Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar na Jurze, Różowa Pantera

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Browar na Jurze, Różowa Pantera

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • kloss
    Senior
    • 03-2003
    • 2526

    #2
    Nie tędy droga. Połączenie piwa z grejpfrutem i rozmarynem dało melanż może ciekawy smakowo, ale jak dla mnie trudno akceptowalny. Pierwszy łyk spowodował pytanie co to jest i o co chodzi. Kubki smakowe zareagowały początkowo szokiem i odrzuceniem. Po chwili się uspokoiły i przywykły, bo o kilku łykach smak rozmarynu, który gryzł się z grejpfrutem nieco się przytłumił i w konsekwencji dominował grejpfrut. Ale rozmaryn ciągle mi się odbija.

    Comment

    • rafalek21
      Senior
      • 04-2015
      • 1407

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Zmętniony, pomarańczowy. [4]
      Piana: Niewysoka, beżowa, różnej wielkości pęcherzyki, nietrwała, zero lacingu. [2]
      Zapach: Grejpfrutowy plus rozmaryn, no i tyle. [2.5]
      Smak: W smaku tak samo: sok grejpfrutowy i rozmaryn. [2.5]
      Wysycenie: Średnie - pasuje [4]
      Opakowanie: Całkiem ładna, pełny skład, brakuje tylko informacji o ekstrakcie. [4]
      Uwagi: Jako napój może być, ale jako piwo to słabo, w sumie równie dobrze mógłby to być po prostu sok z grejpfruta z dodatkiem rozmarynu, z piwa i tak tu nic nie czuć. Warka do 06.2017.

      Moja ocena: [2.675]

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9733

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Złoty zmętniony. [4]
        Piana: Biała, dość drobna, średniowysoka i średniotrwała. [3.5]
        Zapach: Słodkie cytrusy i lekki chmiel. [3.5]
        Smak: O w mordę... . To chyba radler jest . Po chwili grejpfrutowa goryczka wypełza i dominuje. [2]
        Wysycenie: Dość wysokie. [4]
        Opakowanie: Eta zasadniczo fajna, ale różowa pantera wygląda ZDECYDOWANIE inaczej... [3.5]
        Uwagi: Moja żona po spróbowaniu tego napoju obrzuciła mnie stekiem wyzwisk i stanowczo oprotestowała testowanie tego czegoś na ludziach. Na zwierzętach też!

        Moja ocena: [2.95]

        Comment

        • kosher
          Senior
          • 04-2005
          • 2294

          #5
          Faktycznie zmętniony grejpfrutowy soczek, gorzki i zarazem kwaśny.
          Ten rozmaryn staje się uciążliwy w miarę picia.
          Szkoda, że tak mało piwa w tym ... piwie.

          Comment

          • DariuszSawicki
            Senior
            • 08-2012
            • 2868

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Wygląda trochę jak miód lipowy. [3.5]
            Piana: Biała, bardzo niska, fatalna. [1.5]
            Zapach: Rozmaryn dominuje, potem słodkie cytrusy oraz karmel. Pojawia się też coś mydlanego, mdlący zapach nie zachęca do konsumpcji. [2.5]
            Smak: Słodki i ciężki, przyprawowy, po dwóch łykach wychodzi całkiem spora grejpfrutowa goryczka, ale jednak rozmaryn nie odpuszcza i już do końca pije się jak soczek z wkładem. [2.5]
            Wysycenie: Za wysokie. [3]
            Opakowanie: Prosta etykieta z dokładnym składem, ale bez podania ekstraktu. [3.5]
            Uwagi: Za ciężkie i zbyt rozmarynowe piwo, nie smakowało mi. Termin do 17.03.2020.

            Moja ocena: [2.525]

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎