Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar Jana, Zdenek

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Browar Jana, Zdenek

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Prusak
    Senior
    • 07-2005
    • 4312

    #2
    Jak dla mnie, zgroza. Żaden to czeski pils. Obok żateckiego, bodaj Magnum i Marynka, ani cienia chlebowości, goryczka wykręca gębę, zbyt wysokie wysycenie. Poza barwą nic się nie zgadza. Moim zdaniem, nieudany produkt.

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9733

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Złoty, po prostu. [4]
      Piana: Bardzo wysoka, biała, drobna i trwała, strzępiaście się osadza. [4]
      Zapach: Słodowo-chmielowy, klasyczny, choć niezbyt pilsowy. [4]
      Smak: Słodowy. Lekka goryczka, no i w tle maślany ślad... Trochę szkoda. Nawet nieźle, choć mało jednak pilsowo. [3.5]
      Wysycenie: Średniowysokie, pils chyba powinien dać więcej gazu . [3.5]
      Opakowanie: Ech, ten Zdenek na zielonej ecie jest tak ślicznie klasyczny, jak przysłowiowy czeski hokeista... [4]
      Uwagi: Najbardziej czeski jest ten kolo na ecie, a piwo dość przyzwoite...

      Moja ocena: [3.775]

      Comment

      • DariuszSawicki
        Senior
        • 08-2012
        • 2868

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Złoty, średnio mętne. [4]
        Piana: Biała, drobnopęcherzykowa, trwała, znaczy szkło. [4.5]
        Zapach: Zbożowy i owocowy, trochę za mało chmielu. Diacetyl obecny i to jest tu zaletą. [3.5]
        Smak: Słód delikatny, goryczka również choć trochę bardziej wyrazista, ziołowa i odrobinę trawiasta. Zbyt wodniste. [3.5]
        Wysycenie: Średnie w stronę wysokiego. [3.5]
        Opakowanie: Niestety Zdenek nie przypomina mi Czecha, na dodatek ten zielony kolor...
        Pełny skład i w opisie Ahoj i Na zdravi Termin do 14.09.2017. [3.5]
        Uwagi: Lepsze od unijnych lagerów, czy nawet nazwijmy to pilsów, ale za taką cenę spodziewałem się bardziej pełnego i szczególnie goryczkowego piwa ( oprócz Żateckiego jest tu Magnat i Sybilla ). Warka 14.09.2017.

        Moja ocena: [3.625]

        Comment

        • Brodzislaw
          Senior
          • 09-2013
          • 1020

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: złocisty, lekko zamglony [4]
          Piana: jasna z drobnych i średnich pęcherzyków, obfita, zostawiła ślad na szkle. [5]
          Zapach: słodowy i miodowo-kwiatkowy z dodatkiem nut ziołowych od chmieli. Przyjemny, lekko orzeźwiający. [3.5]
          Smak: znów baza słodowa wygrywa z nutami zbożowymi i leciutkim karmelkiem oraz miodkiem. Goryczka chmielowa ziołowa i trawiasta, średnia, odkłada się z czasem na języku. Lekka wodnistość. [3]
          Wysycenie: wysokie, opada z czasem [4.5]
          Opakowanie: Skromne ale ładne i bardzo dobre info na kontrze. [4]
          Uwagi: Jak dla mnie zbyt dużo słodyczy.

          Moja ocena: [3.55]

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎