Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pracownia Piwa, Beer for House

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Pracownia Piwa, Beer for House

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Dzoshu
    Senior
    • 12-2013
    • 496

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Złoty, zmętnione. [4]
    Piana: Obfita, szybko się dziurawi, oblepia szkło. [3.5]
    Zapach: Rumianek, zioła, kolendra, cytrusy. [4]
    Smak: Neutralne, gładkie, orzeźwiające w fajny ziołowy sposób. Goryczka raczej niska ale pozostawia nietypowe ściągające odczucie w ustach. [4]
    Wysycenie: Średnie, OK. [4.5]
    Opakowanie: Fajnie zaprojektowana etykieta, dokładne info. [4]
    Uwagi: Raczej ciekawostka niż coś do częstego próbowania. Fajny ziołowy posmak znany z Magic Dragon Pracowni.

    Moja ocena: [3.975]
    Attached Files
    Last edited by Dzoshu; 25-08-2015, 20:54.

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19167

      #3
      Mocny, jednak za bardzo ziolowy posmak. Wytrawne, kwasową kontrą. Nie łagodne, przez to dość nakręcone.jednorazowy strzał.

      Comment

      • chechaouen
        Senior
        • 01-2011
        • 1180

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Złoto, lekka mętność [4]
        Piana: Imponująca. Po nalaniu z butelki bardzo obfita, sztywna i trwała. Po kilku minutach zaczyna się dziurawić i powoli opadać. Pięknie oblepia szkło chmurkową warstwą [5]
        Zapach: Intensywny i przyjemny. Jak na wita to zaskakująco dużo cytrusów tych znanych z amerykańskich ejli - jest sporo grejpruta. Bardzo wyraźnie odzywa się też oczywiście kolendra, która fajnie miesza się z ziołami, zapowiadany w składzie rumianek też fajnie się odzywa i pasuje do całości. Ogólnie sporo klimatów kojarzących się ziołowymi herbatami [4.5]
        Smak: Jak na wita i 12 BLG to piwo jest fajnie treściwe. Goryczka zgodnie ze stylem dość niska. Sporo kolendry i wspomnianych w aromacie ziół, które pozostawiają wrażenie lekkiej słodkości. Do tego subtelna belgijska przyprawowość. Ciekawy smak. Nie jestem fanem witków, ale tego sączę z przyjemnością [4.5]
        Wysycenie: Mam wrażenie, że mogłoby być nieco wyższe [3.5]
        Opakowanie: Bardzo gustowne. Mała podłużna butelka, naklejona przezroczysta etykieta, ładny projekt graficzny. Podane parametry. Mały minusik za brak konkretnych chmieli w składzie [4.5]
        Uwagi: Data: 10. IX. 2015

        Moja ocena: [4.475]
        Last edited by chechaouen; 05-09-2015, 20:18.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎