Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bytów Browar Kaszubski, [Szpunt] Wide Tomcat

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Bytów Browar Kaszubski, [Szpunt] Wide Tomcat

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9733

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Lekko zgaszone złoto, zamglony. [4]
    Piana: Biała, średniodrobna, niezbyt wysoka i niezbyt trwała. [3]
    Zapach: Chmiel-sosna-owoce. Klasyka, nic szczególnego (nie czuję ani benzyny, ani palonej gumy ). [3.5]
    Smak: Lekko sosnowa goryczka, delikatne cytrusowe tło, w oddali ślad słodowy. [4]
    Wysycenie: Średniowysokie. [4]
    Opakowanie: Na ecie biała beemka... Bez komentarza . [3.5]
    Uwagi: To piwo powstało (podobno) we współpracy z... tunerem samochodowym . Ja rozumiem, że trzeba zaistnieć na rynku, ale... .
    Teraz oczekuję piwa uwarzonego we współpracy z Zespołem Pieśni i Tańca "Mazowsze" albo z Kliniką Zwalczania Osteoporozy "Lucuś" .

    Moja ocena: [3.7]

    Comment

    • DariuszSawicki
      Senior
      • 08-2012
      • 2868

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Jasne złoto, delikatnie zamglone. [4]
      Piana: Biała, wysoka tuż po nalaniu, ale zaraz zaczyna szybko opadać. [3]
      Zapach: Winogrona, melon, sosna i odrobinę cytrusów. Zapach niezbyt intensywny, ale przyjemny. [4]
      Smak: Cytrusy, sosna, nic odkrywczego. Goryczka odczuwalna niżej niż 45 IBU, słód trochę schowany, co sprawia wrażenie szorstkości na języku. [4]
      Wysycenie: Wysokie, ale bez przesady. [4]
      Opakowanie: Etykieta jak z samochodowej gry komputerowej, pomarszczona jak wątroba pijaka. Kapsel czarny, skład pełny. [4]
      Uwagi: Dobre piwo i bez wad, jednak nic nowego nie wnoszące i zwyczajnie nudne. Jutro o nim zapomnę...
      Warka 10.11.2016.

      Moja ocena: [3.9]

      Comment

      • Brodzislaw
        Senior
        • 09-2013
        • 1020

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: złocisty / słomkowy, lekko zamglony [4]
        Piana: jasna obfita z drobnych głównie pęcherzyków opadła z czasem tworząc lacing. [4.5]
        Zapach: z butelki to chmiele w nucie cytrusowo-owocowej plus słody. W szkle jest więcej doznań. Owocowe (tropikalne) nuty mieszają się z zielonym jabłkiem, pieprzem w finiszu. Zapach niestety nie jest zbyt intensywny a do tego kontrują je słodkawe słody [3.5]
        Smak: Pół-słodkie, lekko kwaskowe w finiszu z narastającą goryczką z każdym łykiem. Ta jest całkiem przyjemna – szlachetna w nucie cytrusowej i przyprawowo-ziołowej (delikatnie tylko). [3.5]
        Wysycenie: średnie poprawia pijalność [4.5]
        Opakowanie: ładny front, dostateczna informacja. [4]
        Uwagi: Piwo jest nieco wodniste. Trochę mało wyraźne

        Moja ocena: [3.7]

        Comment

        • leona
          PremiumUżytkownik
          • 07-2009
          • 5853

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Złoto-żółty, mocno opalizujący. Siakiś nieładny [3.5]
          Piana: Białą, króciutka, wielkie bąble. Wyglądała jak zostawione na dnie wanny ślady po szamponie Herkules [2]
          Zapach: Słodkie owoce tropikalne, cień cytrusa i żywicy. W tle nieprzyjemne jabłko i cebula - znając skład domyślam się, że to sławetna zielona papaja z Equinoxa, bez tej wiedzy szukałbym jakiejś wady [3.5]
          Smak: Zaznaczone owoce, goryczka raczej niska, harmonijna i zrównoważona. Treściwość niska, wydaje się niemal wodniste [4]
          Wysycenie: Średniowysokie, dobre, pasuje do lekkiego piwa [4]
          Opakowanie: Koszmar i dramat. Nieczytelne a na dodatek fyfnasty motyw motoryzacyjny polskiego kraftu. Nudne jak okładki Manowar albo Running Wilde [3.5]
          Uwagi: Niezłe do jednorazowego ugaszenia pragnienia i zapomnienia. 5,99 zł za butelkę można zaakceptować

          Moja ocena: [3.575]

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎