kadzi warzelnej (wiele piw z Redenu tak ma), takie tam. [4]
    Smak: No cóż.. Bezpretensjonalne, lekkie, przyjemne. Goryczka niska, słodowość nad nią góruje (ja bym wolał większą goryczkę). Owoce, jest lekkie (za...) ciało słodowe. [3.5]
    Wysycenie: Dajcie wyższe, proszę. [4]
    Opakowanie: Jestem stałym gościem lokalu, któremu piwo jest dedykowane, więc miło zobaczyć znajome logo. [4.5]
    Uwagi: Smaczne, ale jak dla mnie za... Hmm, delikatne. Za mało goryczki, ciała, charakteru.

    Moja ocena: [3.8]

    Comment

    • rafael52
      • 12-2013
      • 478

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: ciemne złoto, bursztyn, zmętnione. [4.5]
      Piana: dość obfita, sycząca, dziurawi się, szybko się redukuje. [3]
      Zapach: przyjemne aromaty chmielowe, cytrusy, tropiki, w tle wyraźna słodowość, trochę karmelu. [4]
      Smak: średnia pełnia, tak jak w aromacie sporu nut chmielowych, owocowych, goryczka w kierunku niskiej, przydało by się jej trochę więcej. [4]
      Wysycenie: średnie, dobre. [4.5]
      Opakowanie: całkiem ładna grafika, jest też pełen skład. [4.5]
      Uwagi: warka do 01.10.2015.

      Moja ocena: [3.975]
      Attached Files
      Last edited by rafael52; 05-07-2015, 22:43.

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: kolor ok, jasny bursztyn, lekko mętne [4.5]
        Piana: drobna, gęsta, ecru, opada powoli, do końca zostaje kilkucentymetrowy kożuszek [4]
        Zapach: przyjemny, owocowo-słodowy [4]
        Smak: pełne, treściwe, dominująca chmielowa goryczka z wyraźnymi cytrusami, chmiel momentami zbyt goryczkowy, lekko pestkowy, w dali kwiaty i odrobina zbóż [4]
        Wysycenie: trochę za duże [4]
        Opakowanie: etykieta o marzycielach, ciekawa, ale całość dość przeciętna, firmowy kapsel [3.5]
        Uwagi: Przyzwoite piwo, wypite ze smakiem ale tez bez szczególnych zachwytów, ot kolejne z danego gatunku na naszej scenie, w sumie nic nowego nie wnosi poza etykietą

        Moja ocena: [4]
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • Brodzislaw
          Senior
          • 09-2013
          • 1020

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Złociste, zmętnione [4]
          Piana: jasna (biała) z drobnych ziaren, opadła do malej warstwy i zostawiła ślad na szkle [4.5]
          Zapach: Głównie chmiele -cytrusowe, tropikalne owoce (ananas, mango), lekko żywica, słody w tym karmelowy [4]
          Smak: Słody skontrowane delikatnym chmielem w nucie owocowej i grejpfruta. [4]
          Wysycenie: Trochę za niskie - w granicach średniego. [3]
          Opakowanie: Grafika ok, ale kiepskie naklejenie [3.5]
          Uwagi: Lekkie piwo w sam raz na letnie wieczory

          Moja ocena: [3.975]

          Comment

          • yassmen
            Senior
            • 11-2012
            • 288

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Zmętniony bursztyn. Trochę drobnych chmielin się kręci. [4]
            Piana: Wysoka, biała, średni pęcherzyk; ładnie trzyma do końca i firankuje niezgorzej. [4.5]
            Zapach: Melanż słodowego i owoców tropikalnych od chmieli. Przyjemny, ale niezbyt intensywny. [4]
            Smak: Dobrze wyważony balans słodowego z chmielowym. Jak na 5 użytych chmieli, nie jest zbyt bogato. Płaskie, ciut wodniste. Pijalności nie sposób odmówić, ale to nie wystarczy. [3.5]
            Wysycenie: Niewielkie. I chwała nasycającym. [4.5]
            Opakowanie: Wygląda jakby było konfekcjonowane pod włóczykijów. Wg. etykiety 'Oficjalne piwo letniego festiwalu filmów górsko-podróżniczych'. Doceniam. [4.5]
            Uwagi: Warka do 1.10.2015.

            Moja ocena: [3.9]

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎