Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pracownia Piwa, [PP] [Kampaan] Imperial Smoked Trouble

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Pracownia Piwa, [PP] [Kampaan] Imperial Smoked Trouble

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • WojciechT
    Senior
    • 09-2012
    • 2546

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Żółte, mętne. [4.5]
    Piana: Niezbyt wysoka i mało trwała. Biała, drobna. [2.5]
    Zapach: Mocna, szynkowa wędzonka, właściwie tyle. Przyjemne. [4]
    Smak: Piwo stoi wyraźnie po wędzonkowej stronie mocy. Właściwie to smakuje zgodnie z podanym stylem - jak grodzisz, tylko o wiele mocniejsze. Nie jest na pewno tak lekkie i orzeźwiające, jak "normalny" brat, ale udało się Pracowni Piwa zachować w Imperial Smoked Trouble ten przyjemny, wędzony smak i jednak - mimo ekstraktu - pewien zwiewny powab piwa grodziskiego. Niemniej alkohol jest niewyczuwalny, a to może zgubić nieostrożnego piwosza... [4]
    Wysycenie: A ja bym chciał nawet wyższe. [4.5]
    Opakowanie: To są... Biegające małże? Serio? [4]
    Uwagi: Smakowało. Coś nietypowego, coś nowego. Fajnie.

    Moja ocena: [3.9]

    Comment

    • cyoorka
      Senior
      • 03-2007
      • 338

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Żółte, rowno zmętnione. [4]
      Piana: Niska, ładna, ale szybko opada. [3.5]
      Zapach: Delikatny dym, słód. [3.5]
      Smak: Dosyć słodkie, treściwe, słodowe. Finisz wytrawny, chmielowo-dymny oraz lekko rozgrzewający od alkoholu. [4]
      Wysycenie: Powyżej średniego. [4]
      Opakowanie: Ok. [4]
      Uwagi: Niezłe. Trochę ubogi aromat, nadrabia smakiem.

      Moja ocena: [3.775]

      Comment

      • DariuszSawicki
        Senior
        • 08-2012
        • 2868

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Żółte, zmętnione, na dnie butelki sporo osadu. [4]
        Piana: Krótka, mało trwała, szkła nie zdobi. [2]
        Zapach: Bardzo mocno wędzony ser, szynki nie czuję. Właściwie nic więcej nie czuję... [4]
        Smak: Treściwe, nie słodkie, mocno wędzone i z ukrytym alkoholem. Wędzonka już nie jest aż tak serowa, jakaś szyneczka tu też jest. Goryczka niska, ziołowa, przyprawowa i trawiasta, czyli polska. Iunga przeważa. Brakuje jakiegoś pszenicznego orzeźwienia, ale to przecież grodziskie wagi ciężkiej. [4]
        Wysycenie: Wolałbym wyższe. [3.5]
        Opakowanie: Na tradycyjnie naklejonej etykiecie widoczna kooperacja polsko-holenderska. Jak zwykle też po szczegóły jesteśmy odsyłani do internetu na stronę Pracowni Piwa. [4]
        Uwagi: Takiego grodziskiego to ja jeszcze nie piłem, ale bardzo mi smakowało. Warka 25.08.2016.

        Ps. Holenderski browar z którym kooperacyjnie Pracownia Piwa uwarzyło to piwo nazywa się Kompaan, a nie Kampaan.

        Moja ocena: [3.775]

        Comment

        • melor
          Senior
          • 04-2006
          • 364

          #5
          aromat: jak grodziskie
          smak: Świetny, lekki i przyjemny. Mała goryczka, lekka wędzonka, bardzo przyjemnie się sączy.
          Naprawdę jestem pozytywnie zaskoczony. Nie spodziewałem się, że będzie tak pijalne.
          Koniecznie do powtórzenia!
          8/10

          Comment

          • Pivotal
            Senior
            • 05-2013
            • 671

            #6
            BARWA: Złocisty, wyraźnie zamglony, lekko prześwitujący. [4.75]
            PIANA: Niziutka i nietrwała, nie znika całkowicie, troszeczkę osiada na szkle. [1.5]
            ZAPACH: Dość intensywny, właściwy dla piw tego gatunku. Wędzonka z przewagą tej serowej, lekkie nuty zbożowe, ziołowe i kwiatowe. [4]
            SMAK: Nuty dymno-serowo-szynkowe z charakterystycznym drożdżowym smakiem oraz lekki cytrynowy posmak i troszkę zbożowości. Piwo kwaskowo-goryczkowe o gęstszej konsystencji. Alkohol ledwo wyczuwalny, a goryczka średniotrwała, o mocy znacznie poniżej średniej. [4.25]
            WYSYCENIE: Utrzymało się do końca, choć mogłoby być nieco wyższe. [4.25]
            OPAKOWANIE: Butelka 330 ml, przezroczysta, samoprzylepna etykieta z podanymi wiadomościami o surowcach, temperaturze spożycia, ekstrakcie, IBU... kapsel bez nadruku. [3.75]

            UWAGI: Warka 25.08.2016, wypite 7.09'16. Kolejne fajne piwo z Pracowni Piwa, tym razem uwarzone wspólnie z Holendrami z Kampaan. Treściwe i jak na swoje parametry lekkie. Wypite po dacie... ale smakowało lepiej niż dobrze.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎