Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Przemyślenia o festiwalach AD 2015

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    #61
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
    A jakie to biurokratyczno-prawne realia temu przeszkadzają?
    Picie w pracy jest zakazana, nieprawdaż?
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19167

      #62
      A kto mówi o piciu w pracy?

      Comment

      • dyczkin
        Serce w kolorze blaugrana
        • 05-2011
        • 3657

        #63
        Odniosłem się do wypowiedzi:
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika rivendel Wyświetlenie odpowiedzi
        Tam potrafią się bawić też w browarach. Byłem OldBoys, Ferrysburg, Michigan. Pyszne jedzenie, pyszne piwa i muzyka life. Impreza na całego.
        Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

        Moje warzenie // Piwny Wojownik

        Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

        Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19167

          #64
          Po pierwsze primo rzemieślnicy na obecnych festach są w pracy, a więc de facto albo już łamią prawo, albo nie wiedzą, że je łamią
          Po drugie primo "w browarach" nie musi oznaczać, że fizycznie w pracy w browarze.

          Comment

          • rivendel
            Senior
            • 06-2010
            • 262

            #65
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
            Odniosłem się do wypowiedzi:
            Ustawowo?
            Jest wiele sposobów zabijania czasu, ale nikt nie potrafi go wskrzesić

            Comment

            • darekd
              PremiumUżytkownik
              • 02-2003
              • 12202

              #66
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
              A jakie to biurokratyczno-prawne realia temu przeszkadzają?
              Sorry, mam na myśli browary rzemieślnicze (nie restauracyjne).

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19167

                #67
                Sorry, ale dalej nie rozumiem.

                Comment

                • darekd
                  PremiumUżytkownik
                  • 02-2003
                  • 12202

                  #68
                  Samo rozstawienie ogródka piwnego wymaga sporego chodzenia po urzędach.

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19167

                    #69
                    Ale dotyczy to każdego producenta/wystawcy alkoholu. Z tego co wiem to chodzi jedynie o koncesję.

                    Comment

                    • darekd
                      PremiumUżytkownik
                      • 02-2003
                      • 12202

                      #70
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                      Ale dotyczy to każdego producenta/wystawcy alkoholu. Z tego co wiem to chodzi jedynie o koncesję.
                      Nie chodzi jedynie o koncesję

                      Comment

                      • e-prezes
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 19167

                        #71
                        Jeśli wiesz to nas oświeć.
                        Wystawca poza tym co mu potrzebne do działalności musi mieć tylko koncesję. No chyba, że jest dodatkowo organizatorem imprezy to fakt, musi zadbać jeszcze o dopełnienie formalności wynikających z Ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych oraz Ustawy o wychowaniu w trzeźwości, no ale musi je spełnić każdy kto organizuje imprezę z alkoholem, więc nikt nie ma lepiej lub gorzej.

                        Comment

                        • Prusak
                          Senior
                          • 07-2005
                          • 4312

                          #72
                          Mnie się marzy impreza piwna, kiedy w Polsce będzie ponad 250 browarów. Nie w Warszawie, nie w Poznaniu, nie we Wrocławiu, tylko na prowincji. Z udziałem browarów "kontrrewolucyjnych". Bez piwnych celebrytów i cmokania nad każdą "premierą". Zero lemingozy. Solidnie uwarzone piwa sprzedawane na codzień wokół komina. Dobra kuchnia na zapleczu. Sporo ludzi ale bez tłumów.

                          Comment

                          • e-prezes
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 19167

                            #73
                            Myślę, że dużo jeszcze upłynie wody w Wiśle nim to nastąpi. Już teraz takie Chmielaki "pękają w szwach", brak jest miejsc noclegowych, za mała przestrzeń w rynkowej części. Tego typu imprezy, musiałby się odbywać na miejskich błoniach lub boiskach. Świadomość konsumentów nie jest jeszcze na takim poziomie, by miały rację ekonomiczną tak duże imprezy. Obecnie liczna browarów zdąża do tej liczby, ale wliczając koncerny i regionalne.

                            Comment

                            • Prusak
                              Senior
                              • 07-2005
                              • 4312

                              #74
                              Ja tylko myślę sobie o bezpretensjonalności. Swego czasu były takie dożynki chmielowe w Wilkowie, ale też to dalekie od ideału...
                              Właśnie gdzieś na błoniach albo nad rzeką lub na wzgórzu, tyle że nie w dużym mieście. Bez kuchni regionalnej, która jest obecna na wszystkich jarmarkach tego typu (w rodzaju; wszędzie ser koryciński, nalewki kazimierskie, itd), a z jakimś sensownym żarciem.
                              Bez tych wszystkich poparańców-lanserów. Ot, żeby małe browarki coś zarobiły i wyszły na swoje. Taka "elita egalitaryzmu", jakkolwiek to dziwnie zabrzmi. Marzenie ściętej głowy....

                              Comment

                              • Promil03
                                Senior
                                • 10-2007
                                • 2833

                                #75
                                Problem w tym, że na takiego typu imprezie ludzie oczekują lanego piwa za 5zł. A na to stać tylko wiadomo kogo i koło się zamyka. Dlatego na wielkich festynach leje się piwo jakie sie leje.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎