Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Niechanowo, [Kingpin] Intergalactic

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Niechanowo, [Kingpin] Intergalactic

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9733

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Prawie klarowny złoty. [4]
    Piana: Biała, bardzo drobna, wysoka i trwała. [4]
    Zapach: Słód, chmiel i lekka sosna, sam się dziwię, jak bardzo mi podszedł... [4.5]
    Smak: Goryczka z akcentem kwiatowo-ziołowym, trochę zbyt piołunowa jednak jak na lager... Ślad słodu. [3.5]
    Wysycenie: Średniowysokie. [4]
    Opakowanie: Ciekawa graficznie eta, choć mało dla mnie zrozumiała. [4]
    Uwagi: Gdybym pił to piwo nie czytając ety, nigdy nie nazwałbym go lagerem... .

    Moja ocena: [3.975]

    Comment

    • DariuszSawicki
      Senior
      • 08-2012
      • 2868

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Piękne, lekko zamglone złoto. [5]
      Piana: Biała, średniowysoka, bardzo trwała, drobnopęcherzykowa, znaczy szkło. [4.5]
      Zapach: Amerykańskie chmiele, lekki karmel, słód pilzneński wyraźnie obecny. [4]
      Smak: Tu akurat słodu jest za mało, piwo nawet jest trochę wodniste. Za to goryczki nie brakuje. Przyprawy i zioła, trochę iglaków. Mam odczucie picia wody z chmielem. [3.5]
      Wysycenie: Średnie. [4]
      Opakowanie: Jakiś kosmonauta na etykiecie, pełny skład, cztery amerykańskie chmiele i firmowy kapsel. [4]
      Uwagi: Rzeczywiście, gdybym pił to piwo w ciemno, to nigdy nie zgadłbym że jest to lager. No, ale jest to hoppy lager, więc można zrozumieć...
      Warka 14.11.2017.

      Moja ocena: [3.9]

      Comment

      • Javox
        PremiumUżytkownik
        • 11-2009
        • 6134

        #4
        Z tego co napisano wcześniej wynika że moja butelka z 10-2018 to lepsza jakość... bo mi posmakowało.

        Chmiele w składzie: Amarillo, Simcoe, Citra, Cascade.

        Piana - średnia i opadła do grubszej warstwy.
        Lacing - sporo.
        Barwa - zamglony pomarańczowy.
        Gaz - średni.
        Aromat - egzotyka i cytrusy.
        Smak - w lekkim balansie słodycz i gorycz. Gorzkawa cytrusowość i lekka egzotyka.

        Lekko pijalne piwko w dodatku smaczne... gdy go piłem tego właśnie potrzebowałem
        Attached Files

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎